Skocz do zawartości

Stuba

Gracz
  • Postów

    313
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Stuba

  1. Witam widzowie. Troche mnie tu nie było 

  2. Stuba

    Powrocik na serwerek :)

    Nie zgodziłbym się z jednym słowem w twojej wypowiedzi, ale okej. Witaj
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Pytania k00zackie, ale odpowiedzi z du*y
  6. @Pingwinooo w ogóle masz dwóch podrabiańców @Pingwin i @pingwinpak  dawaj z nimi sulufe

  7. Stuba

    Oceń avatar osoby wyżej.

    Aż musiałem odejść, bo mówię szkoda monitora
  8. Stuba

    @lock

    We daj wygrać ;c
  9. Chłop nie ma życia, za to co napisał, dobrze że @Zebra nie była ruda :p

    Obraz może zawieraÄ: 2 osoby, ludzie stojÄ i tekst

  10. Wiesław to zadymiarz sportowy, po tym co się interesuję. Do tego pytania " Co sądzisz o tym, że mając tyle lat nadal grasz w gry? Nie uważasz, że to trochę strata czasu i mógłbyś go poświęcić na coś bardziej pożytecznego? " To jakby ktoś pograł w World of Tanks to tam są same stare zgredy -_-
  11. Zadymka, siu siu siu

  12. Jeden z lepszych wywiadów, pytania są idealne dobrane.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin