Skocz do zawartości

Rockus

Gracz
  • Postów

    159
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Rockus

  1. Za pierwsze propsy wkur*iłem tych co mnie nie lubią. Za pierwsze hejty zrozumiałem ze się wybić trudno

  2. Rockus

    krapeq - koniec

    czesc krapeq cju
  3. Nagle Bolek. stał się potrzebny XDDD

    1. Satis

      Satis

      ja wpisuje /admins a tu jeb rcon. Myslalem że pos* w gacie Xd

    2. Staff.
    3. Grzengol

      Grzengol

      No wyczyścił do zera i dostał XD

    4. Rockus
  4. Rodo jak zawsze na propsie, dzięki za wszystko mordko i do zoba! ;]
  5. Rockus

    Siemano!

    Hej Iwan! Idziesz uczyć się grać w Lola? :*
  6. Rockus

    Trzymajcie się, S4.

    Hej Misiaku Kasiaku! :*
  7. Rockus

    Miło byłoo

    Hej Ewcia! :*
  8. Rockus

    Co was wkurza na 4l?

    Nie dojrzałe zachowanie RCONa, cwaniakowanie.
  9. Rockus

    Koniec tego dobrego

    Siemano Mati, dzięki za wszystko! ;]
  10. Rockus

    To Koniec...

    Siema JaneG, dzięki za wszystko!
  11. Rockus

    Definitywny koniec :*

    Szender, miałem wielkie szczęście Cie poznać. Pierwszy raz chyba w życiu poznałem kogoś, kto mimo przeciwności losu jest pozytywnym, miłym i zawsze uśmiechniętym człowiekiem. Dziękuje za wszystko, trzymaj się!
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Rockus

    The End.

    Narazie Damian, jak coś to jestesmy w kontakcie!
  14. Rockus

    Siemaneczko

    No cóż Panowie i Panie, przyszedł czas żeby się z Wami pożegnać. Myślałem nad tym długo, próbowałem zostać ale mimo wszystko już nic mnie tu totalnie nie trzyma. Na serwerze osiągnąłem wszystko co chciałem, a więc nom. Nie będę się bawił w jakieś śmieszkowate pozdrowienia. Każdy wie kogo lubie, szanuje - a kogo pozdrawiam środkowym paluszkiem. To tyle, trzymajcie się - do zobaczenia!
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie wiem czy grales chlopcze jak uciekalem, ale nauciekalem się tyle, ze mi juz styknie. Aktualnie jestem SAPD i łapie każdego takiego amatora. A ja pozdrawiam, tylko tyle ze środkowym bo nie czujesz sarkazmu w moich wypowiedziach.
  18. FRIXO TAKI PEWNY SIEBIE A TU PO 7 MINUTACH ZLAPANY HAHAHAHAHA
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin