Skocz do zawartości

Szender

Gracz
  • Postów

    1 201
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Szender

  1. Szender

    fejk?

    fake i koniec odwalania...
  2. Szender

    Nowa zabawa !

    Nic bo mam admina. Co bys zrobil jakbys wygral milion na evencie?
  3. Dzielnice "slumsów" w LS a resztę LS zagospodarować
  4. Tez uwazam,ze to bardziej pub jest:D
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Emmm..popraw te screeny. Wstaw zdjecia o tej nazwie na imgur i daj link
  7. Szender

    Nowa ;3

    Cicho amj xD
  8. Witam. Mam na imię Patryk,mam 17 lat i uczeszczam do 1klasy technikum o profilu ekonomicznym. Moje zycie jest bardzo nudne i nieciekawe. Odkad pamietam znaczna czesc swojego zycia spedzilem w szpitalach. Jest to zwiazane z moja choroba ktora mam od dziecinstwa. Uniemozliwia mi ona poruszanie sie - co za tym idzie poruszam sie na wozku inwalidzkim. Jak widac praktycznie cale dnie spedzam na serwerze - spowodowane jest to tym, iz nie wychodze za czesto z domu. Czasami przez operacje,a jak juz wychodze to do szkoly (no chyba,ze mam nauczanie w domu to wtedy juz zupelnie nie mam co robic i jeszcze wiecej spedzam czasu na serwerze ). Nie mam zbytnio przyjaciol do ktorych moglbym podjechac. No i w sumie o mnie to by bylo chyba tyle. Pozdrawiam Szender.
  9. Z wygladu dobra 17 z zachowania..dobra 19
  10. Szender

    Nowa ;3

    No witam chętnie oprowadzę po serwerze niewiasto ;3
  11. Ładne ale w troche lipnym miejscu. Tak zasloniete. No i gielda motocyklowa moglaby byc w innym miejscu niz SF
  12. Sporo poprawek trzeba + sa 2 gieldy. Sprobuj zrobic co innego
  13. Osobiscie obecna przecho LV podoba mi sie bardziej. Takie to troche slabe. Sprobuj innym razem.
  14. Tak jak wyżej - jest to takie miejsce,ze nikt nie bedzie chcial kupic nic. Sprobuj wynalezc cos przydatnego na serwer
  15. Fajne z tych 3 budynkow mozna zrobic 3 miejsca sprzedawanja i zakupu. Zostawie decyzje RCON
  16. Imie: Patryk Wiek: 17 Nick z serwera: Szender PiD: 312 Dlaczego akurat Ty zaslugujesz aby Kasia105 byla Twoja żoną?: Poniewaz znam Kasie bardzo bardzo dlugo. To ja zaprosilem ja na serwer,opiekuje sie nia od poczatku itd. Kilka zdań o sobie: Hej,hej jestem Patryk jestem od dzis adminem i gram tu juz prawie rok! Kasie znam ok 2 lat i bardzo dobrze sie z nia dogaduje. Nie szukam wrogow. Z reguly jestem przyjacielski i pomocny. @EDIT Odpowiedzi na pytania: 1. Lata 1976- 1992 2. Po glebszym zastanowieniu wybieram 2 ciagniki: Ursus C-360 oraz tak zwany "Rusek"
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Szender

    OFF-TOPIC

    Wiecej podmianek plz xd
  20. Jestem zszokowany. Co prawda wiedzialem o wypadku od bardzo dawna ale nie sadzilem,ze stan gregorybe jest az tak powazny. Wiem co on przechodzi. Sam jestem osona chora (i sie tego nie wstydze). Musi byc silny i nie moze sie poddawac to najwazniejsze! Zycze gregorybe szybkiego powrotu do zdrowia i mam nadzieje,ze zacznie sie troche oszczedzac jak juz bedzie w formie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin