Skocz do zawartości

Stuba

Gracz
  • Postów

    313
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Stuba

  1. Hej, siema. Po upływie kolejnych miesięcy postanowiłem ponownie napisać wniosek o zdjęcie z czarnej listy KSF. Na wstępie chciałbym przeprosić za swoje czyny popełnione w lutym 2k20, a mianowicie za próbę kradzieży materiałów szkoleniowych. W tamtym okresie postanowiłem napisać do starego znajomego, czy nie chciałby podesłać materiałów z lawet. Okazał się starym znajomym po sytuacji. Życzę smacznej kawusi każdemu kto to czyta. Minęło sporo czasu od zajścia akcji, liczyłbym na drugą szansę. Poprzednie moje apelacje kończyły się fiaskiem, niepowodzeniem, niestety. Myślę, że tym razem szanowne Grono komisji postawi zielony ptaszek w komentarzu.
  2. Te KSF to świruje ostro

    1. Macio717

      Macio717

      Co tam się dzieje śruba?

  3. Sieeema widzowie oraz Witam Szanowne Grono KSF. Nowy miesiąc, więc nowa apelacja. Apelacja nie będzie pisana "z krawatem". Na samym początku chciałbym wspomnieć, że od mojej wpadki z materiałami szkoleniowymi minęło już dosyć sporo czasu. W tym okresie zrozumiałem swój błąd, nie da się oszukać, byłem dzbanem. W poprzednich apelacjach wyjaśniałem krok po kroku, co i jak było. Teraz postaram się Szanowne Grono przekonać, dlaczego zasługuję na drugą szansę. Jestem graczem 4LIFE od końca września 2k17 roku, są to prawie 4 lata, przez okres ten zdobyłem wyłącznie 6 kar na serwerze. Nie jestem graczem typu odwalacz, który wbija po**********ć maniane ze znajomymi. Wręcz przeciwnie, zawszę miło spędzałem czas ze znajomymi we frakcjach. Jak już wspomniałem o frakcjach, byłem w każdej frakcji na serwerze, zaczynając od SAPD, a kończąc na TSA. W każdej frakcji zdałem akademię, z żadnej frakcji nie zostałem wydalony przez moją głupotę (w SAPD, przez nieaktywność lota <-- to nie głupota w porównaniu co inni odwalają). W żadnej frakcji nigdy nie miałem czarnej listy. Myślę, że moja osoba zasługuję na drugą szansę, zrozumiałem swój błąd i przepraszam. To się więcej nie powtórzy, chciałbym wrócić na serwer i znów spędzić fajne chwile we frakcjach. Nie będę leciał w kulki, od pierwszej apelacji mi zależy na zdjęciu tej czarnej listy KSF. Mam nadzieję, że owa apelacja nie zostanie odrzucona z powodu takiego, że nie jest pisana "z krawatem". Nie jestem typem osoby, która na siłę ma udawać, że jaki to ja nie jestem w pisaniu trudnych słów. Jest to apelacja z czarnej listy KSF, a nie jakieś podanie do pracy. Pozdrawiam Big B.
  4. wrócił stary wyga, coś pięknego. Co tam u Ciebie?

    1. NVXER

      NVXER

      znudzilo sie granie w zycie to gram w 4lifa

    2. Stuba

      Stuba

      Coś pięknego, a ja stabilnie się trzymam na czarnej liście. Nic, a nic się nie zmieniło xD

    3. NVXER

      NVXER

      to big szkoda, moze wez tam jakis gift ogarnij to cie sciagna 

    4. NVXER

      NVXER

      np po snickersie im wyslij

    5. Stuba

      Stuba

      wątpie, że zadziała xD Prędzej to bym dostał bma + perma, a wtedy to będzie big big szkoda. No co, może uda mi się wrócić na serwer do 3 miesięcy xD

  5. Eric, to jest on. Czeka w poczekalni.

    1. Eric_Zuono

      Eric_Zuono

      Poczekalnia zawsze witana

  6. Siehehehmaaaaaaaaaaa

  7. Sieeema. Po upływie kolejnego miesiąca pragnę apelować o zdjęcie czarnej listy KSF. Na czarnej liście zostałem umieszczony ponad rok temu, a było to dokładniej 13 kwietnia 2020 roku. Zostałem umieszczony za "próbę kradzieży materiałów", lecz jak już wspominałem nie była to próba, bo w komentarzu pod tym filmem były hasła do SAFD. Jest to apelacja z czarnej listy więc nie będę "leciał w kulki". Nie będę ukrywał jest mi głupio z tego powodu, że postąpiłem, jak dzieciak. Od tamtego czasu wiele się nauczyłem, można powiedzieć, w tym czasie zdążyłem dorosnąć i pojąć, jakie to było nieodpowiednie. W tej apelacji chciałbym prosić o danie mi drugiej szansy oraz o zaufanie do mojej osoby. Z tym drugim może być ciężko, lecz chciałbym obiecać, że jak już nie będę na czarnej liście i będę we frakcji, nigdy mi już nie przyjdzie coś takiego do głowy. Chciałbym, aby liderzy oraz zarząd frakcji również dali mi "szansę" i aby mnie od razu nie skreślali w rekrutacjach, o ile zostanę zdjęty z listy. Możecie pomyśleć, że są to słowa rzucone na wiatr, lecz tak nie jest. Jest to moja kolejna apelacja z czego staram się od kilku miesięcy o zdjęcie z czarnej listy. Chciałbym również wrócić na serwer i popykać, ale nie na dorywczych, bo po prostu się nudzą. Dodam, że nie jestem typem gracza, który odwala, mogą o tym świadczyć moje kary na serwerze, czarna lista to jest mój jedyny "mocniejszy" wybryk. Pozdro szejset.
  8. za******y avatar. taki, taki po*********y

