Skocz do zawartości

batycki

Gracz
  • Postów

    2 001
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez batycki

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Powinieneś jakoś udowodnić, że je zrobiłeś ponieważ jeżeli po prostu je ściągnąłeś i nimi handlujesz to jest to nie legalne.
  3. Model: Sanchez V-Max: bez tapu 140 z tapem jakoś 160 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 4466 km. Nie rośnie Usterki: Brak. Cena: licytacja od 0 PLN KT 95k ID: 6154 3 na serwie Kolor: róż Tuning: LPG 50L Kolor świateł: białe SS'y: Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: Arczi* Model: Merit V-Max: 150 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 515 km Usterki: nic mu nie jest, Jedyne co to klepany był. Cena: Licytacja od 0PLN KT 42.5k ID: 3796 7 na serwerze Kolor: czarny Tuning: felgi Kolor świateł: fabryczne SS'y: Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: Arczi*
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. dzisiaj KOCHANA 1-wsza rocznica SG4La w tym świecie (w świecie serwera 4Life), by: Z-ZbyK (1), XQward (3), EpiK. (6), Bolek. (9), ja (63), Pietrek aka DuSzKu (1570), Namik209 (4060), Kasia105 (10008), Hyak (22003), oraz S-Dviks* (25), Michaler (85), TheTomson (10828), SP. (11032), Fabik. (18110), EnoneQ* (31708), oraz i również AksYz (35627). :) )) Możecie hejtować ale ja jestem za KNX'em :)

  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. ja chce tylko dla siebie ale możesz zrobić I jakbyś mógł jeszcze jeden dla mnie identyczny tylko z napisem taksówkarz zrobić byłbym wdzięczny
  10. Nick w grze: Arczi Typ grafiki (Awatar, Sygnatura, Logo, Paski): Pasek Tło (Napisz jakie ma być tło lub podaj do niego link): Wstaw jakiegoś gangsta. najlepiej białe z tym typem co ma eldokson na avku na YT Dodatki (np. logo 4Life): Napisy na grafice (Wypisz wszystkie): (po lewej)montoneros (na środku)członek Wykończenie grafiki (Zanikanie, ramka, zwykłe): zwykle
  11. batycki

    Żegnać się czy nie?

    Zostan. Z kim ja bede odwalal sultanem ?
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. XQ wrócił. W końcu

    1. XQward

      XQward

      Zbyt duże wspomnienia tutaj :/

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin