Skocz do zawartości

Winter.

Gracz
  • Postów

    227
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Winter.

  1. Od 2016-10-29 10:56:57 Jaka frakcja według ciebie jest najlepsza?
  2. Z mojej perspektywy obijałeś się o budynki ale nie odbiorę ci tego że fajnie wyszedł ten filmik.
  3. Zachęcam do obejrzenia mojego nowego filmiku z San Andreas Police Department na multimedi SAPD

    Ewentualnie jeśli wam się spodoba do zostawienia po sobie :4l:

  4. Powodzenia Wszystkim Życzę
  5. @j0kereK serdecznie pozdrawiam HaHa
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Winter.

    Sultan policyjny

    Kurła panie takiego passacika to ja rozumiem
  8. XD wcale taki non-stop nie jestem ale miło mi że na mnie pewne osoby zagłosowały.
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Witam, Dziś mam przyjemność ogłosić wyniki konkursu o 50.000 PLN x2! Pierwszym Szczęściarzem został: @chlewu czyli liczba 81!!! Gratulacje Drugim Szczęściarzem został: @Mich4u czyli liczba 106!!! Gratulacje Proszę dwóch wygranych o napisanie mi swojego PID'u na Priv. A ja w wolnym czasie przeleje im te pieniądze i dam tutaj po EDIT: Dowód na przelanie Dla osób które nie wierzyły że 4like coś daje https://pastebin.com/i4y6wPgb Oraz dla tych co sądzą że to wszystko jest ustawione. Dzięki wszystkim za udział... Jeśli chcecie więcej możecie dać 4like lub napisać komentarz pod tym postem Miłych i spokojnych wakacji!!!
  12. Dzięki, wielkie wszystkim za udział w konkursie, Wyniki Konkursu ukażą się na dniach. ;)

  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nawet fajne. Co prawda dużo już tego na YT, ale itak spoko
  15. Pamiętajcie że każdy 4Like pod moimi postami to dodatkowa szansa w konkursie ;) 

     

    1. LaneZ
    2. deluXe
    3. TheKiebasaPL

      TheKiebasaPL

      Jak to ma zwiększyć szanse jak będzie to losowane przez administracje ?

    4. Winter.

      Winter.

      Ponieważ dodam do numerków twój nick 2-3-4-5 razy zalezy ile dasz

    5. saganeq
  16. KONKURS O 50.000 PLN x 2 Cześć ja jestem Winter. Chciałbym dzisiaj otworzyć wątek mojego konkursu o 50.000 x 2 na MTA 4LIFE Jak przebiega losowanie? Losowanie przebiegnie poprzez stronę http://www.losowe.pl/ Aby było LEGIT to losować będzie członek ekipy serwera. // Członka Ekipy możecie proponować w komentarzach Co zrobić aby wziąć udział w losowaniu? - Zaobserwować mój profil @WinterGoat - Zostawić 4LIKE pod tym postem. - Oraz zostawić, jakiś komentarz pod tym postem. Jeżeli wylosuję osobę i się okaże że nie obserwuje mojego profilu to nagrodę losujemy dalej. Jak zwiększyć swoją szansę? Wystarczy dawać 4like pod każdym moim nowym postem którego wystawię. POST zamknę w następną Sobotę o godzinie 22.30 czyli 22.06.2019 godzina 22.30
  17. Nick z serwera: WinterGoat Nick używany na Mumble: Winter. Ilość godzin przegranych na serwerze: 1145+ Nazwa kanału: “Spokuj Wintera” ~ jak można to z U otwartym. Nazwa podkanałów: ”Strefa Gry” ”Strefa Pitolenia” Czy chcesz posiadać hasła do swoich kanałów?: Oczywiście Czy kanał bedzie używany minimum 3 razy w tygodniu?: Oczywiście Coś od siebie: Liczę na szybkie rozpatrzenie, z góry dzięki
  18. Spoko tylko wyglada na to ze sam jestes nowym graczem
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin