Skocz do zawartości

Szender

Gracz
  • Postów

    1 201
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Szender

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. @LuKi16 ciesz się, że nie mam kompa i binda XDDD ❤️

    1. LuKi16

      LuKi16

      Nie mam pojęcia o czym mówisz

    2. Szender
  3. @Pauli* powinieneś sam sobie ostrzeżenie dać za to zdjęcie w "pokaż swoją twarz" bo twarzy to ja tam w ogóle nie widzę XD

  4. Takie ładne samochody dodane, a ja bez laptopa :(( 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  5 więcej
    2. Whit*

      Whit*

      @Bandit37 ten Übermacht Zion zwyjły to z ssa dety ten bez felg?

    3. .B.
    4. .B.

      .B.

      a 2.4 to ten ze spoilerem

    5. Whit*
    6. AdaSkoo

      AdaSkoo

      popatrz jakie te samochody są ładne na forum i wyobraź sobie że lansujesz sie jednym z nich xD 

  5. Szender

    Pożegnanie.

    Nie oznaczyłes mnie...phi Siemano kotku
  6. Szender

    Przerwa

    Dobra Allah Akbar xD Postaram się Ty też Lewarek ❤️ Elooo Zobaczymy jak będzie xd
  7. Szender

    Przerwa

    Z tego co udało mi się ustalić system mu padł xd
  8. Szender

    Przerwa

    No siema, siema
  9. Szender

    Przerwa

    Gahaha xD nie przesadzajmy
  10. Szender

    Przerwa

    Jaki tam odwalaczu ja grzeczny byłem
  11. Szender

    Przerwa

    Wyjdź wredny człowieku napisz do mnie jak się będziesz źle czuć...
  12. Szender

    Przerwa

    Jeszcze jakbyś pisała na tym FB XD Chyba niestety się skończył. Napisze Ci na mess objawy może coś podpowiesz xD Niestety... Ale i tak cieszę się, że wróciłaś ❤️
  13. Szender

    Przerwa

    Jak będę miał sprzęt to zrobimy nasz zakładzik ❤️
  14. Szender

    Przerwa

    Siemano! Mój komputer mimo pobytu na serwisie po 3 miesiącach postanowił chyba zakończyć swój żywot nie mam pojęcia.. w każdym razie nie mogę zrobić nic na nim więc zmuszony jestem zrobić sobie przerwę od serwerka bo nie mam na czym grać ani kasy na nowy sprzęt. Kiedyś wrócę ale kiedy nie wiem nie będę nikogo wymieniać bo to nie jest odejście na stałe xD Strzałeczka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin