https://www.youtube.com/watch?v=pAgnJDJN4VA
Cześć, z tej strony . Aplikuję na frakcję/biznes SASP (Wszystko w rękach graczy oraz RCON'ów). Plan na grę? Otóż, zamierzam grać typowe więzienie w USA, przy tym organizować grę SAPD. Teraz postaram się odpowiedzieć na najpopularniejsze pytania.
Q: Plan na grę? Układy z innymi organizacjami publicznymi?
Q: Rozgrywka w samym więzieniu?
Może teraz opiszę moje doświadczenie. Na scenie RP (Nie wliczam RPG) pojawiłem się jakoś rok, dwa lata temu. Nie zostałem jakimś super mega znanym graczem. Doświadczenie w SASP? A i owszem, posiadam. Był pewien serwer SA:MP, na którym grałem w tej oto frakcji. Byłem na randze Lieutenant. Niestety serwer "umarł".
Może teraz opiszę siebie. Mam na imię Hubert, mam 15 lat i aktualnie jestem w 3 klasie gimnazjum. Za rok udaje się do Kołobrzeskiego technikum na profil "technik-informatyk". Od zawsze interesowały mnie komputery, smartfony i inne urządzenia tego typu. Interesuje się również motoryzacją, a zwłaszcza motocyklami.
Aktualnie posiadam 9 rang, jakimi są:
Adept
Strażnik I
Strażnik II
Strażnik III
Kapral
Sierżant
Zarząd
Porucznik
Kapitan
Generał
System rekrutacji jest bardzo prosty. Będą dwa rodzaje rekrtuacji.
Rekrutacja dla nowicjuszy.
Rekrutacja dla weteranów.
Pozdrawiam wszystkich, którzy przeczytali aplikację od początku do końca. Mam nadzieję, że aplikacja zostanie mile przyjęta.
Prosiłbym również o konstruktywną krytykę, w przeciwnym razie postaram się załatwić danej osobie kolejkę moderacyjną.
Credits:
Tekst - @DanieleQ oraz .
Grafika - Snejk.
Pozderki,