Skocz do zawartości

Houdini4701

Gracz
  • Postów

    215
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Houdini4701

  1. Sprzedaj Jestera i napisz. Nie skomentuję tego. Podziękuje. Lampki są piękne. Oferta całkiem spoko, ale może poczekam jeszcze ktoś da więcej od razu. Robiłem ją od 0, trochę mnie wyszła A nawet bardzo. Pisz pw jak jesteś zainteresowany.
  2. Model: Bullet ID: 62791 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: 160km Dodatki: atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1080), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna ( Orangee), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, dodatkowy klucz, LPG 75l, Bak 90, szyby 20%. Cena: Zbieram oferty. Coś od siebie: Kupiłem go jakiś czas temu z salonu. Ma przejechane tylko 160 km, sam wszystko montowałem od 0 co najdroższe i najlepsze. Więc wyszło mi troszkę pieniążków. Brakuję tylko nitra. Silnik 2.0 Benzyna + Gaz. WYSTAWIAM POGLĄDOWO, OFERTY MI SIĘ NIE SPODOBAJĄ TO NIE SPRZEDAM. SS'y: --------------------------------------------------------------------------- Model: NRG-500 ID: 49729 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 21.190 km Dodatki: stereo, niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), dodatkowy klucz. Cena: Zbieram oferty. Coś od siebie: Przepiękny ścigacz na Bursztynowych Lampkach. WYSTAWIAM POGLĄDOWO, OFERTY MI SIĘ NIE SPODOBAJĄ TO NIE SPRZEDAM. SS'y: --------------------------------------------------------------------------- Model: Manana ID: 82 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: 400 km Dodatki: spoiler (1023), progi (1017), stereo, felgi (1084), wydech (1019), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (LV 82 ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, dodatkowy klucz, LPG 75l, Bak 90, szyby 20%. Cena: Zbieram oferty. Coś od siebie: Kupiłem ją czystą z silnikiem 1.6. Robiłem ją od 0, ma dosłownie wszystko co najdroższe i najlepsze oprócz nitra. Silnik 1.8 Benzyna + Gaz. WYSTAWIAM POGLĄDOWO, OFERTY MI SIĘ NIE SPODOBAJĄ TO NIE SPRZEDAM. SS'y: --------------------------------------------------------------------------- Model: Club ID: 103 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 1350 km Dodatki: felgi (1076), wydech (1018), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███). Cena: Zbieram oferty. Coś od siebie: Piękny Golf na niskim ID. Idealny pod projekt. WYSTAWIAM POGLĄDOWO, OFERTY MI SIĘ NIE SPODOBAJĄ TO NIE SPRZEDAM. SS'y:
  3. Model: NRG-500 ID: 49729 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 21k Dodatki: stereo, niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███) Cena: Licytacja od 400k, żeby nie było zbędnego spamu. Przyjmę również wymianę.
  4. Jeszcze brakuje trochę. Dalej, przypominam że jest on Pierwszy na serwerze, Lampki FRESH.
  5. Mam 2.0 FT bez nitra. Lampki pomarańczowe. Tak to wszystko ma: Bak 90, LPG 75l, szyby 20 % itp. Jak będzie dobra offka to sprzedam A jak nie to zostawiam. Kupiłem go z salonu czystego i sam robiłem.
  6. Club ID 103, Freeway Pierwszy na serwerze. Lampki FRESH
  7. Model: Freeway ID: 937 ( Pierwszy na serwerze ) Przebieg pojazdu: 10 tyś. Pojemność silnika: 1.6 Dodatki: stereo, niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), dodatkowy kluczyk. Cena: Licytacja. Minimalne Przebicie: 10k. Cena Kup Teraz: --- Coś od siebie: Jak cena mi się nie spodoba, nie sprzedam. SS'y:
  8. @Ciastkowy* BF-Injection 2.2 FT bez nitra, wiesz który. I dorzucam Cluba ID 103 za tego Sultana. Za BF offka 430k, za Cluba jak narazie 430k bo czekam na odpowiedź. Więc wychodzi, no powiedzmy 900k ale Clubik warty więcej wiesz o tym.
  9. Nie bierz tego za tyle nie opyla się.
  10. Model: BF-Injection ID: 29022 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 6 tyś. Dodatki: FT Totalne bez Nitra i Szyb na Czerwonych Lampkach. Bak 90, LPG 75l. 1 dodatkowy klucz / Rejka '' BAGI '' / Zamiast UP3 jest Hydra. <<< Do lepszej zabawy. Cena: 500 tyś do ustalenia. Coś od siebie: Super autko do zabawy oraz w teren. Po za tym jest to naprawdę dość rzadko spotykany pojazd na serwerze 4life. Na serwerze są zaledwie 34 modele. 3 modele są na zerowaniu. 2 na koncie Zbyka i 1 na koncie Greyny, kilka jest na zbanowanych kontach oraz mało jest dostępnych, bo z pozostałych 28 sztuk - Połowa czyli 14 sztuk nie było używanych w 2020 roku, jako dodatkową ciekawostkę dodam, że jest to jeden z 3 sztuk owej marki z silnikiem 2.2 ( Pozostałe to 30 Bfek z silnikiem 1.6 i 4.2 Zbyka ). Jest to mega przyjemny i ciekawy pojazd zaledwie w jeździe jak i z wyglądu. SS'y:
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin