Skocz do zawartości

Bregon.

Gracz
  • Postów

    889
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Bregon.

  1. Sabre 2.4 FT. Club 2.2 FT. Huntley 2.2 FT. Fortune 2.2 FT. Jeżeli interesuje Cie szczegóły możemy na pw dogadać.
  2. Widzę pasterka po wyskokowym piccolo nadal trzyma.
  3. Spoko te dlc do gtao

    1. Lewanek*

      Lewanek*

      Coś ciekawego? Bo oczywiście na stronie R* nie ma nic jeszcze.

    2. Bregon.

      Bregon.

      Wpisz na yt war arena to ocenisz sam :D

  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Ogólnie jest git jednak napis na masce nie pasuje + z tyłu brakuje emblematów trochę pusto tam
  7. Bregon.

    Nabij sobie Repke.

    Kop ten wyngiel andrzej
  8. Ktoś sprawdzał co się stanie w momencie załadunku towary na pojazd lub w trakcie transportu opuścimy serwer lub zostaniemy wyrzuceni ?
  9. Banshee, Zr , Clovler sprzedane.
  10. Model: Club ID: 19737 , 35649. Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 8.000 KM Dodatki: Wszystko prócz dupereli typu wykrywacz itp. Cena: 530.000 $ Coś od siebie: Ceny do delikatnej negocjacji jeżeli masz pisać posty typu 300k i zabieram nie trać nawet mojego czasu. Pozdrawiam. SS’y:
  11. Bregon.

    Nowa Praca - Kopalnia

    Co ja tu robię zmarnowany czas jak nic.
  12. Dzięki za info z danym miesiącem ta wiadomość odmieniła moje życie pozdrawiam.

     

    1. .szybki

      .szybki

      Mi też odmieniła życie

  13. Bregon.

    MTA??

    +2 Nic dodać nic ująć.
  14. Daj białe nikt takich nie posiada a blaszak będzie się wyróżniać prestiżowym blaskiem na ulicach.
  15. Bregon.

    Kupie cluba 2.2 ft

    Mam 2.2 ft przebieg chyba 8k 550k.
  16. W sumie jak już tak przedstawiamy kary w postaci muta. Nie raz ktoś zwyzywal mnie czy też moja rodzinę wysyłając loga od razu po zdarzeniu rzadko kiedy otrzymał muta przewazniej warna w momencie podobnej sytuacji do adm byl by perm zapewne. Frakcja sapd osobiście do nich nie mam nic lecz nie oszukujmy się jest frakcja jak każda inna lecz w momencie gdy napiszemy do nich coś lecą magiczne sumy muta od paru godzin do dni natomiast w momencie innej frakcji przykładowo Sara może z 2 razy zdarzyło się że ktoś dostał muta za obrazę przewazniej warn skoro już chcecie karać to karajcie każdego w miarę sprawiedliwie. Pozdrawiam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin