ciebie bija bo jestes jakis niewyzyty typie, spinasz sie przez kabelki a na ulicy dostalbys liscia i bys grzecznie przeprosil.
z poprawczaka wyszedles czy cie nie karmili w domu ze taki spiety siedzisz i kozaczysz i myslisz ze mozesz wszystko na jakims forum w gierce online haha nie wierze w ludzi takich jak ty powinni odciac na stale od sieci bo to jest kaplica
nie rozmawiam z dzieciakami.
co do tej manany to albo zaplacisz mu zeby ci to zrobil albo nie masz szans aby ci to zrobil za free bo to by zepsulo gospodarke w mniejszym stopniu, bo cabrio jest drozsze od normalnej manany.
Comet 2.2 ft
Bullet 2.2 ft
Walton 2.2 ft
Landstalker 2.2 ft
Sabre 2.2 ft
Sandking 2.2 ft
Elegy 2.0 ft
Feltzer 1.8
Tahoma 1.6 UP1 Hydra Licznik
Marquis 1.6 (najwiekszy jacht)
Glendale 1.6 4k ID oraz 5k ID
Wiecej szczegółów PRIV (nie maja nitra)
Login z serwera: ReaS0N
Nick z serwera: Danielhino
ID pojazdu: 33027
Na jaki wariant chcesz zmienić: Zwykły bez możliwości otwierania/zamykania dachu