Skocz do zawartości

Kubaa

Gracz
  • Postów

    186
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Kubaa

  1. Kubaa

    @lock!

    Model auta. Buffalo USTERKI. sprawny 100% vmax 182km/h Poj. Silnika. 1.8 220KM Przeb. 3tys. KM ID auta. 11*** Tuning. Lpg 55l,Cb radio, Ogranicznik, felgi. Cena. 130k Kolor.światek. ledy biale. Ssy
  2. Kubaa

    @lock!

    Model pojazdu. VINCENT Pojemność silnika. 1.8cm³ USTERKI. Nowka, pierwszy właściciel prosto z salonu Przeb. w pojeździe. 15300km około Id auta. 11656 Tuning felgi 1083 Cena. Licytacja od 16k Kolor.świateł. Biale Ledowe Ssy. Zgłaszać sie na serwie po to cudo Ps. Dodam, ze jest on pierwszy na serwie z 1.8 kupilem odrazu po dodaniu.
  3. Kubaa

    Kupie cos do 20k

    Za 20k sprzedam Vicka na felach w 1.8
  4. Kubaa

    Kuba odchodzi :/

    Jest szansa, ze bede mial kompa w piatek w nocy: D
  5. Moja siostra ma ten tablet, od razu zakupiła klawiaturę etui orginalne zd sklepu, gdy przyszła do domu okazalo sie, ze ona nie działa więc jest to jakis blad od samsunga.
  6. Kubaa

    Kuba odchodzi :/

    Wroce za max. 2 miesiace.
  7. Kubaa

    Kuba odchodzi :/

    Tak jak w temacie musze sie pozegnac z serwerem. Powodem sa sprawy prywatne, lecz moze wroce za 1miesiac min. Jak dam rade Bede was odwiedzal w wolnych chwilach. Na serwerze osiagnelem prawie 750h jest to sporo czasu, ktorych naprawde nie zaluje. Poznalem kilku dobrych przyjaciol wymienie tych najlepszych, ktorych zapamietalem: MRpompon*_69- Dzieki ci za szanse w F&F I szansy Na randze v-lider TheDropson*_69-Moze ktos ci odda tuner. Lub mi sie uda MrOwca ZoZol ShowMe. LoxeS Cornes- Drosiu. Nik0d3m Neon_202- Domciox3- Dzieki ci za wspolna GRE bracie. KNX B@RT3K Master2 Lotosek GR3GORY Michaler amj- Pomagales na kazde zawołanie: DD FrixoTu Napewno o kims zapomnialem. No coz zycze wam milej gry. PS. Nie patrzcie na bledy pisałem z telefonu.
  8. Kubaa

    Nic nie trwa wiecznie

    Szczescia ci zycze, Byles bardzo fajnym adminem zawsze pomagales. Powrotu do zdrowia: )
  9. Kubaa

    Sprzedam Brabure

    Dodaj prefix i zastosuj się do wzoru.
  10. Kubaa

    Witam. :)

    Mam nadzieje, ze na serwerze. Dorobisz sie dobrego,szybkiego auta
  11. Kubaa

    Witam ponownie.

    Witaj Ponownie!
  12. Kubaa

    Witam.

    Witaj, Milej Gry ci zycze. :3
  13. Kubaa

    Witam. :)

    Witaj na serwerze Milej. Gry ci zycze
  14. Auto sprzedaje graczowi wiec lock.
  15. Kubaa

    Sprzedam Vincenta 1.8 !

    @EDIT DO auta dodałem wlot na maske.
  16. Kubaa

    Kupię Auto do 120k

    Remek Fele.Pj.Hydra Id 952 przeb ok. 250km za 150k ?
  17. Model.remington Przeb.259km Id.952-2 na serwerze. Usterki--- Poj.silnika. 1.6cm³ Tuning.Fele i hydra PJ Cena. 165k !! Kolor.Niebiesko-Szary PJ Kolor świateł. White Ssy
  18. Kubaa

    Sprzedam Vincenta 1.8 !

    Ale ja wydalrm prawie 10k na tune.
  19. Kubaa

    Sprzedam Vincenta 1.8 !

    Model: Vincent Pojemność silnika: 1.8cm3 Przebieg: 15000km Usterki: Brak,Nówka,Pierwszy właściciel ! Cena:Licytacja od 25k ! ID: 11656 Kolor: Biały Tuning:<Felgi,Wydech,Spoiler Kolor świateł: <kolor świateł w pojeździe> SS'y: http://imgur.com/a/ip7Kk Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: (OBOWIĄZKOWE, Kubaa.)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin