Skocz do zawartości

IgorD

Gracz
  • Postów

    29
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez IgorD

  1. Nie nie zejdę 95k kupujesz albo nie
  2. IgorD

    nowe forum :o

    Witam i o zdrowie pytam
  3. hehehe chyba sobie aż kupie jak tyle leci
  4. Model pojazdu: Sultan Przebieg: 900km Cena: 185k do nego ID: nie ma mnie na serwie i nwm ale duże coś okolo 5k Kolor: niebieski Tuning:full wizu fele id 1097 spojler 1139 Kolor świateł: zwykłe SS'y: nie mum Model pojazdu: Comet Przebieg: 1400km Cena: 100k do nego ID: około 4k Kolor: ciemny czerwony , biały dach Tuning: fele id 1097 i cb Kolor świateł: zwykłe SS'y: dał bym ale ni mum
  5. IgorD

    Sultana

    Hmmm mówiłeś że 20k będzie dziś wiec czekam heherheh tak to mnie o kase prosiłeś pozdro dla cb kolo
  6. IgorD

    Witajcie!

    Dobry mówjon
  7. IgorD

    No to pojechali!

    Oj tam oj tam hrehehhrehhe
  8. IgorD

    Kupie coś do 300k

    Nie ma nikt sultana?
  9. W końcu coś będzie porządnego do oglądania
  10. IgorD

    Kupie coś do 300k

    Model: Coś sportowego albo sabre z małym przeb Przebieg: <przebieg mniejszy niż 1k Cena: Do 300k Tuning: Obojętnie Inne: Brak
  11. IgorD

    Zlot motorów Parmezana

    Wczoraj wieczorem odbył się zlot motorów ogr. przez mojego ziomka Parmezana. Uzyskałem 3 miejsce na mojej pięknej fcr w konkursie na najładniejszy motor wyprzedził mnie Jakubczyk zajmując 2 miejsc i 1 miejsce Lukos na jego pięknej fcrce . Odbyły się również wyścigi na 1/4 gdzie ja razem z moim ziomkiem mieliśmy 1 miejsca ponieważ był remis oto ss z zlotu Dzięki za fajna zabawę czekam na więcej takich Zlotów Pozdrawiam IgorD
  12. dlaczego w lodówce jest światło a w zamrażarce nie ma ?

  13. Sobotnie afczenie na służbie kto jest za ?

    1. uBitek

      uBitek

      Mo-mo-monster Ban ban

    2. IgorD

      IgorD

      Ehheeh wiesz co to ironia ? Lol

    3. uBitek

      uBitek

      Ehheeh, a ty wiesz? :D

    4. IgorD

      IgorD

      sposób wypowiedzi opartej na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów np mówisz że jest piękna pogoda gdy pada deszcz *-*

    5. Vidson

      Vidson

      Ja Ci ku*** dam ;| ;DD

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin