Skocz do zawartości

duck24

Gracz
  • Postów

    203
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez duck24

  1. Wiecie Święta już praktycznie za 1 miech, a ja już czuję ten klimat na serwerze :) Chcę powtórkę z tamtego roku <3

    1. DaszeK

      DaszeK

      Niech najpierw śnieg dodadzą

    2. duck24

      duck24

      By się przydał:) Pamieta ktoś tego Sylwestra jeszcze z 4LIFE RECORDS ? xD [*]

       

    3. batycki

      batycki

      Taaa....

      DuSzKu jak chcesz to sb wgraj drogi zaśnieżone. Nie zżerają FPS :x

       

    4. Leon*

      Leon*

      Ma ktoś moda na śnieg i zaśnieżoną mape? :D

    5. duck24

      duck24

      Na to nie ma moda ;/ Aby to działało musi być to wgrane na FTP serwera i odpowiednio zoptymalizowanie :)

  2. duck24

    Ojej! Wracamy! #ELO#HERE

    No WoW! 4LIFE RACING XDDD PAMIETAM XD
  3. No to ten ja jestem xD Jestem serwerowym CEJEM i postanowiłem wrócić i czuć ten światecznym klimat jak w tamtym roku na 4LIFE <3 Ktoś mnie zna ? Oczywiscie, musze uporządkować wszystkie długi,spiny PS. @Baker odam ci kaske Napisz mi na pw forum ile xD
  4. duck24

    Siemanko :V Inquee*

    No nie! Moja morda z 4LIFE RACING XD <# WRACA TO JA TEŻ WRÓCĘ!
  5. Cześć i Chwała Bohaterom! No to kierunek Warszawa! Górnik Łęczyca obecny!

  6. Piszę widgety pod radio w PHP!

  7. Nie wiem poco ty to piszesz xDDDDDDDDDDDD
  8. duck24

    Wracam!

    Weź ty wkońcu skoncz.... Myślisz że jesteś Supportem to jesteś kimś ? Dla mnie jesteś zwykłym gł****. Nie, nie myślę tak. Jedynie informuję Cię, że masz 2 tygodnie od teraz, inaczej dział skarg odwiedzisz. Se pisz nawet teraz..... Mam cie daleko gdzieś Idź liż dalej
  9. duck24

    Wracam!

    Weź ty wkońcu skoncz.... Myślisz że jesteś Supportem to jesteś kimś ? Dla mnie jesteś zwykłym gł****.
  10. duck24

    Wracam!

    Witajcie z dniem dzisiejszym wracam na serwer! ELO!
  11. No to jeszcze tylko unban na serwerze, i zaczynamy rozgrywkę :)

    1. EmilX

      EmilX

      Siwulec! Wracaj szybko!! :D

  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Lubie cie ale powiem, nie wpierd*** się.
  14. Ludzie napisalem ze moglem zapomniec:)
  15. Wątpie, ale czas pokaze:)
  16. Witajcie drodzy gracze, droga Administracjo ! Dziękuje wam za ten cały rok przegrany na tym wspaniałym serwerze, dziękuje wam za te odpały na mumble, dziękuję wam Administracjo RCON za założenie nam wymarzonej frakcji na tym cudownym serwerze. Postanowiłem odejść z kilku powodów, muszę wkońcu poświęcać więcej czasu przyjacielem, także muszę zacząć pielęnować swoją pasję. Teraz postanowiłem wymienienić kilka osób @NeX - Dziękuje ci za stworzenie tego wspaniałego serwera. @XQward - Dziękuje ci za każdą pomoc o którą cie tylko poprosiłem. - Stworzyłeś za******y serwer, tylko moge powiedzieć: Prowadź go żeby nie upadł. @Bolek. - Po otrzymaniu ponownie RCON-a strasznie się zmieniłeś, myślisz że masz wysoką range to możesz wszystko, ale tak nie jest. Przecież wszystko musi być BY BOLEK. - Na ciebie zawszę mogłem liczyć, byłeś dla mnie jak rodzony brat, mam nadzieje że w Wakacje się zobaczymy! - 3maj się przyjacielu <3 ! @Answer - Dzięki za te gatki na mm - Dziękuje ci za szanse w TSA. -Powodzenia Rockus - Dzięki ziomek za te pompy na mumble! Damian - To samo co up Dzięki szanse w SPSA! - Prowadź frakcję FBI, ma nigdy nie upaść! O wszystkich co zapomniałem to proszę pisać! Dziękuje wam za tę gre na 4L. Jesteście najlepsi, tyle w temacie! Siemanko! S4
  17. No nieeeeeeee. Pomagałeś mi zawsze jak cię o coś prosiłem, byłeś najlepszym RCON-em, serwer bez cb to nie serwer, tyle w temacie!
  18. Cześć Na piwko się zgadamy
  19. duck24

    Jester'a

    Dzięki za kolor ;x
  20. Ty ale zostań, nie odchodź ! !!!! Nie pozwalam !!!!!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin