-
Postów
2 001 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez batycki
-
Boże czy wy serio jesteście takimi amebami, że śmiejecie się z takiego pawełka, który znalazł "miłość przez kabelek"? Jak widać was nawet w tym kabelku nie chcą skoro pokazujecie, że wasza inteligencja jest na poziomie 0.
- Pokaż poprzednie komentarze 5 więcej
-
jasnowidz :v
-
2 minuty temu, StrauZ napisał:Taka miłość nie jest na wieczność, pozdro.
Zależy, mój znajomy ma taką dziewczynę już z 2 albo nawet 3 lata, widzieli się z 6 razy tylko ale im to wystarcza
-
Całować też będą się przez kamerke na skype?
-
czy dla ciebie miłość to tylko seks ruchanie 69 wóda koks imprezy balanga dzicz?
-
Żebym jeszcze z nią był, ale spoko :-)
-
Błagam, zróbcie te podmianki "opcjonalnymi" albo głosowania róbcie, bo coraz większy shit wychodzi. Btw. kiedy rework doniczki?
- Pokaż poprzednie komentarze 6 więcej
-
Dlatego tą podmiankę instaluje się poprzez podmienienie pliku w GTA3.img, i tylko jedna osoba ją widzi przez co nie psuje wizerunku gry innym ludzikom

-
-
Szczerze lepiej aby te podmianki były dostępne jako wariant,bo co racja ktoś może wydać na pojazd który mu się podoba a tu bach podmianka która mu się nie podoba.
-
dla mnie jedynie cheetah jest niefajny reszta gut gut xD
-
To, że tobie się coś nie podoba, to nie znaczy, że nie jest ok.
Ok? Pod jakim względem?
Technicznym? Zdecydowanie tak.
Wizualnym? Już nie do końca. Sam Delta to przyznał.
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło