Skocz do zawartości

Gol352

Gracz
  • Postów

    89
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Gol352

  1. Zrobiliście taki wzór, którego nie da się zrozumieć po ludzku, więc zrobiłem po swojemu i nic nie będę poprawiał.
  2. Gościu ciebie bullet taranował, i tak nie powinieneś jechać 160 + km/h bez wezwania w sensie na syrenach możesz. Później zahamowałem przed twoim przodem żebyś zwolnił, nie moja wina że wjechałeś na trawę i dostałem zpj za taranowanie...
  3. Nick funkcjonariusza: Michuu Data i godzina zdarzenia: ok. 19:10 Pełen opis sytuacji: Jechałem sobie z pewnego miejscia, i widze policja jedzie to się pobawimy, najpierw radiowóż pędził nie mal 160 km/h nie zdołało go dogonić, później się zatrzymał włączył na mnie syreny i pojechal. Według mnie policjant bez syren powinien jechać z ograniczeniem a nie napiepsza za przeproszeniem 160, jak nie więcej bo nie mogłem go dogonić... Dowód, który to potwierdza całe zajście:Na 1 SS widać jak się równamy, ale później niestety mi odchodzi i dopiero doganiam go jakoś przy moście i znowu mi ucieka, lecz tego już nie uchwyciłem. https://imgur.com/a/VzpgDZ3
  4. Gol352

    coś do 60k

    Jeżeli znalazło by się coś elektrycznego to piszcie, mogę coś tam dorzucić np bf-400 z dwoma tlumikami, ogracznik i cb radio
  5. Gol352

    coś do 60k

    Model: Róźne Pojemność silnika: od 1.6 wzwyż Przebieg pojazdu: Nieograniczony Cena: 60k Dodatki: byle miał felgi :v tylko nie chamskie stalówki ... Coś od siebie: Dawajcie fajne propki czekam
  6. Gol352

    @LOCK

    SPRZEDANE @Lock
  7. Gol352

    @LOCK

    @bmit daj 10k i twój
  8. Gol352

    @LOCK

    Emperor został sprzedany, zostaje Landstalker!
  9. Gol352

    @LOCK

    Zbliżamy się do celu, ale dalej :)
  10. Gol352

    @LOCK

    Model: Emperor i Landstalker ID: Podam po szkole. Pojemność silnika: 1.4 obydwa chyba Przebieg pojazdu:80k Dodatki: CzysteCena: od 0 Coś od siebie: do boju SS’y: po szkole dodam
  11. Przebije ktoś 24k? //edit przynajmniej 25k ?
  12. Straciłbym na tym interesie jak bym ci sprzedał za 20.5k xD No chyba że bez 2 waltonów, albo np innych aut
  13. Dalej zbliżamy się coraz bardziej
  14. Model: 1 Manana 1.4 bez tune, 4 Waltony 1.4 bez tune, 1 Walton 1.6 felgi ID: Podam jutro w okolicach 16 Pojemność silnika: podałem wyzej Przebieg pojazdu: około 90-60k kazda Dodatki: fele w tej ostatniejCena: licytacja od 0 Coś od siebie: Janusze do roboty moje kochane nosacze xD SS’y: ---
  15. Wszystkiego naj paskowata :d

  16. Pogromca 8 klasisty, kazdy 8 klasista wie o co chodzi XD
  17. Dokończył bym go do 2.2 FT, i od czasu do czasu ( od niedzieli do niedzieli ) przejechać się żeby nie bić mu przebiegu.
  18. Gol352

    SPRZEDAM ZR-350!

    140k zabieram jutro o 15 jakoś pozdrawiam jaki vmax?
  19. Gol352

    Autko do 160k

    Podajcie vmaxy, ps dalej
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  21. Gol352

    Autko do 160k

    Model:--- Pojemność silnika:--- Przebieg pojazdu:--- Cena: 160k - nie musi być tyle np może być 130k Dodatki:--- Coś od siebie: Piszcie Ceny, bo nie chce mi się pisać po PW ile kosztuje twoje auto itp...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin