Skocz do zawartości

krapeq

Gracz
  • Postów

    648
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez krapeq

  1. Ajjj jaaaajjj daj buszka, daj buszka, daj buszka, daj daaaj

  2. Tak jak w temacie, wstawiajcie jakieś fotki z wakacji :> Ja tutaj wrzucę parę od siebie. Chorwacja 2 kroki od naszego mieszkania i jesteśmy na plaży A tutaj razem z MDP wyjeżdżaliśmy do lasu na ćwiczenia. Dla ciekawskich 2x mercedes atego 2,5/16 mototruck
  3. 'Jedyne o czym marze, by zniknęły te fałszywe twarze'

  4. krapeq

    A jednak już przejrzałem dobrze na oczy - najpierw kolega a potem fałszywiec, nQ

  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  7. No a jak, tego nie da się zapomnieć. Wieczni gracze
  8. To już nigdy nie wróci ... https://www.youtube.com/watch?v=Fkr4Vj73aWM https://www.youtube.com/watch?v=fy2GioYxCrk https://www.youtube.com/watch?v=LLpI3lhrClM Oddałbym wszystko, cały swoj majątek aby Ci starzy gracze i stare czasy powróciły.. ((ss nie mam bo robiłem format i wszystkie ssy z 2014, 2015 poszły w p*zdu ))
  9. Model: Sultan V-Max: 200 km/h Pojemność silnika: 2.0 Przebieg: 6 tysięcy Usterki: Brak, igła, pod kocem trzymane Cena: 435.000 PLN do dużej negocjacji. ID: 19980 Kolor: Fioletowy + PaintJob Tuning: Felgi, Full Vizual, UP1, 2 kluczyki, atrapa nitra, podświetlany licznik, LPG 75L Kolor świateł: Domyślne (białe) SS'y: Brak Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: krapeq
  10. Nie ma to jak brakujące 50 centów do gry na steamie.. ;_;

    1. sishatenjp

      sishatenjp

      nie ma to jak kupić przed chwilą dwie gry na steam, biedaku

  11. Pewnego, pięknego słonecznego wrześniowego dnia (pozdro dla kumatych XD)

  12. Już szykowałem się do pisania skargi na antymeda, a on właśnie bana dostał hahah

  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Gracz krapeq został/a zbanowany/a przez Limitless, powód: Skoro nie chcesz tu grać to żegnam. ( 6666 dni ) SIEMA XDDDDD

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. Snoop

      Snoop

      Tego sie po tobie nie spodziewałem.

    3. Taboret

      Taboret

      huhu już widze płacz w apelacji :-)

    4. krapeq

      krapeq

      Szkoda, że ja nie będę pisał apelacji xD

       

    5. DareK.

      DareK.

      Coś odwalił cejocie

    6. Anal3qq.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin