Skocz do zawartości

Gol352

Gracz
  • Postów

    89
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Gol352

  1. Gol352

    Grafika na zamówienie!

    Witam, zajmuję się Grafiką Oferuję przeróżne, grafiki Bannery, Avatary, Miniaturki a także Overlaye. Nie dam portfolio kanału ponieważ, posiadam filmiki mojego serwera, w których są IP tego serwera w opisie. ========================================== Czasem, robię Live z Darmową Grafiką którą wykonuje na Live. ========================================== Przejdźmy do rzeczy, Jeżeli chcesz zamówić Grafikę, to tutaj masz Cennik. Płatność w Grze. ========================================== Banner - 500 PLN Avatar - 300-450 ( w zależności od szczegółów ) Miniaturki Do Filmów z 4life - 300 PLN Overlay do live z 4life - 600 PLN ========================================== Tutaj masz Wzór zgłoszenia, Nick W Grze: Rodzaj Grafiki: Co ma się znajdować na tej grafice: ==========================================
  2. Gol352

    Grafika :-)

    Zapraszam, do złożenia zamówienia u mnie, w tym samym dziale.
  3. Gol352

    Grafika Na Zlecenie!

    Witam, zajmuję się Grafiką Oferuję przeróżne, grafiki Bannery, Avatary, Miniaturki a także Overlaye. Tutaj macie moje portfolio https://www.youtube.com/channel/UCdxkJ6MNYAjETrLFkdtw8Iw ========================================== Czasem, robię Live z Darmową Grafiką którą wykonuje na Live. ========================================== Przejdźmy do rzeczy, Jeżeli chcesz zamówić Grafikę, to tutaj masz Cennik. Płatność w Grze. ========================================== Banner - 500 PLN Avatar - 300-450 ( w zależności od szczegółów ) Miniaturki Do Filmów z 4life - 300 PLN Overlay do live z 4life - 600 PLN ========================================== Tutaj masz Wzór zgłoszenia, Nick W Grze: Rodzaj Grafiki: Co ma się znajdować na tej grafice: ==========================================
  4. Gol352

    Kupie Coś do 80k!

    Model: Sportowy xD Pojemność silnika: nw Przebieg pojazdu: do 100k. Cena: 80k Dodatki: nw jakieś fajne fele Coś od siebie: Chciałbym, kupić samochód do 80k // Offki pisać, na raty chciałbym.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin