-
Postów
313 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez Stuba
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
- Strona 2 z 32
-
wrócił stary wyga, coś pięknego. Co tam u Ciebie?
-
-
Coś pięknego, a ja stabilnie się trzymam na czarnej liście. Nic, a nic się nie zmieniło xD
-
to big szkoda, moze wez tam jakis gift ogarnij to cie sciagna
-
np po snickersie im wyslij
-
wątpie, że zadziała xD Prędzej to bym dostał bma + perma, a wtedy to będzie big big szkoda. No co, może uda mi się wrócić na serwer do 3 miesięcy xD
-
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Wow, to już za parę dnI!
-
?
-
Będę mógł apelować o zdjęcie z czarnej listy KSF @Minotaur* xD
-
To kozak
-
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
- Strona 2 z 32