Houdini4701
Gracz-
Postów
215 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez Houdini4701
-
Model: Bullet ID: 62791 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: 160km Dodatki: atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1080), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna ( Orangee), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, dodatkowy klucz, LPG 75l, Bak 90, szyby 20%. Cena: Zbieram oferty. Coś od siebie: Kupiłem go jakiś czas temu z salonu. Ma przejechane tylko 160 km, sam wszystko montowałem od 0 co najdroższe i najlepsze. Więc wyszło mi troszkę pieniążków. Brakuję tylko nitra. Silnik 2.0 Benzyna + Gaz. WYSTAWIAM POGLĄDOWO, OFERTY MI SIĘ NIE SPODOBAJĄ TO NIE SPRZEDAM. SS'y: --------------------------------------------------------------------------- Model: NRG-500 ID: 49729 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 21.190 km Dodatki: stereo, niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), dodatkowy klucz. Cena: Zbieram oferty. Coś od siebie: Przepiękny ścigacz na Bursztynowych Lampkach. WYSTAWIAM POGLĄDOWO, OFERTY MI SIĘ NIE SPODOBAJĄ TO NIE SPRZEDAM. SS'y: --------------------------------------------------------------------------- Model: Manana ID: 82 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: 400 km Dodatki: spoiler (1023), progi (1017), stereo, felgi (1084), wydech (1019), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (LV 82 ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, dodatkowy klucz, LPG 75l, Bak 90, szyby 20%. Cena: Zbieram oferty. Coś od siebie: Kupiłem ją czystą z silnikiem 1.6. Robiłem ją od 0, ma dosłownie wszystko co najdroższe i najlepsze oprócz nitra. Silnik 1.8 Benzyna + Gaz. WYSTAWIAM POGLĄDOWO, OFERTY MI SIĘ NIE SPODOBAJĄ TO NIE SPRZEDAM. SS'y: --------------------------------------------------------------------------- Model: Club ID: 103 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 1350 km Dodatki: felgi (1076), wydech (1018), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███). Cena: Zbieram oferty. Coś od siebie: Piękny Golf na niskim ID. Idealny pod projekt. WYSTAWIAM POGLĄDOWO, OFERTY MI SIĘ NIE SPODOBAJĄ TO NIE SPRZEDAM. SS'y:
-
Sprzedam Sprzedam SANDKINGA,RANCHERA,MESE,ADMIRALA
Houdini4701 odpowiedział(a) na Dzikiwonrz temat w Archiwum
Dam 200k za Sandkinga. -
Dalej.
-
Model: NRG-500 ID: 49729 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 21k Dodatki: stereo, niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███) Cena: Licytacja od 400k, żeby nie było zbędnego spamu. Przyjmę również wymianę.
-
260k.
-
Sprzedam ★ PIERWSZEGO Na Serwerze Freewaya ★
Houdini4701 odpowiedział(a) na Houdini4701 temat w Archiwum
@Lock -
Sprzedam ★ PIERWSZEGO Na Serwerze Freewaya ★
Houdini4701 odpowiedział(a) na Houdini4701 temat w Archiwum
Jeszcze brakuje trochę. Dalej, przypominam że jest on Pierwszy na serwerze, Lampki FRESH. -
Mam 2.0 FT bez nitra. Lampki pomarańczowe. Tak to wszystko ma: Bak 90, LPG 75l, szyby 20 % itp. Jak będzie dobra offka to sprzedam A jak nie to zostawiam. Kupiłem go z salonu czystego i sam robiłem.
-
Club ID 103, Freeway Pierwszy na serwerze. Lampki FRESH
-
Sprzedam ★ PIERWSZEGO Na Serwerze Freewaya ★
Houdini4701 odpowiedział(a) na Houdini4701 temat w Archiwum
Lecimy dalej. -
Propozycje nowych kolorów świateł oraz liczników
Houdini4701 odpowiedział(a) na XQward temat w Informacje nt. tuningu
bananowy #FEFE33 254 254 51 -
Sprzedam ★ PIERWSZEGO Na Serwerze Freewaya ★
Houdini4701 odpowiedział(a) na Houdini4701 temat w Archiwum
Dobry start. Dalej! -
Model: Freeway ID: 937 ( Pierwszy na serwerze ) Przebieg pojazdu: 10 tyś. Pojemność silnika: 1.6 Dodatki: stereo, niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), dodatkowy kluczyk. Cena: Licytacja. Minimalne Przebicie: 10k. Cena Kup Teraz: --- Coś od siebie: Jak cena mi się nie spodoba, nie sprzedam. SS'y:
-
Sprzedam [S] Sultana 2.2 na lampach niedostępnych w komponentach!
Houdini4701 odpowiedział(a) na Ciastkowy* temat w Archiwum
Nie mam pieniędzy. -
Sprzedam [S] Sultana 2.2 na lampach niedostępnych w komponentach!
Houdini4701 odpowiedział(a) na Ciastkowy* temat w Archiwum
@Ciastkowy* BF-Injection 2.2 FT bez nitra, wiesz który. I dorzucam Cluba ID 103 za tego Sultana. Za BF offka 430k, za Cluba jak narazie 430k bo czekam na odpowiedź. Więc wychodzi, no powiedzmy 900k ale Clubik warty więcej wiesz o tym. -
325k po sell
-
ID 103
-
Sprzedam / Wymienie Cheetaha 2.2 pft z nitrem
Houdini4701 odpowiedział(a) na Fighet temat w Archiwum
Nie bierz tego za tyle nie opyla się. -
Model: BF-Injection ID: 29022 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 6 tyś. Dodatki: FT Totalne bez Nitra i Szyb na Czerwonych Lampkach. Bak 90, LPG 75l. 1 dodatkowy klucz / Rejka '' BAGI '' / Zamiast UP3 jest Hydra. <<< Do lepszej zabawy. Cena: 500 tyś do ustalenia. Coś od siebie: Super autko do zabawy oraz w teren. Po za tym jest to naprawdę dość rzadko spotykany pojazd na serwerze 4life. Na serwerze są zaledwie 34 modele. 3 modele są na zerowaniu. 2 na koncie Zbyka i 1 na koncie Greyny, kilka jest na zbanowanych kontach oraz mało jest dostępnych, bo z pozostałych 28 sztuk - Połowa czyli 14 sztuk nie było używanych w 2020 roku, jako dodatkową ciekawostkę dodam, że jest to jeden z 3 sztuk owej marki z silnikiem 2.2 ( Pozostałe to 30 Bfek z silnikiem 1.6 i 4.2 Zbyka ). Jest to mega przyjemny i ciekawy pojazd zaledwie w jeździe jak i z wyglądu. SS'y:
-
Sprzedam ★ Piękny Golf pod Projekt ID 103 !!! ★
Houdini4701 odpowiedział(a) na Houdini4701 temat w Archiwum
Licytacja trwa nadal.