Skocz do zawartości

batycki

Gracz
  • Postów

    2 001
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez batycki

  1. batycki

    Pokaż swoją twarz

    Ten po prawo, przedszkole
  2. Boże czy wy serio jesteście takimi amebami, że śmiejecie się z takiego pawełka, który znalazł "miłość przez kabelek"? Jak widać was nawet w tym kabelku nie chcą skoro pokazujecie, że wasza inteligencja jest na poziomie 0.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  5 więcej
    2. ZbyK.gg
    3. batycki

      batycki

      2 minuty temu, StrauZ napisał:

      Taka miłość nie jest na wieczność, pozdro.

      Zależy, mój znajomy ma taką dziewczynę już z 2 albo nawet 3 lata, widzieli się z 6 razy tylko ale im to wystarcza

    4. StrauZ

      StrauZ

      Całować też będą się przez kamerke na skype?

    5. batycki

      batycki

      czy dla ciebie miłość to tylko seks ruchanie 69 wóda koks imprezy balanga dzicz?

    6. PVK.

      PVK.

      Żebym jeszcze z nią był, ale spoko :-) 

  3. nie ładnie statusy usuwać ej no

  4. Sranie w banie Pomysl dobry, ale raczej nic z tego
  5. Błagam, zróbcie te podmianki "opcjonalnymi" albo głosowania róbcie, bo coraz większy shit wychodzi. Btw. kiedy rework doniczki?

    1. Pokaż poprzednie komentarze  6 więcej
    2. batycki

      batycki

      Dlatego tą podmiankę instaluje się poprzez podmienienie pliku w GTA3.img, i tylko jedna osoba ją widzi przez co nie psuje wizerunku gry innym ludzikom :)

    3. Baker

      Baker

      Podmianki delty na ogół nie zmieniają całego pojazdu, a wyszczególniają w nim niektóre elementy, przez co są o wiele lepsze niż te syfy na internecie. Skoro już ją zrobił, nie będzie jej udostępniał opcjonalnie, bo to się mija z celem.

    4. RasTi

      RasTi

      Szczerze lepiej aby te podmianki były dostępne jako wariant,bo co racja ktoś może wydać na pojazd który mu się podoba a tu bach podmianka która mu się nie podoba.

    5. DarkneZ.plac

      DarkneZ.plac

      dla mnie jedynie cheetah jest niefajny reszta gut gut xD

       

    6. Deas

      Deas

      To, że tobie się coś nie podoba, to nie znaczy, że nie jest ok.

      Ok? Pod jakim względem? 

      Technicznym? Zdecydowanie tak.

      Wizualnym? Już nie do końca. Sam Delta to przyznał. 

  6. batycki

    TS3

    Było 12354124315441 razy, nikt nie chciał bo mumble lepsze.
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. batycki

    Sabre GT

    Dobra, zmienili na to 2.4 można close
  9. zara sypne dobrym materialem z sapd tylko mecz skoncze
  10. batycki

    O co chodzi?

    potwierdzam słowa tego 300 IQ usera PS. Odblokuj na FB kolego
  11. Mało pracy, ale efekt fajny
  12. Sztos, ale mikrofon kup nowy bo jest jakość 2006 roku.
  13. Zapraszam do dyskusji

  14. batycki

    Sabre GT

    Cześć i czołem, nie wiem czy to odpowiedni dział, nie obchodzi mnie to zbytnio. Temat ten stworzyłem aby gracze mogli dyskutować o Sabre "GT". Jak dla mnie drogi Delciaku trochę Cię poniosło. 1 milion cebulionów za spoiler i dziurę w masce? Lekki absurd. Gdyby chociaż osiągi były lepsze, jakieś turbodoładowanie albo coś to rozumiem cenę 1 miliona. Zapraszam do dyskusji
  15. Cena tego "GT" jest śmieszna. Milion cebulionów za wlot i spoiler? To ja wole u wujka włodka za flache takie coś walnąć.

    1. BarteckY

      BarteckY

      to dawaj flachee

       

  16. Delciaku, czy jeśli ktoś kupi tą "Sabre GT" to polepszą się osiągi tego pięknego wozu?

  17. Dajcie jakieś ciemniejsze kolory bo wali po oczach mocno.

  18. Usunęło mi ponad 1000 postów, halo

    1. Lewanek*

      Lewanek*

      zycie mi usuneło 200

  19. pa pedał kolega fajny pa
  20. batycki

    Nowy Kawałek

    a nie 3 czasem? Kozak nuteczka.
  21. Coś wyczuwam, że tych ograniczeń prędkości będzie więcej

  22. Fajne, ale /showchat czy też /showhud nie boli
  23. A czy to wygląda jak hotring racer? Czy to w ogóle wygląda jak sportowe auto? Bo nie wydaje mi się. Auto wyglądem ma nawiązywać do mazdy mx 5. Poza tym widzę, że musisz cofnąć się do szkoły podstawowej i nauczyć czytać, to jest tylko mój projekt, który od dawna siedzi mi w glowie. Zrobiłem to dla siebie bo takie miałem kaprycho. Wygląda jak Testarossa połączona z jakimś gruchotem. Wiem, że to tylko twój projekt, oraz że ma wyglądać jak mazda. Przecież nie napisałem nigdzie, że ma być dodane ani nic... Inne twoje pojazdy jak np. Elegy lub Comet 911 są miód cud malina bo nie mają tych emblemacików z piątki oraz nie psują klimatu gry.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin