Skocz do zawartości

IgorD

Gracz
  • Postów

    29
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez IgorD

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. IgorD

    [Konkurs] o 6x 10k PLN

    @Angel @gregorybe @Princessa* mam nadzieje ze nie dostane bana za oznaczenie adminow ale nie mam kolegów a chciałem wziąć udział w konkursie
  3. Model: PCJ ID: 6535 Pojemność silnika: 1,6 Przebieg pojazdu: 1,4k Dodatki: brak Cena: licka od 0 pln Coś od siebie: Zapraszam do licutacji SS’y: Zwykła pcj myślę że ss nie są potrzebne Model: Moombeam ID: 9932 Pojemność silnika: 1,2 Przebieg pojazdu: 186k Dodatki: brak Cena: Licka od 0 pln Coś od siebie: Fajne id zapraszam do licki SS’y: Brak
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. IgorD

    Czas się pożegnać

    Witam was ziomki jak na każdego z nas przychodzi czas a wiec teraz przyszedł na mnie chciał bym się z wami wszystkimi pożegnać ponieważ nie widzę sensu gry na tym serwerze serdecznie chciał bym podziękować paru graczom Angel - tobie dziękuję za wszystko chodź czasem się sprzeczamy ale byłeś jedną z paru osób na serwerze z której warto było zaufać Vidson - tobie dzieki za danie mi szansy w szeregach samd , Wspólne odwalanie oraz pomoc przy każdej możliwej rzeczy z którą miałem problem Parmezan - dzieki za all pomoc w samd DomiiPlay - Ziomku dzięki za wszystko aSys - antku dzięki za pomoc przez chwile w Org. M-I-R-Y-N-D-A - dzięki za to że było z kim poodwalać RemV - eheh myślę że jeszcze nie raz się spotkamy i pogramy siemka ziomku Jeżeli kogoś nie wymieniłem to sorki Ja nie widzę sensu gry za serwerze na którym każdy cj może w ciągu 10 dni lekkiego zarabiania może zarobić na Sultana , Elegy To wszystko z mojej strony Siema dzięki za wspólną grę fajnie było pograć myślę że moje odejście przyśpieszyła monotonia tego serwera gdzie każda praca polega na tym samym NARKA pozdrawiam IgorD
  6. Do sultana zamontowałem hydre i czerwoni licznik razem to 42,5k
  7. ►Model pojazdu: Sultan ►Przebieg: 1k ►Cena: 185k ►ID: Ok 3k ►Kolor: Biały ►Tuning: Full wizu i dodatki ►Kolor świateł: Standardowe ►SS'y: Nie mam ►Model pojazdu: Sabre ►Przebieg: 40km ►Cena: 70k ►ID: 6191 ►Kolor: Niebieski ►Tuning: Fele 1097 ►Kolor świateł: Białe ►SS'y: Nie mam ►Model pojazdu: FCR 900 ►Przebieg: 1.4k ►Cena: 105k ►ID: 5460 ►Kolor: Fioletowa ►Tuning: Brak ►Kolor świateł: Białe ►SS'y: Nie mam
  8. IgorD

    Hmm... Pa?

    Siema Ziomeczku wróć kiedyś :'(
  9. IgorD

    Kupie Sultana

    Mateo ten ss za dawnych czasów widzie 86/150
  10. IgorD

    Pożegnanie Zebra.

    Jej wróć jeszcze do nas ❤
  11. Ja mam id 5640 przeb 1.3k cena 105k
  12. IgorD

    Parę fotek z evętu.

    Eheheh i się sabre kupiło
  13. IgorD

    Sabre Nowe

    Model pojazdu: Sebre Przebieg: 0.0 km Cena: Licka od 70k przeb co 1k kup teraz 100k ID: SF 6191 Kolor: żółty Tuning:fele Kolor świateł: Standardowe SS'y: Nie mam
  14. Comet sprzedany w grze . Został sultan
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin