-
Postów
203 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez duck24
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
- Strona 2 z 10
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Czołem! Mam następujące pytanie... Czy wy tez macie takie spadki FPS'ów na serwerze ?
- Pokaż poprzednie komentarze 2 więcej
-
Na starym kompie to w takich miejscach jak spawn giełdy nawet do 8 fps spadało
-
KIRGE XDDD
-
Czasem na bazie TSA mam 30 fps ale to tylko tam. A tak to mam po 60 fps
-
Nie stałe 61fps
-
Na spawnach oraz gdy coś jest wgrywane to tak na 1-2 sek
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
- Strona 2 z 10