Skocz do zawartości

batycki

Gracz
  • Postów

    2 001
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez batycki

  1. Nie podoba mi się, manana to nie Hotring Racer, nie dość, że dodajesz te gówna z GTA V co totalnie psuje klimat gry to jeszcze Pop-Up'y. Jeszcze trochę a zobaczymy Sabre w Combi.
  2. batycki

    Panel logowania

    Proste, przejrzyste, lubię to.
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. batycki

    Skarga na CiasteK*

    Chyba dlatego że napisałem mu że jak tak ma to wyglądać to ja podziękuję, bo ja mu umieram a on że stan w normie.
  5. Jak odsunąć somsiada od wiertarki? Wierci od 7 rano aż do teraz i nie przestaje...

    1. Kasztan*
    2. Skipciu

      Skipciu

      Jeżeli chodzi o arcziego to bardziej piwnica

  6. Jakość (bitrate chyba) taka 2/10, odcinek git.
  7. batycki

    Skarga na CiasteK*

    Niestety aktualnie najwcześniejsze logi mam z godziny 17:13 tamtego dnia. Zaraz jakichś SS'ów poszukam. Miałem tętno w normie tylko. "Nie będziemy prowadzić RP" Tylko to posiadam.
  8. batycki

    Skarga na CiasteK*

    Nick oskarżającego*: Nick oskarżonego*: CiasteK* Powód skargi*: Nieumiejętne wykonywanie zawodu. Opis zdarzenia*: Był sobie wypadek, w którym złamałem rękę, straciłem przytomność srutututu co widać w logach. Po wszystkim oskarżony napisał, że mój stan był w normie (?). Człowiek mu umiera a ten, że w normie wszystko. Jak się go zapytałem jakim cudem jestem w normie to napisał, że nie będzie prowadzić swojego pseudo RP. Data zdarzenia*: 20-10-2017 Dowody w postaci logów: Wyciąłem te najważniejsze. [2017-10-20 15:45:52] [Output] : CiasteK* [57]: Halo pogotowie ratunkowe Słyszy mnie pan/pani ? [2017-10-20 15:46:09] [Output] : *AKCJA RP* Poszk. nieprzytomny, widoczne rozcięcie na łuku brwiowym oraz obdarcia na rękach. (Arczi.) [2017-10-20 15:48:03] [Output] : *AKCJA RP* Oddech bardzo płytki. (Arczi.) [2017-10-20 15:49:08] [Output] : *AKCJA RP* Złamanie prawej ręki, naciągnięcie mięśni lewej. (Arczi.) [2017-10-20 15:49:19] [Output] : *AKCJA RP* naderwanie* (Arczi.) [2017-10-20 15:49:32] [Output] : CiasteK* [57]: Złamanie otwarte ? [2017-10-20 15:49:47] [Output] : *AKCJA RP* złamanie zamknięte. (Arczi.) [2017-10-20 15:52:02] [Output] : CiasteK* [57]: Stan poszk. w normie [2017-10-20 15:53:14] [Output] : CiasteK* [57]: SAPD przepraszamy ale nie będziemy prowadzić Rp
  9. batycki

    Wracam ;)

    Siema aktiwia, grasz na DayZ jeszcze?
  10. Przetrzymaj mi, wezmę za 25k za 2-3 dni.
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin