Nick funkcjonariusza: Michuu
Data i godzina zdarzenia: ok. 19:10
Pełen opis sytuacji: Jechałem sobie z pewnego miejscia, i widze policja jedzie to się pobawimy, najpierw radiowóż pędził nie mal 160 km/h nie zdołało go dogonić, później się zatrzymał włączył na mnie syreny i pojechal. Według mnie policjant bez syren powinien jechać z ograniczeniem a nie napiepsza za przeproszeniem 160, jak nie więcej bo nie mogłem go dogonić...
Dowód, który to potwierdza całe zajście:Na 1 SS widać jak się równamy, ale później niestety mi odchodzi i dopiero doganiam go jakoś przy moście i znowu mi ucieka, lecz tego już nie uchwyciłem.
https://imgur.com/a/VzpgDZ3