Skocz do zawartości

user6969

Gracz
  • Postów

    106
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium

Treść opublikowana przez user6969

  1. user6969

    LOCK

    ciebie bija bo jestes jakis niewyzyty typie, spinasz sie przez kabelki a na ulicy dostalbys liscia i bys grzecznie przeprosil. z poprawczaka wyszedles czy cie nie karmili w domu ze taki spiety siedzisz i kozaczysz i myslisz ze mozesz wszystko na jakims forum w gierce online haha nie wierze w ludzi takich jak ty powinni odciac na stale od sieci bo to jest kaplica
  2. user6969

    LOCK

    widze z kim, najwiekszym pajacem na serwie 02' - ale ty jestes dorosly haha zebys sie czasem nie przeliczyl
  3. user6969

    LOCK

    no i co kozaczysz przez kabelki kolejny pajacyk szukajacy atencji w sieci hahaha
  4. user6969

    LOCK

    nie rozmawiam z dzieciakami. co do tej manany to albo zaplacisz mu zeby ci to zrobil albo nie masz szans aby ci to zrobil za free bo to by zepsulo gospodarke w mniejszym stopniu, bo cabrio jest drozsze od normalnej manany.
  5. user6969

    LOCK

    no dobra ale w banshee cabrio czy coupe nic nie zmienia w wartosci a w mananie tak, wiec po co sie klocisz typie jak nic nie wiesz?
  6. user6969

    LOCK

    delta nie zrobi ci za darmo manany cabrio, bo cabrio podnosi cene w mananie akurat i to jest zakazane w mananie
  7. user6969

    LOCK

    pojazdy w których można zmienić wariant to: Banshee, Comet, Infernus oraz Stalion.
  8. id nie zezwala ci na zmiane wariantu w mananie - delta napisal ze nie mozna to nie mozna.
  9. user6969

    LOCK

    nie mozna zmienic wariantu w mananie
  10. Problemy ze sprzedażą widzę;)
  11. Comet 2.2 ft Bullet 2.2 ft Walton 2.2 ft Landstalker 2.2 ft Sabre 2.2 ft Sandking 2.2 ft Elegy 2.0 ft Feltzer 1.8 Tahoma 1.6 UP1 Hydra Licznik Marquis 1.6 (najwiekszy jacht) Glendale 1.6 4k ID oraz 5k ID Wiecej szczegółów PRIV (nie maja nitra)
  12. Model: ZR-350ID: 49883Pojemność silnika: 1600cm3Przebieg pojazdu: 916,2kmDodatki: atrapa nitro (1010), felgi (1076), wydech (1019), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna ( SZATAN), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkościCena: OffyCoś od siebie: Myślę, że autko oddam w dobre ręce. SS’y:
  13. Login z serwera: ReaS0N Nick z serwera: Danielhino ID pojazdu: 33027 Na jaki wariant chcesz zmienić: Zwykły bez możliwości otwierania/zamykania dachu
  14. user6969

    Jestera 2.2

    ja za 550 na unikatach 2.2 ft bez baku i nitra baki 35/75
  15. user6969

    Jestera 2.2

    no z przesada, baki 35/50 XD
  16. user6969

    LOCK

    930 Te lampy sa jak cos
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin