Nick oskarżającego*:
Nick oskarżonego*: CiasteK*
Powód skargi*: Nieumiejętne wykonywanie zawodu.
Opis zdarzenia*: Był sobie wypadek, w którym złamałem rękę, straciłem przytomność srutututu co widać w logach. Po wszystkim oskarżony napisał, że mój stan był w normie (?). Człowiek mu umiera a ten, że w normie wszystko. Jak się go zapytałem jakim cudem jestem w normie to napisał, że nie będzie prowadzić swojego pseudo RP.
Data zdarzenia*: 20-10-2017
Dowody w postaci logów:
Wyciąłem te najważniejsze.
[2017-10-20 15:45:52] [Output] : CiasteK* [57]: Halo pogotowie ratunkowe Słyszy mnie pan/pani ?
[2017-10-20 15:46:09] [Output] : *AKCJA RP* Poszk. nieprzytomny, widoczne rozcięcie na łuku brwiowym oraz obdarcia na rękach. (Arczi.)
[2017-10-20 15:48:03] [Output] : *AKCJA RP* Oddech bardzo płytki. (Arczi.)
[2017-10-20 15:49:08] [Output] : *AKCJA RP* Złamanie prawej ręki, naciągnięcie mięśni lewej. (Arczi.)
[2017-10-20 15:49:19] [Output] : *AKCJA RP* naderwanie* (Arczi.)
[2017-10-20 15:49:32] [Output] : CiasteK* [57]: Złamanie otwarte ?
[2017-10-20 15:49:47] [Output] : *AKCJA RP* złamanie zamknięte. (Arczi.)
[2017-10-20 15:52:02] [Output] : CiasteK* [57]: Stan poszk. w normie
[2017-10-20 15:53:14] [Output] : CiasteK* [57]: SAPD przepraszamy ale nie będziemy prowadzić Rp