Witam. Mam na imię Patryk,mam 17 lat i uczeszczam do 1klasy technikum o profilu ekonomicznym. Moje zycie jest bardzo nudne i nieciekawe. Odkad pamietam znaczna czesc swojego zycia spedzilem w szpitalach. Jest to zwiazane z moja choroba ktora mam od dziecinstwa. Uniemozliwia mi ona poruszanie sie - co za tym idzie poruszam sie na wozku inwalidzkim. Jak widac praktycznie cale dnie spedzam na serwerze - spowodowane jest to tym, iz nie wychodze za czesto z domu. Czasami przez operacje,a jak juz wychodze to do szkoly (no chyba,ze mam nauczanie w domu to wtedy juz zupelnie nie mam co robic i jeszcze wiecej spedzam czasu na serwerze ). Nie mam zbytnio przyjaciol do ktorych moglbym podjechac. No i w sumie o mnie to by bylo chyba tyle. Pozdrawiam Szender.