Skocz do zawartości

Winter.

Gracz
  • Postów

    227
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Winter.

  1. Versi to nagranie w skardze jest bez sensu ... chodz MM

  2. Dzięki za pozdrowienie GyCeK
  3. Nie ufam samsungowi sam posiadałem pierwsze pare miesiecy git potem tylko gozej... IP 8 PLUS
  4. W dniu 17.08 o godzinie 1:00 nastąpi przerwa w funkcjonowaniu serwera.

    Nie jest znany ponowny czas uruchomienia serwera, jednakże cała przerwa nie powinna trwać dłużej niż kilka godzin.

     

    Uprzedzając pytania, z majątkami nic się nie stanie i nie jest to nowa edycja.
     

    Administracja RCON

     

    ——————————————————————

     

    Może optymalizacja serwera sie zwiekszy dzieki takiemu restarcie. - dobrze by było gdyby były takie regularnie.

    1. Frixo

      Frixo

      Dobrze by było gdyby znikły wszystkie auta z mapy, ale są te które robią jako 'brama' ogrodzenie itd. więc lipa

    2. Arturek.

      Arturek.

      @Winter. restarty serwera są praktycznie co pare dni o 4 w nocy, można to poznać po zgaszonych lampach w samochodach ;P

    3. Teddy.

      Teddy.

      @ams uwierz mi, nie praktycznie co pare dni. Ja jestem prawie codziennie średnio do 5 nad ranem od początku wakacji, i restartu serwera o 4 nad ranem nie widziałem. Co do zgaszonych lamp - wina leży po stronie MTA, bądź synchronizacji.

  5. 5. Najlepsza frakcja: SA Police Department 
  6. Witam, Police Officer III Winter. [2019-08-06 21:08:22] [Output] : Winter. [90]: relog = ban [2019-08-06 21:08:38] [Output] : Winter. [90]: 60 minut aresztu za ostrzał Za ostrzał na DM nie ma opcji przyjęcia mandatu. Tutaj wsadziłem Cię do radiowozu @99pkt [2019-08-06 21:10:03] [Output] : ✔ Wsadziłeś/aś gracza blaki do pojazdu! Tutaj wróciłem [2019-08-06 21:15:45] [Output] : ** Uruchomiłeś/aś silnik w Pojeździe! Siedziałeś zaledwie 5 minut jest to 3 razy mniej niż napisałeś - Ponieważ musiałem pomóc innym funkcjonariuszom w działaniach po pościgowych. Udowodnij że nie strzelałeś, owszem ja także nie posiadam SS'a ani nagrania ale oboje wiemy że strzelałeś. Tyle ode mnie czekam na wypowiedź twoją ewentualnie Command Staff'u
  7. Administrator @DreeY zostaje zawieszony na okres 30 dni z powodu niezabezpieczenia swojego konta przed dostępem osób trzecich.

    Support @.MateuszDafGames. zostaje zawieszony na okres 30 dni z powodu niezabezpieczenia swojego konta przed dostępem osób trzecich.

    To jak w takim razie, Zabezpieczyć konto???

    1. MrAsfurix

      MrAsfurix

      Posiadając inne hasło niż gdziekolwiek indziej? xD

    2. AdiK..
    3. ENOMEK.

      ENOMEK.

      weryfikacja dwuetapowa mordeczko!?!?!?

    4. deluXe

      deluXe

      Hasło mati123 pewnie xDD

      Ofc jajcuje se 

  8. Wiedziałem że ty dostaniesz! Gratki!!!!

    1. Winter.

      Winter.

      PS. Masz w panelu Brygadiera.

       

    2. Placuszek
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Gratuluje nowym Cadetom widzimy się na służbie! ;)

  12. Jestem w stanie dać za niego Sancheza 1.6 czystego.. Przebieg bardzo mały. https://mta4life.pl/vehicles?s_t=2&s=WinterGoat&check=47058
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Siema, będę pamiętał Cię jako spoko mordo ... jako odwalacza też bo te filmiki to są ...
  15. Nie wiem nie wiem, ale lagi były z twojej strony jak najbardziej.
  16. Perek W ilu frakcji byłeś/aś?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin