-
Postów
889 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez Bregon.
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 2 z 50
-
Model: Infernus Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: Obojetnie. Cena: --- Dodatki: Najlepiej 2.2 FT bez nitra też może być Coś od siebie Za owy pojazd oferuje: Turismo 2.2 Kompletne ft brakuje tylko up2 z logicznego punktu widzenia. Baza pojazdów oraz Cheeetacha 2.2 FT bez nitra , up3 (jest hydraulika), przyciemnianych szyb oraz lpg 50 ( bak 90) Baza pojazdów. SSY pojazdów:
-
Dorzuc troche $$ I mam turka 2.2 ft z nitrem jedynie brak up2 szybki max.
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Skarga na Bregon,veeniX oskarżony przez sskk
Bregon. odpowiedział(a) na K4per temat w Archiwum skarg
Owszem nadal szedles w zaparte że mogłeś użyć tpev bo nie było przez chwilę przy Tobie PD. Tłumaczyłem Ci że mimo że nie ma pd musi minąć dłuższa chwila wtedy wiesz że zostały wstrzymane działania poscigowe. Upierales się ze kara jest bezpodstawna, straszyłes skarga potem prosiles o mniejszy wymiary kary wiec czules w sobie wine lecz wolales isc w zaparte wiec dostałeś karę adekwatna do używania tpev. -
Skarga na Bregon,veeniX oskarżony przez sskk
Bregon. odpowiedział(a) na K4per temat w Archiwum skarg
90 min za zabicie PD policzone 2x związku z używamien Tpev. -
Skarga na Bregon,veeniX oskarżony przez sskk
Bregon. odpowiedział(a) na K4per temat w Archiwum skarg
Dobrze więc zaczniemy od pierwszej akcji na dachu, gonił Cię @Jasiekk wraz ze mną i @veeniX.. Spadłeś z dachu po czym znikłeś tłumaczyłeś się ze pobiegłeś na siłownię co nie ma prawa bytu ponieważ z tego dachu droga na siłownie jest jak na dłonie więc zapewne już użyłeś TPEV. Później gdy zabiłeś @Jasiekk byłem nie daleko was zauważyłem że znikłeś pierwsze co pomyślałem ze znów użyłeś TPEV i się nie pomyliłem po chwili zrespiłeś się praktycznie przy mnie tłumacząc się ze miałeś takie prawo. Więc celowo uciekłeś z DM poprzez tpev bo wiedziałeś że Cię gonimy wiec chciałeś uniknąć kary wiedząc ze masz przewagę. I cały czas tłumaczyłem CI to cały czas nie ważne czy zgubisz na 1 minute pd czy na 2 nie masz prawa użyć tpev, exita czy też zabić się pościg to pościg to tak jak byś uciekł do ls i dał tpev do lv bo przecież nie było PD obok. Samo to ze przyznałeś się ze uciekłeś do domku co już jest dobrym przykładem by uniknąć kary. Byś przyznał się do błędu bym nawet podarował Ci to patrząc na Twoje ostatnie rzeczy związane z tym. Teraz dlaczego dostałeś 2x minuty tak jak napisałem 2x uciekałeś poprzez TPEV oraz patrząc na Twoje poprzednie kary i zachowania które też przytoczę nadal się nie nauczyłeś i nie chciałeś się przyznać. Tutaj jak nagle się pojawiłeś na DM wiadomo TPEV. A tutaj już kary za te same przewinienia. A tutaj druga perełka jak lubisz wychodzić czy też używać TPEV Jest to moja pierwsza i ostatnia wypowiedz masz problem do innych graczy czas najwyższy popracować nad sobą tyle ode mnie Pozdrawiam. -
Dobrze ze przytoczyłeś logi przynajmniej nie muszę ich szukać. Jak już piszesz skargę to przynajmniej zastosuj się do wzoru oraz odpowiedniego działu nie jest to aż taka trudna rzecz do opanowania. Przechodząc do skargi tak jest to zniewaga ponieważ każdy z nas podszedł do tego z pełną kulturą oraz profesjonalizmem więc tego samego oczekuje od drugiej osoby. Skoro uciekałeś zostałeś ukarany sam sobie jesteś winny a tymi słowami chciałeś dać pstryczka w nos żeby uniknąć kary w postaci mute. Ta skarga pokazujesz to tym bardziej ze zabolała Cię kwota mandatu więc chciałeś w jakikolwiek sposób dopiec SAPD. Jest to moja ostatnia wypowiedz w tej bezsensownej skardze Pozdrawiam.
-
Mi osobiście w 1 wersji pod prace nie pasuje te podwyższenie nad kabina reszta jest okej oraz w wersji SAPD mógł byś też dodać logo jak w sara i miodzio
-
Model: Jester ID: 39387 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 8202,1kmDodatki: spoiler (1158), atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1077), wydech (1066), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (CO SUPRA), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, LPG 50, Bak 35. SS’y: + dopłata jak coś PW.
-
Model: Turismo ID: 23363 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 22567,1kmDodatki: atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1080), moduł UP1, moduł UP3, tablica rejestracyjna ( JVLC1A ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, radio CB, NItro, LPG 75, BAK 90.Cena: - Coś od siebie: Wymienie oba pojazdy za infernusa z doplata wlasciciela infernusa. SS’y: Model: Jester ID: 39387 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 8202,1kmDodatki: spoiler (1158), atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1077), wydech (1066), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (CO SUPRA), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, LPG 50, Bak 35.Cena: - Coś od siebie:- SS’y:
-
Model: Jester ID: 39387 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 8202,1kmDodatki: spoiler (1158), atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1077), wydech (1066), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (CO SUPRA), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, LPG 50, Bak 35.Cena: 650 do nego. Coś od siebie: Jeśli cena mnie nie zadowoli pojazd zostaje u mnie. SS’y:
-
Skarga na Bregon. - oskarżony przez KarwaK!
