Skocz do zawartości

Bregon.

Gracz
  • Postów

    889
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Bregon.

  1. Bregon.

    Skarga na Bregon

    Witam widzę muszę od nowa przytoczyć sytuację nie ma problemu. Byłeś wsadzony w radiowozie po czym patrzę twojej osoby nie ma w nim więc patrzę tab nie było Cię dla mnie było to wyjście z serwera. To że pisałeś z Damianem nie dostałem żadnej informacji więc normalna siła rzeczy nic nie widziałem. Mieliśmy około 6 osób do zamknięcia oraz akcja kierowały jednostki swat oraz patrol division. Z chyba 2 osobami jechał @romeg.redd ktoremu mowilem mogl nie usłyszeć lub po prostu zapomniec zdaza sie każdemu gdy tej osoby fizycznie nie ma w pojezdzie wrócił dziś do frakcji miał już na głowie 2 osoby. Momencie gdy nagle zobaczyłem Cię obok mnie w czasie krótszym niż przewidywala twoją kara po prostu spytałem się go czy Cię wsadził powiedzial ze nie wiec to uczyniłem. Dla mnie twoje zniknięcie było traktowane jako wyjście nie dostałem od nikogo jak już wspomniałem informacji skoro nie odpisywał nikt mogłeś napisać raport by jakiś support się tp lub wyjaśnił sprawę lub nawet napisać na 911 zgłoszenie. Karę otrzymałeś słuszną a to że wywaliło Cię jest to twoja sprawa którą Ty powinieneś załatwić skoro dobrze wiedziałeś jak się takie osoby zamyka gdy sam byłeś we frakcji tyle ode mnie. Pozdrawiam.
  2. Model: sultan,comet Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: nie za duży Cena: oferujcie. Dodatki: ft bez nitra. Coś od siebie pozdrawiam fanów. 
  3. Bregon.