  9. Witam. W dniu dzisiejszym 2 kwietnia 2021 apelują o zdjęcie z czarnej listy. Poprzednia próba "w pigułce" nie przypadła do gustu, więc napiszę tak, jak powinienem już wtedy. Zacznijmy od początku. Na czarną listę dostałem się dnia 13 kwietnia 2020, za niedługo mija okrągły ROK! Wiąże się to z długą przerwą na serwerze. Nie będę owijał w bawełne, lecz głupio mi, że rok temu zachowałem się, jak dzieciak. A czym zapytacie? Za próbę ukradnięcia materiałów szkoleniowych. Wspominałem w poprzednich apelacjach, że to nie była próba, bo udało mi się dostać materiały. Były to materiały frakcji SAFD, bo na filmiku z 4life w komentarzach tam były. Nie chcę tutaj ukrywać informacji czy też "lecieć w kulki", że to była tylko próba to nic złego. Po prostu uważam, że przy apelacji powinno napisać się prawdę. Myślę, że rok czasu to spora "przerwa" od frakcji. Chciałbym dostać drugą szansę od Komisji, jak i zaufanie od liderów frakcji i że nie będą bali się mnie przyjąć. Dodam tutaj jeszcze coś od siebie. Byłem w każdej frakcji na serwerze, sprawowałem się tam dobrze. Nigdy nie byłem zwolniony dyscyplinarnie przez moją głupotę. Na serwerze kar mam mało, jak na moją ilość godzin. Zdarzył się jeden "wybryk", którego bardzo żałuję. Pozdrawiam cieplutko Stuba.
  10. Witam. Ponad miesiąc temu apelowałem o zdjęcie z czarnej listy Komisji Spraw Frakcyjnych. Tak opisałem, jak dostałem się na ową czarną listę. Myślę, że nie będzie potrzebne tutaj opisywanie tego co ostatnio, lecz opisanie tego w pigułce. Zostałem umieszczony za próbę ukradnięcia materiałów. Co prawda nie była to próba, bo owe materiały zdobyłem. Przy ostatniej apelacji kazaliście napisać za miesiąc, więc pisze. Pozdrawiam.
  11. Stary Wyga. Gdzie się podziałes, że Cie nigdzie nie ma?

    1. NVXER

      NVXER

      oderwalem sie od kompa 

    2. Stuba

      Stuba

      :o Brawo Ty! Mi się nie udaje :c

    3. NVXER

      NVXER

      Zagraj w życie to się też oderwiesz 

    4. Stuba
  12. Zmień tytuł na "czyli wywiad z boomerem", nie no kc @Wiesi3k.
  13. Taksówkarz Nuxer

  14. Witam wszystkich czytających. Dnia 15 stycznia 2021 przystępuję do odwołania się od czarnej listy KSF. Zostałem umieszczony z powodu "próby kradzieży materiałów szkoleniowych", do czego chciałbym się przyznać, nie będę leciał "w kulki". Napisałem w tamtym momencie do paru osób, czy mają stare materiały szkoleniowe podesłać. Niestety, bądź dla nie których stety, że "jakaś" osoba postanowiła wysłać moją wiadomość do Komisji Spraw Frakcyjnych. W tym momencie chciałbym się przyznać, bo możliwe jest, że osoby będące w Komisji nie wiedzą, że chciałem tylko od jednej frakcji materiały szkoleniowe, nie wiem od której się Państwo dowiedzieli, lecz nie była jedna frakcja. Teraz chciałbym się wytłumaczyć po co mi były potrzebne owe materiały. Jak wiadomo, lub nie, byłem w każdej frakcji na serwerze, więc wiedziałem, jaka frakcja ma materiały, były one dobre, w momencie, kiedy nie grałem na 4life grałem na innych serwerach. Bywałem w frakcjach, lecz ciężko było mi się nauczyć czegokolwiek z tamtych materiałów, z racji, iż bywałem tutaj, napisałem do paru "znajomych", czy nie chcą udostępnić, jak widać nie chcieli. Materiałów nie miałem zamiaru rozdawać, czy wzorować się na nich pisząc swoje, jakbym kiedyś pisał materiały, chciałem ich użyć dla poduczenia swojej osoby w tym, czym byłem gorszy. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji, myślę, że nie jest to, aż takie ogromne przewinienie, abym pozostał dalej na czarnej liście. Pozdrawiam Stuba
  15. Teraz to odwaliłeś Nuxer :c 

  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin