Skocz do zawartości

batycki

Gracz
  • Postów

    2 001
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez batycki

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Wyczuwam, że ktoś chce znowu zrobić kolejne radio

  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. batycki

    Moja praca na 4life

    widziałem już gdzieś, do tego mody do GTA w HQ = ściek nie rozumiem po co zamazujesz, co może nazwy się zmieniać nie chciało?
  5. kasia to takie odwalanie kiedyś no i łidy
  6. batycki

    Odejście - Akvez.

    ta, równi i równiejsi, jo?
  7. batycki

    Odejście - Akvez.

    no-name? krupniok gra tu chyba nawet dłużej od ciebie, jedyne co ty osiągnąłeś to zielony nick i dzięki tobie SARA osiągnęło poziom dna "debilu" Co może wiedzieć taki hipokryta jak ty?
  8. isie stało :s

    1. KOV

      KOV

      Matko Bosko co to się staneoooo? 

    2. Frixo

      Frixo

      Lol ktoś nie ogarnąłxdDX ; DD

  9. Szczerze? Nie wpasowuje się w klimat SA, tak jak praktycznie żadna podmianka tutaj no ale mniejsza o to. Nawet jak na RPG to te tekstury wyglądają sztywno, tak jakoś "odrastają" od reszty. Jak na 3DS Max'a to praca taka 6/10, dla takiego modelera typowego jest to z godzinka, półtora. PS. Dorobiłeś kolizję pługu?
  10. A może mikołajkowy powrót na 4lifusa. Warto czy nie przez te sary i wgl

  11.  P O L E C AM   G O R Ą C O

  12.  wypowiedz sie, peace

  13. batycki

    Pokaż swoją twarz

    muwiom rze to nie zemby tylko proteza
  14. jak mozesz to sie wypowiedz, peace

  15. to niezła kolejka ciuch ciuch

    1. Boyykaa
    2. batycki

      batycki

      Teraz, Drosiu napisał:

      A no

      pozdrawiam krawaciarza

  16. batycki

    Pad VS MTA

    da co do ustawień, ustaw sobie jak ci się podoba, tu jakiś poradnik masz.
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. batycki

    Skórki do MTA by Drax

    w sumie to są te bolkowe ale kolory zmieniłeś xd
  20. >Kup bitcoina za 8k PLN

    >Sprzedaj za 20k tydzien pozniej :)))

    Pozdrawiam kolege patryka

    1. Soczek_Martyniuk

      Soczek_Martyniuk

      BIore 10 takich bitcoinów

       

    2. Szumixooo03

      Szumixooo03

      I się obudził.

       

      THE END

       

    3. Davlo
    4. batycki

      batycki

      1 godzinę temu, kalahim napisał:

      I się obudził.

       

      THE END

       

      zobacz jak bitcoin idzie w górę :)

    5. MacieG

      MacieG

      Średni biznes, jak teraz warty prawie 30k

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin