Skocz do zawartości

batycki

Gracz
  • Postów

    2 001
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez batycki

  1. Ohmybudda Koniec kolejki

  2. xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD meh, nudzi Ci się widzę. Bardzo konstruktywna krytyka.
  3. Takich deluxo jest dużo w necie.
  4. Ludzi się znajdzie. Duże więzienie? Można wymappować. Kilka pięter będzie niepotrzebne, w zupełności wystarczą dwa, na jedym cele oraz recepcja a na drugim "pomieszczenia pracownicze" jak np. szatnia, rozpoczynanie służby itp. Planowałem dodać również spacerniak na świeżym powietrzu, aby było co robić.
  5. Avast, internet z play? Nie dziwie się Ogólnie router czy te sławne tera paluchy? Może wina zasięgu? Spróbuj wyczaić antenkę jakąś i podłączyć.
  6. batycki

    SZOK! MUST HAVE

    meh, brak dywizji PW zapraszam
  7. batycki

    SZOK! MUST HAVE

    No siema, wracam sobie tu na serwerek. Ogólnie szukam osób do lola bo nie mam z kim grać.
  8. Dla twojej wiedzy sam ci to wysyłałem, zaraz wstawie SS + będąc na SAMP w SASP pomagałem ci z aplikacją więc nie jesteś jej jedynym właścicielem. PS: Grafiki nie wykonałeś ty, sam mi pisałeś. Grafika jest przerobionym obrazkiem z internetu przez Snejka. (Ta wiem, data lecz wysyłałem danielowi, ponieważ sam miał lecz zgubił.) (Sam mi dawałeś) Dodatkowo dogadałem się z danielem, mieliśmy małe nieporozumienie. Jest już git
  9. Pisałem z , wszystko jest kwestią graczy chętnych do gry jako więzień.
  10. Nie, więźniowie normalnie będą puszczani na spacerniak, będziemy odgrywać z nimi RP typu przewozy na rozprawy, transport znalezionych przy więźniach narkotyków itp. Co do prac, można byłoby wprowadzić prace społeczne jak np. Zbieranie śmieci na ulicach. Prace społeczne jak np. sprzątanie na kuchni, uporządkowywanie śmieci, wynoszenie worków ze śmieciami, pomoc na kuchni - jest bardzo dużo pomysłów. Dokładnie, lecz wszystko zależy od RCON oraz graczy. Jak to mówią "Pożyjemy, zobaczymy". ew. musiałbym zgadać się z , żeby utworzyć to jako pododdział.
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Można, lecz wolałbym prowadzić to w stylu amerykańskim. Pomyślę o tym.
  13. Nie, więźniowie normalnie będą puszczani na spacerniak, będziemy odgrywać z nimi RP typu przewozy na rozprawy, transport znalezionych przy więźniach narkotyków itp. Co do prac, można byłoby wprowadzić prace społeczne jak np. Zbieranie śmieci na ulicach.
  14. W sumie też można. Ogólnie potrzebny byłby rozbudowany interior więzienia. Sprawdziłby się ten, który kiedyś był w Dillimore (2016 rok). Co do pododdziału to musiałbym pogadać z Oczywiście. No widzisz, warto próbować nawet jako ten cały "pododdział" SAPD. Chodzi mi o komunikację tekstową, discord jest najbardziej praktyczny.
  15. https://www.youtube.com/watch?v=pAgnJDJN4VA Cześć, z tej strony . Aplikuję na frakcję/biznes SASP (Wszystko w rękach graczy oraz RCON'ów). Plan na grę? Otóż, zamierzam grać typowe więzienie w USA, przy tym organizować grę SAPD. Teraz postaram się odpowiedzieć na najpopularniejsze pytania. Q: Plan na grę? Układy z innymi organizacjami publicznymi? Q: Rozgrywka w samym więzieniu? Może teraz opiszę moje doświadczenie. Na scenie RP (Nie wliczam RPG) pojawiłem się jakoś rok, dwa lata temu. Nie zostałem jakimś super mega znanym graczem. Doświadczenie w SASP? A i owszem, posiadam. Był pewien serwer SA:MP, na którym grałem w tej oto frakcji. Byłem na randze Lieutenant. Niestety serwer "umarł". Może teraz opiszę siebie. Mam na imię Hubert, mam 15 lat i aktualnie jestem w 3 klasie gimnazjum. Za rok udaje się do Kołobrzeskiego technikum na profil "technik-informatyk". Od zawsze interesowały mnie komputery, smartfony i inne urządzenia tego typu. Interesuje się również motoryzacją, a zwłaszcza motocyklami. Aktualnie posiadam 9 rang, jakimi są: Adept Strażnik I Strażnik II Strażnik III Kapral Sierżant Zarząd Porucznik Kapitan Generał System rekrutacji jest bardzo prosty. Będą dwa rodzaje rekrtuacji. Rekrutacja dla nowicjuszy. Rekrutacja dla weteranów. Pozdrawiam wszystkich, którzy przeczytali aplikację od początku do końca. Mam nadzieję, że aplikacja zostanie mile przyjęta. Prosiłbym również o konstruktywną krytykę, w przeciwnym razie postaram się załatwić danej osobie kolejkę moderacyjną. Credits: Tekst - @DanieleQ oraz . Grafika - Snejk. Pozderki,
  16. Bardzo kreatywna krytyka, pomyślałbyś co napisać. Mi się osobiście nie podoba, za dużo sfn_villa i tego a51_jetdoor (jakoś tak). Nie wykracza to poza typowe prace na platformie MTA, polecam trochę się podszkolić, lecz próbuj dalej
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin