Skocz do zawartości

duck24

Gracz
  • Postów

    203
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez duck24

  1. Opłaca się montowac do tego samochodu UP1 ? --> http://i.imgur.com/qSN4em0.png

  2. [b]Nick:[/b]duck.php [b]Rodzaj pracy:[/b]avatar [b]Wymiary:[/b]domyślne avatar'a [b]Tematyka:[/b] --- coś fajnego --- [b]Dodatkowe informacje:[/b]chce aby znalazł się na nim mój nick, duck.php [b]Sposób wynagrodzenia:[/b]płacę gotówką na serwerze
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Model: Esperanto V-Max: 145 km/h Pojemność silnika: 1.8 cm3 Przebieg: 31029 km Usterki: --- Cena: 65.000 PLN ID: 20740 Kolor: RED - CZERWONY Tuning: FELGI, PODŚWIETLANY LICZNIK - RED ( CZERWONY ) Kolor świateł: STANDARDOWE SS'y: Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: @duck.php
  5. duck24

    Slay3r Design

    Nick: duck.php Rodzaj pracy: Avatar Wymiary: forumowe Tematyka: kod skryptowy Kolorystyka: kolorowe Dodatkowe informacje: A więc tak, chcę aby na tle kodu ( byle jakiego ) był nick duck.php Wynagrodzenie: gotówka serwerowa
  6. troche więcej33, wiecej nie daje! Kiedy wbijesz na serwer Mogę być zaraz :-) Jestem już:-)
  7. troche więcej33, wiecej nie daje! Kiedy wbijesz na serwer Mogę być zaraz :-)
  8. duck24

    Grafika dla duck.php

    Nick: duck.php Rodzaj pracy: avatar Wymiary: dostosowane do tego forum Tematyka: programowanie ( jakiś avek na tle kodu ) Dodatkowe informacje: ---- Sposób wynagrodzenia: waluta serwerowa
  9. troche więcej 33, wiecej nie daje!
  10. duck24

    [K] Kupię Sabre!

    Model: Sabre Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: --- Stan techniczny pojazdu: min. dobry Cena: czekam na wasze propozycje Tuning: może być bez Inne: --- Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: DucK.
  11. Moim zdaniem dostały się kompetentne osoby do ekipki ;-)

  12. Czy ma ktoś może Sabre czystą ?

  13. Można zamknąć, pojazd został sprzedany! Dziękuje za zainteresowanie kupnem pojazdu :-)
  14. Model: Emperor V-Max: 150 km/h Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 796398 Usterki: --- Cena: 28.000 ( możliwość lekkiego nego ) ID: 3180 Kolor: Biały Tuning: Felgi Kolor świateł: Standardowe SS'y: http://imgur.com/a/TsEmh Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami:
  15. duck24

    Military of San Andreas

    Sam pomysł jest na wielki PLUS! Na serwerze trzeba ogarnąć wkońcu dobrą grupę ,która w głównej mierze będzie skupiała się na AKCJACH RP. Na tę chwilę brak takowej.
  16. Czołem! Mam następujące pytanie... Czy wy tez macie takie spadki FPS'ów na serwerze ?

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. AdiK..

      AdiK..

      Na starym kompie to w takich miejscach jak spawn giełdy nawet do 8 fps spadało

    3. YankeeS
    4. Kacperussssss

      Kacperussssss

      Czasem na bazie TSA mam 30 fps ale to tylko tam. A tak to mam po 60 fps

    5. Karmelowaty*
    6. batycki

      batycki

      Na spawnach oraz gdy coś jest wgrywane to tak na 1-2 sek

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin