Skocz do zawartości

flvgx

Gracz
  • Postów

    919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    5
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez flvgx

  1. Dzień dobry jak Panu minął urlop? 

    1. Girappa

      Girappa

      A dobrze, leżałem sobie na hamaczku z szklanką pełną soku z lodem. A Panu jak ostatni tydzien minął?

    2. flvgx

      flvgx

      Bardzo miło, oraz przyjemnie. Dziękuje, że Pan pyta.

  2. Witam dziękuję za reakcje pozdrawiam :DDD

  3. flvgx

    Skarga na Sartinek

    Nie potrzebne mi szczęście, jakbym chciał to bym Was na tym DM'ie zabił, ale tego nie zrobiłem. Nie, nie dokonałem. Nie stałem na żadnym Bullecie, Bulletem kierował Veeito Chyba ta Każdy może mieć takiego skina jak ja mam To wy musicie udowodnić, że strzał oddałem. ŚWIADEK TO NIE DOWÓD!!!!
  4. flvgx

    Skarga na Sartinek

    Nick funkcjonariusza: @Sartinek Data i godzina zdarzenia: 30.07.2020 około godziny 20:15 Pełen opis sytuacji: Więc wszedłem sobie na DM i przyglądałem się akcji SAPD na DM. Nagle dostałem z tazera i zostałem wyprowadzony z DM oraz wsadzony do więzienia na 120 minut, 60 min za wpisy i 60 min za ostrzał, którego nie dokonałem. Dowód, który to potwierdza całe zajście: Dowodem są logi, że nie nikogo nie zabiłem, oraz to, że odsiedziałem dodatkowe 60min. Ja, Filip_* zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  5. Nick funkcjonariusza: Nie wiem Data i godzina zdarzenia: 30.07.2020 20:00 około, nie wiem Pełen opis sytuacji: Więc wszedłem na DM, przyglądałem się akcji SAPD i nagle dostałem z tazera. Gdy Pan VenomeQ mi liczył ile więzienia to wyszło 60min za 2 wpisy, a nagle dostałem kolejne 60min za ostrzał, którego nie dokonałem. Nie wiem kto zlecił aby dodać mi 60 min za ostrzał, więc pisze skargę aby to wyjaśnić. Dowód, który to potwierdza całe zajście: Ja, Filip_* zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  6. flvgx

    @LOCK

    900k od ręki
  7. Dzień dobry dziękuję za reakcje :DDD

    1. Versi*

      Versi*

      Dzień dobry, nie ma za co, pozdrawiam :DDD

  8. Nie dziwię się że nie masz pod postem ofert skoro cw to 650k XD
  9. Za 500 nie znajdę 2.2? Mylisz się, taki twoj premier moze być wart do 650k 570k
  10. flvgx

    Perennial 2.0 PFT

    Panie, daje 330k i dwa jurki 1.4 = 380k
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin