Nazwa nieruchomości: domeki i przyczepy
ID nieruchomości:623,624,620,621.374
Cena za dobę:50pln za jedna przyczepe 250 za 5
Lokalizacja:flint county
Cena: od 5k w gore
SS’y:https://imgur.com/a/mLJTudaCoś od siebie: posiadam 5 z 8 przyczep aczkolwiek te 5 sa najlepsze.1 ma gracz ktory gra a reszte ma gracz ktory nie gra.
spk miejscowa
Model:Comet
ID:51992
Pojemność silnika:2.2
Przebieg pojazdu:19434km Dodatki:FullTune bez up2 nitra abs i baku 90Cena: zacznimy od 840k
Coś od siebie: jest to piekne auto na zołtych lapionach
SS’y:https://imgur.com/a/B8yZNpW
co to sa za argumenty? jak ty sb wobrazasz poscig? jedzie za toba trzy radiowzy o kurcze hopka przdemna hamulec CHŁOPAKI CHŁOPAKI! zaczekajta bo hopki -_-?
dachowanie + wypadniecie z zakretu bylo juz tłumaczone na forum jak i na serwerze a twoja odp na serwerze to "mnie to nie intersuje"
moj najwiekszy problem to ze on mi minuty dał za wypadniecie z zakretu a pochwili sam wypad... ja dostałem za to kare a on za to nic nie dostanie bo co bo jest sapd? i mu wolno?
po pierwsze słowa tyczyły sie tylko do cb nie do SAPD a po drugie za te słowa juz zostałem ukarany...dalej zostanie wyłumaczone dla czego uzuwałem wlasnie tych słow..
zadna predkosc nie przekroczylem po tym jak was zauwazylem specilanie właczyłem ogranicznik. zeby nie przekroczyc
jedyną drog off road ktroa jechałem to po tym jak mnie wyrzucilo z zakretu i wtedy wpadłem na droge "off road" aczkoliwek zmierzałem do drogi normlanej ktora była naprzeciwko lecz auto mi sie wywaliło na dach . zadnych skrotow nie uzywałem. łamanie zasad rp? jakie łamanie zasad rp?i
jeszcze moze mi powiedz ze słowa te za ktore zostałem ukarany były w trakcjie poscigu? one były po tym jak juz nadałes mi kare nie słuszna dla tego uzywałem takich słow zeby trafil do wiezienia za cos zo robilem a nie za to co tak naprawde nie było nawet prawda.
dopisałes mi minuty za to ze wypadłem z zakretu a po kilu minutach sam wypadłes ss samo za sb mowi... i to niby ja łamie zasady rp xD
no był tam Reppo i theindjana,theindjana nie udzielal sie bo wiedział ze to twoj poscig a ten cały reppo wiecej pisał niz ty... ala kozako xD
Nick funkcjonariusza:LoRen Data i godzina zdarzenia:01/09/2020 po godzinie 24 blisko 1 Pełen opis sytuacji: szanowny pan "policjant" o nicku LoRen o godzine 24 gdzie bylo moze z 80 ludzi na serwerze zatrzymal mnie za jak to on okreslił (stunty autem) a po ludzku drift na rondzie chcial mi dac mandat o wyskosci 1800pln i 6pkt karne nie mialem zamiaru za to przyjac 1800pln to wdałem sie w nim w poscig goniło mnie 3 radiowozy przypomniam za drift na rondzie po czym wypadłem z zakretu i auto mi sie wywróciło na dach zaczlem uciekac z buta ale to mniejsza o to.okey zatrzymal mnie mial prawo... chodzi o to ze mi przyklepał 207min za x2 łamanie zasad rp XD https://imgur.com/a/d0o2cNi spytalem sie go jakie łamanie zasady rp dostałem odp skoki okey skoki... po 5 minutach sam.. a przemilcze prosze tutaj jest ss ono sam za sb mowi https://imgur.com/a/3yj3gEZ a i co najlepsze po tym wszystkim dostałem crasha to dał mi 3minuty zebym dobiegł do dill more jak nie to mi doliczy 30min czyli bym mial 240min ale to nie aktulane bo nie doliczył xD.wtaki o to sposob szanowny pan Loren przeklepuje minutki za x2 łamanie rp (skoki) a sam sb skoczył xD.nie chodzi o to ze mnie zatrzymał tylko mi chodzi o to ze niby ja łamie zasady rp gdzie mi auto wypadło z zakretu i mi za to minuty przeklepał a on sam wypadł i zadnej lipy nie ma i był na słuzbie w sapd gdzie powinni uwazaj na takie błedy a ja byłem graczem ktory ucieka przed policja gdzie tu logika karac gracza za cos co tak naprawde nie zrobil a sam to potem zrobil
Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/d0o2cNi https://imgur.com/a/3yj3gEZ
Nazwa nieruchomości: mieszkanie w bloku
ID nieruchomości:771
Cena za dobę: 200 za blip jest ich 15
Lokalizacja: LV the ping swan
Cena: ofki
SS’y:https://imgur.com/a/EIpSvi7Coś od siebie: witam mam na sprzedaz kozak baze na ponad 200 aut w idealnej lokalizacji baza ta posaida bankomat radio, ma 16 blipow z czego mam 15 jeden idze do wykampienia tak ze to nie problem cena za dobe 3k za 15 blipow jeden blip 200
odam tanio.