Bregon. odpowiedział(a) na KarwaK! temat w Archiwum skarg
Oczywiście przypomnę ze za podrabianie logów jest nawet to karane banem a właśnie to zrobiłeś. Dodam jeszcze kilka smaczków Twojej postawy: [2019-11-07 18:17:44] [Output] : KarwaK! [326]: taki madry to cho na solo [2019-11-07 18:17:57] [Output] : KarwaK! [326]: co ty wiesz o zabijaniu Następnym razem pomyśl potem wykonaj jakąś czynność i licz się w konsekwencjami jest to ostatnia odpowiedz w tej bezsensownej skardze. Pozdrawiam. -
Skarga na Bregon. - oskarżony przez KarwaK!
Bregon. odpowiedział(a) na KarwaK! temat w Archiwum skarg
Po pierwsze zastosuj się do wzoru, następnie uważasz ze odegranie RP jest to ciągłe pisanie coś widząc szkolenie oraz [2019-11-07 18:15:04] [Output] : KarwaK! [326]: ja ze schorniska kazali mi psy wyprowadzic Dobry powód do RP naprawde. No jak widać zostało przedstawione dlaczego zostałeś złapany [2019-11-07 18:18:29] [Output] : Bregon. [59]: Za zniewage oczywiscie Skoro uważasz ze wejście na HQ pisanie takich rzeczy jest adekwatne do poziomu akcje RP oraz jakiekolwiek poziomu to niestety ale nie. Myślę ze tyle wystarczy oczywiście godziny z logami są inne (1 godzina w tył) ze względu za strefę czasową w której mieszkam Pozdrawiam. -
Oczywiście przecież ta akcja byłą nawet i wczoraj . Daj sobie spokój ostatni raz się wypowiadam pod ta skarga.
-
A liczyłem na to ze odpuścisz sobie ta skargę ze względu na zdrowe myślenie ale cóż widzę trzeba przytoczyć niezbite dowody no to lecimy. Na wstępie zaznaczone iż posiadając taka liczbę wpisów nie potrzeba nawet pościgu ponieważ jesteś osoba rozpoznawalna. Więcej chyba nie muszę wyjaśniać. Na dole widać ostatni wpis zrobiłeś też jednej osobie podobna rzecz więc widzę nie pierwszy raz takie coś robisz. Wiadomo nie zrobił wystarczających dowód niestety tpev ciężko jest udowodnić bez ss czy nagrania i teraz stawiam ze był by na moim miejscu ze waszą "DM mafffie" złapał więcej nie mam do dodania myślę ze ssy wystarcza pozdrawiam Bregon.
-
Jak wchodzą wymiany to oferuje Sabre 2.4 ft bez nitra lampy carrot jak się nie mylę/ comet 2.2 ft z nitrem lampy iCe/Aqua I gulf 2.2 ft bez nitra niebieskie ciemne.. Jak nie to okej.
-
Sabre 2.4 ft bez nitra lampy carrot jak się nie mylę/ comet 2.2 ft z nitrem lampy iCe/Aqua I gulf 2.2 ft bez nitra niebieskie ciemne.
-
Gulf 2.2 ft bez nitra + hajsiwka cos
-
Witam. Jak dobrze ze zapisało mi się nagranie z akcji jaka pokazałeś wcześniej. Bo przecież nielegalne wyścigi to rzecz normalna i bardzo rozwijająca RP tym bardziej gdy prosisz o odjazd a TY postanawiasz robić obok mnie sobie jak by nigdy nic wyścigi bo przecież A oczywiście nim nie jesteś bron boże! Przecież to nie jest żadna prowokacja. Wtedy rozpoczął się pościg za jednym z waszych kolegów oczywiście wy jak nigdy nic dalej wyścigi zgłoszenia pod 911 bawimy się. W momencie gdy zostałeś zatrzymany bo postanowiłeś sobie polatać bokiem i v maxem koło nas nagle przypomniały się zasady RP oraz chęć ich prowadzenia bo wiadomo kary się nie ominie. To że czekałeś na lawetę nie było moim problemem dostałem wiadomość na służbach ze będzie za 25 min to trochę mnie rozbawiło nie powiem oraz każda inna jednostka prowadziła rożne działania czy to pościgowe czy inne. Chciałem być na tyle fer nie jest to w moim obowiazku ale cóż jak kuba bogu tak bóg kubie. Wiadomo nikt nie lubi czekać później odsiadywać wyrok natomiast dalej w zaparte postanowiłeś iść żeby tylko w jakiś sposób uniknąć kary. Tyle ode mnie więcej nie zamierzam wypowiadać się w tej skardze. Pozdrawiam.
-
Tak z nitrem lampki ice lub aqua zależy jak na to się patrzy.
-
Comet 2.2 ft bez up2, sabre 2.4ft bez nitra + club 2.2 ft bez nitra
-
Club 2.2 ft bez nitra + jakiś hajsik
-
Za Flasha club 2.2 ft bez nitra + jakies $$
-
Pisałem Ci to na serwerze oraz wyżej dlaczego przypomniałem sobie o Tobie po takim czasie wiesz zapamiętuje się osobę która jeszcze w momencie gdy chciałem zabrać pojazd w którym siedziales nagle znikles. Jest to moja ostatnia odpowiedź w tej skardze wszystko co chciałem to powiedziałem pozdrawiam.
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 2 z 50