    @c

    Model: StingerID: 43255Pojemność silnika: 2.2Przebieg pojazdu: ~ 100km zerowanyDodatki: atrapa nitro (1010), Moduł Nitro, stereo, felgi (1076), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (TOO SLOW), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, LPG 75dcm3, Bak 90dcm3 Cena: Offer.Coś od siebie: Dobra furmanka z dobrym v maxem oraz z bardzo dobrym przyspieszeniem. Mozliwa wymiana za inne pojazdy. Jezeli cena lub pojazdy mnie nie zadolowa pojazd zostaje ze mnaSS’y:
  4. Model: StingerID: 43255Pojemność silnika: 2.2Przebieg pojazdu: ~ 100km zerowanyDodatki: atrapa nitro (1010), Moduł Nitro, stereo, felgi (1076), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (TOO SLOW), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, LPG 75dcm3, Bak 90dcm3 Cena: Licka od 2.500.000Coś od siebie: Dobra furmanka z dobrym v maxem oraz z bardzo dobrym przyspieszeniem. Mozliwa wymiana za inne pojazdy. Jezeli cena lub pojazdy mnie nie zadolowa pojazd zostaje ze mnaSS’y:
  5. Na wstępnie to popraw wzór widzę trzeba Ci wyjaśnić sytuację ponownie więc okej. Uciekales jakiś czas przed nami następnie wjechales na dm byłem 1 jednostka którą siedziała Ci na ogonie więc trzymałem was w zasięgu wzroku cały czas więc stwierdzenie że zwykły premier jest absurdem jak wiadomo pojazdu jest wyposażony w sygnały świetlne oraz dźwiękowe jak każdy pojazd z naszej gamy pojazdów. 90 min otrzymales za ostrzal który prowadziłes w moim kierunku oraz mandat z tego co mi wiadomo nie byłem osoba która to liczyła będąc jednostka nieoznakowana mam pełne prawo by poruszać się w skinie cywilnym który spełnia wewnętrzne kryteria frakcyjne tyle z mojej strony pozdrawiam police officer III+1 Bregon.
  6. Model: StingerID: 43255Pojemność silnika: 2.2Przebieg pojazdu: ~ 100km zerowanyDodatki: atrapa nitro (1010), Moduł Nitro, stereo, felgi (1076), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (TOO SLOW), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, LPG 75dcm3, Bak 90dcm3 Cena: Licka od 2.500.000Coś od siebie: Dobra furmanka z dobrym v maxem oraz z bardzo dobrym przyspieszeniem. Mozliwa wymiana za inne pojazdu. Jezeli cena lub pojazdy mnie nie zadolowa pojazd zostaje ze mnaSS’y:
  7. Widzę że udało się doczekać skargi no to dobrze zaczniemy ładnie. Pościg był za fleshem? Okej od dziś tak nazwijmy deluxo przecież to prawie identycznie auta. Co to nasze poziomu na pokazanych logach widać jaki ty reprezentujesz poziom więc daruj sobie pokazałes po prostu zbyt duży bol miejsca gdzie plecy tracą swoja szlachetność z powodu iz mimo takiego zachowania nadal potrafiliśmy używać zwrotów grzecniosciowych. Pisałeś też coś ze 2 lata temu było lepsze sapd. Tego nawet nie będę komentować osoby które są tyle w tej frakcji myślę że mają innej zdanie z tego co mi wiadomo. Co do ostrzelania pojazdu ostrzał był prowadzony za osoba scigana która się przesiadla wjeżdzala we wszystko co jest możliwe jednocześnie stwarzając zagrożenie dla każdego innego obywatela. Z racji takiej iż sam pisałeś przy nas że ma wsiadac otrzymałeś ostrzał gdybyś tego nie zrobił uwierz ze sapd nie strzela od razu z powodu iz gracze potrafią wsiadac do randomowego gracza. Kolczatki z tego co widzialem dostałeś od osoby która stała w miejscu. Teraz co do mandatu zostało policzone jak się nie mylę ucieczka, łamanie zasad + obraza wiadomo mnoznik potrafi robić swoje. Co do wyjecia z pojazdu zauważyłem że masz otwarte dzwi więc to uczynilem most był zamknięty z 2 stron co sparalizowalo duża część miasta z powodu osoby która dostała ostrzał + 4 opony u każdego z nas się teleportowala następnie potrafiła tylko ublizac mamy blokowac jeden z najwiekszych mostow dojazdowych? To by było na tyle z mojej strony uważam że zrobiłem rozsądnie że względu na dobro ogólnej rozgrywki graczy na serwerze oraz ich bezpieczeństwa. Prosił bym o nie karanie osoby powyżej ponieważ była od początku calej akcji I wszystko sama mógła zaobserwować tym bardziej iz rzekomo skarga miala być na każdego z nas. Jest to moja ostatnia wypowiedź w tym temacie ze względu na poziom wypowiedzi prowadzonej na serwerze której nawet nie będę komentować I możesz poprawić wzor bo nawet ciężko jest przeczytać dokładnie temat. Z poważaniem police officer trzeciego stopnia Bregon.
  8. Bregon.

    @LOOK SPRZEDANE

    550k UP3 posiada w opisie nie widnieje taka informacja natomiast na Ss widzę coś innego.
  9. Model: StingerID: 43255Pojemność silnika: 2.2Przebieg pojazdu: ponad 8kDodatki: atrapa nitro (1010), Moduł Nitro, stereo, felgi (1076), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (TOO SLOW), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, LPG 75dcm3, Bak 90dcm3 Cena: Licka od 2.500.000Coś od siebie: Dobra furmanka z dobrym v maxem oraz z bardzo dobrym przyspieszeniem. Mozliwa wymiana za inne pojazdu. Jezeli cena lub pojazdy mnie nie zadolowa pojazd zostaje ze mna.SS’y:
  10. Ja już swoją ofertę napisałem. Może jeszcze za 1.6 chcesz dopłatę ode mnie ? XD Dalej.
  11. Sezon na stawianie przecinkow, brak wulgaryzmów oraz pomóc uważam za otwarty xD

  12. Model: StingerID: 43255Pojemność silnika: 2.2Przebieg pojazdu: ponad 8kDodatki: atrapa nitro (1010), Moduł Nitro, stereo, felgi (1076), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (TOO SLOW), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, LPG 75dcm3, Bak 90dcm3 Cena: ---Coś od siebie: Wymiany wchodzące w grę to turismo z nitro lub infernus z doplata. V max Pojazdu bez nitra okolo 270 z nitrem okolo 320. Na ss pojazd posiada inna rejke oraz kolory.SS’y:
  13. A mnie już ceju nie wymieniles xD Powodzenia w dalszej karierze na serwerach tylko nie kupuj znów Turka xD
  14. Zaproponuj swoją wersję na pm może się dogadamy.
  15. Stinger + nitro. + 350k.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin