Witam, zajmuję się Grafiką
Oferuję przeróżne, grafiki Bannery, Avatary, Miniaturki a także Overlaye.
Nie dam portfolio kanału ponieważ, posiadam filmiki mojego serwera, w których są
IP tego serwera w opisie.
==========================================
Czasem, robię Live z Darmową Grafiką którą wykonuje na Live.
==========================================
Przejdźmy do rzeczy, Jeżeli chcesz zamówić Grafikę,
to tutaj masz Cennik. Płatność w Grze.
==========================================
Banner - 500 PLN
Avatar - 300-450 ( w zależności od szczegółów )
Miniaturki Do Filmów z 4life - 300 PLN
Overlay do live z 4life - 600 PLN
==========================================
Tutaj masz Wzór zgłoszenia,
Nick W Grze:
Rodzaj Grafiki:
Co ma się znajdować na tej grafice:
==========================================