Skocz do zawartości

NanditoTM*

Gracz
  • Postów

    157
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez NanditoTM*

  1. Sellasz sadlerka morda?

    1. .szybki

      .szybki

      za 1.5KK może pomysle

    2. NanditoTM*

      NanditoTM*

      ja mowie o tym 1.6 

       

    3. .szybki

      .szybki

      to nie sprzedam 

    4. NanditoTM*

      NanditoTM*

      dokladnie o tego na purpurach

    5. NanditoTM*

      NanditoTM*

      daj do sb dc dogadamy sie :P

       

  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. No nie powiem ze odwalasz maiane z tym odjesciem,ale uszanuje to i porzegnam cie na 4life ale dalej konakt na dc mamy kozak sie gralo razem kurde zlote czasy P.s i tak nie wierze ze odejdziesz
  4. takie oferty to mozesz sb za perka dawac to moze ktorys ci sie zgodzi na takie cos xD ja jak wygram w kasynie to kupie sobie infka 2.4
  5. no domek TIP TOP hoho
  6. Admirala za 250k nie ma opcji cena minalna to 370k wiec prosze takie oferty to buta se włozyć bedziecie jeden z drugim wyższe
  7. NanditoTM*

    Clover 2.2

    admirał 1.8 up3 lampy licznik 9 aktywny na serwerze
  8. 150k XD smiechłem chlopie to,ile razy stało puste bez włascicela a nawet jak włascicela miało to mozna było wykampic xD a ty se za to zadasz 150k.. chcesz mg ci dac 10k za to
  9. Nick funkcjonariusza:Quiet Data i godzina zdarzenia: 24/01/2021 godzina około 3 rano do max 3:30 Pełen opis sytuacji: Witam zacznę od tego ze był posicg goniło mnie 4 radiolki (jak dobrze pamietam),pozłapaniu mnie funkcjonariusza dał mi 30 sekund na wybor mandat/paka zapytałem sie go a osiadki.po przedstawieniu mi jak sprawa wyglada dał mi 15 sec na podjecie decyzji odpowiedziałem mu po 5 sec poczym chlop mnie pytam masz pieniadze przy sobie to mu odp masz (w sensie ze mam przy sb) zreszta wszystko przestawi przedstawia panstow logi (Cytat dowody Nr1 ) tam jest wszystko ladnie pokazane,poczym zaczałem pisac z nim na pm odnoscnie tej sprawy to mi mowił ze go małpuje -_- (cytat DowodNr2). a na koniec chlop mi zaczgał gadac ze nie musiał mi dac wybor po mniedzy mandatem a paka i ze to jest jego wola ze mi dał (Cytat dowody Nr3) gdzie inny funkcjonariusz i zarazem support o nicku @Paul2eu potwierdził ze sapd muszą dac wybor z wyjatkim graczem z mut czy graczem ktory nie wspołpracuje,tylko ze ja amuta nie miałem i wspołpracowałem na kazdym kroku a po 2 on mi napisał ze to jego wola ze dał mi mozliosc przyjecia mandatu dowody w postaci ss )cyctat dowody nr4) jezeli beda potrzbne wiecej informacji prosze o kontakt postaram sie jak najwiecej podać ss logow czy tez odpowiedzi na pytania Dowód, który to potwierdza całe zajście:
  10. Fortuna 1.2 up3 lampy licznik +dopka mordo?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin