Houdini4701
Gracz-
Postów
215 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez Houdini4701
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 2 z 21
-
☆ SPRZEDAM: Pierwszy na Serwerze SANDKING ID 579 ☆
Houdini4701 odpowiedział(a) na Houdini4701 temat w Archiwum
Unikatowe Lampki: AQUA, Dalej ! -
Model: Sandking ID: 579 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 13372,2km Dodatki: atrapa nitro (1008), hydraulika, stereo, felgi (1080), moduł UP1, moduł UP2, tablica rejestracyjna (D1 Skarb), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, klucze, przyciemniane szyby i pewnie dużo rzeczy o których zapomniałem. Cena: Chcę znać wartość pojazdu, oferować swoję propozycję. TYLKO GOTÓWKA. Coś od siebie: Moje oczko w głowie. Lampy: Aqua SS’y:
-
Dzi*ki dragi lasery . 350ps
-
Model: Manana ID: 82 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: 431,3km Dodatki: spoiler (1023), progi (1017), stereo, felgi (1084), wydech (1019), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (LV 82 ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, przyciemniane szyby 20%, klucze i pewnie dużo rzeczy o których zapomniałem. Cena: TYLKO GOTÓWKA. Coś od siebie: To co wyżej. Robiłem ją sam od 0. Chcę sprzedać, ponieważ robię drugi projekcik i potrzebuję kasy. SS’y:
-
Odkupię bo chcę go zrobić 2.2
-
Andii, Daję ID 82 i dopłacasz i robię Projekcik 2.2
-
To w takim razie dalej
-
Wystawiałem ją parę miesięcy temu na wycenę, teraz chciałem sprzedać bo chciałem zrobić projekt, ale widzę że nikt nie jest zainteresowany więc już jej nie wystawiam. Można @LOCK
-
Kupię coś do 1.4kk *Daj offke a może kupię*
Houdini4701 odpowiedział(a) na Bartus.cj temat w Archiwum
Miałem ofertę jak narazie 1.5kk, a wiadomo to niskie ID i z dnia na dzień jest jeszcze więcej warte. A chcę ją sprzedać, ponieważ chcę zrobić projekt i potrzebuję na to pieniążków. -
Kupię coś do 1.4kk *Daj offke a może kupię*
Houdini4701 odpowiedział(a) na Bartus.cj temat w Archiwum
82, ale więcej niż 1.4kk -
Dlatego nawet na te oferty wyżej nie odpowiadam. Dalej
-
Model: Manana ID: 82 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: 431,3km Dodatki: spoiler (1023), progi (1017), stereo, felgi (1084), wydech (1019), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (LV 82 ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, przyciemniane szyby 20%, klucze i pewnie dużo rzeczy o których zapomniałem. Cena: TYLKO GOTÓWKA. Coś od siebie: To co wyżej. Robiłem ją sam od 0. SS’y:
-
Model: Manana ID: 82 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: 431,3km Dodatki: spoiler (1023), progi (1017), stereo, felgi (1084), wydech (1019), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (LV 82 ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, przyciemniane szyby 20%, klucze i pewnie dużo rzeczy o których zapomniałem. Cena: Chcę znać wartość pojazdu, oferować swoję propozycję. TYLKO GOTÓWKA. Coś od siebie: To co wyżej. Robiłem ją sam od 0. SS’y: Model: Sandking ID: 579 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 13372,2km Dodatki: atrapa nitro (1008), hydraulika, stereo, felgi (1080), moduł UP1, moduł UP2, tablica rejestracyjna (D1 Skarb), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, klucze, przyciemniane szyby i pewnie dużo rzeczy o których zapomniałem. Cena: Chcę znać wartość pojazdu, oferować swoję propozycję. TYLKO GOTÓWKA. Coś od siebie: To co wyżej. Robiłem go kiedyś sam od 0. SS’y:
-
Kupie Coś fajnego do 5.5kk (dla siebie) --> najlepiej coś na ID/unikatowe lampy
Houdini4701 odpowiedział(a) na 13karoy temat w Archiwum
Ile możesz zaproponować za moją Manankę ID 82. Robiłem ją od zera pod siebie i mam do niej sentyment. Dlatego jak będzie niska oferta to nie sprzedam i być może zostanie ze mną do końca. -
Sultan 2.2 pft i dopłacasz. Jak zainteresowany to pv napisz.
-
Sultan 650k.
-
@Alpaka* Napisz do mnie na priv, jestem zainteresowany Sultanem.
-
Sprzedam Licytacja ciekawej kolekcji
Houdini4701 odpowiedział(a) na .franek.klimatkartel temat w Archiwum
Sadler 405k -
Napisz pv ile dopłaty. Nie chcę sentinela, a po drugie nie dopłaciłbym.
-
Sprawdziłem co masz i nic mnie nie interesuje. Potrzebuję gotówki. Dalej !
-
Model: NRG-500 ID: 49729 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 21.190 km Dodatki: stereo, niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), dodatkowy klucz. Cena: Licytacja od 600 tyś. SS'y:
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 2 z 21