-
Postów
203 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez duck24
-
Wiecie Święta już praktycznie za 1 miech, a ja już czuję ten klimat na serwerze
Chcę powtórkę z tamtego roku <3-
Niech najpierw śnieg dodadzą
-
By się przydał
Pamieta ktoś tego Sylwestra jeszcze z 4LIFE RECORDS ? xD [*] -
Taaa....
DuSzKu jak chcesz to sb wgraj drogi zaśnieżone. Nie zżerają FPS :x
-
Ma ktoś moda na śnieg i zaśnieżoną mape?

-
Na to nie ma moda ;/ Aby to działało musi być to wgrane na FTP serwera i odpowiednio zoptymalizowanie

-
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło