Skocz do zawartości

Szender

Gracz
  • Postów

    1 201
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Szender

  1. Szender

    Bywajcie!

    Pyzatku moj drogi..Bardzo ciesze sie,ze Cie poznalem. Jestes bardzo wyksztalcona,mila,pozytywna i fajna osoba. Przyjemnie mi sie z Toba gralo ale jest cos za co chce Ci podziekowac szczegolnie. Za wszystkie rozmowy na mumble/fb. Takich ludzi jak Ty nie spotykam czesto. Bardzo dla mnie byly Twoje niektore checi niewiarygodne wobec mej osoby poniewaz nie zaslugiwalem na nie. Jestes osoba ktora w zyciu wiele osiagnie. Przyciagasz do siebie ludzi ale i umiesz nad nimi zapanowac. Mam nadzieje,ze ulozy Ci sie z dziewczyna. Nie bylem zawsze dobrym kumplem. Zawiodlem nie tylko Ciebie i reszte ale mimo to Ty sie nie odwrociles za co Ci jestem szczegolnie wdzieczny. Trzymaj sie,powodzenia w zyciu realnym i widzimy sie na fb! Poza tym zaczynam rozumiec,ze i ja musze sie od kompa oderwac. Ponad 1100h przegranych.. Trzeba wyjsc do ludzi.
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Ostatnio RodowitY pisał,że nie wstawiane są żadne innowacje dla organizacji. Ale zostawię to do rozpatrzenia!
  4. Tak jak wyżej. Ten projekt jest średni. Poćwicz jeszcze i napisz nowy post! Ale plus leci za to,że próbujesz
  5. Szender

    Siemanero

    O prosze:D siemano
  6. Faktycznie co do MC to byl moj blad. Przepraszam. Ale nie zmienia to faktu,ze wystepowalyby tam ogromne spadki fps
  7. Jak napisal Bolek - tam znajduje sie juz inny objekt. Jest tam baza. Idziesz w dobrym kierunku ale sprobuj gdzie indziej to utworzyc.
  8. Nie jest to Twoja propozycja. Nie ma w tym Twojego wykonania z tego co widze. Rzeczy z neta nam nie trzeba.
  9. Szender

    Heheszki serwera 4Llife

    Bensiu..kto to jest? :v
  10. Szender

    Sklep 4 life

    Sklep ze skinami zamiast obecnej przebieralni. Fajna sprawa:D
  11. Szender

    Sklep 4 life

    I co by tam mozna bylo kupic?
  12. Zostawiam to do rozpatrzenia RCON. zamykam na razie
  13. Szender

    Tune LS :) by AskerPL

    Tune na plaży..ciekawe ;p Słabe. Bardzo słabe. Poza tym jest już dużo tuningów bo aż 8-9 chyba Więc zbędne moim zdaniem
  14. Już jest jeden projekt wysłany administracji RCON więc @lock
  15. Takie to...średnie. I jak ktoś dobrze wyżej powiedział jest tam obok budynek z Kopalni więc nie ma co wgrywać tego @Lock
  16. Za dużo drzew. Nie podoba mi sie. Będzie lagowało jak...jak to zmienisz trochę to napisz nowy temat.
  17. Szender

    Dom dla RCON'a.

    Średnie i słabo się to RCONOM podoba więc @Lock
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin