Skocz do zawartości

BCK

Gracz
  • Postów

    125
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez BCK

  1. Już się fajnie zaczyna, ale jeśli chodzi o $ to jeszcze mao
  2. Model: Feltzer ID: 60206 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 5075,3km Dodatki: Modyfikacje pojazdu: atrapa nitro (1010), felgi (1085), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (09 MEROL), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), przyciemnienie szyb (80%),Butla LPG: 75 litrów, dodatkowy klucz. Cena: Preferuję wymiankę za coś ciekawego. Alee każdą offkę rozważę. Coś od siebie: Merol V8 SS’y: https://imgur.com/a/Yvmwcwv
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. BCK

    KONKURS 100K PLN

    @Norsek jak wygrasz to na pół
  5. Login: EventiSe Nick: _EventiSe Ranga podczas odejścia: Upadły Anioł Data odejścia: 29/07/2021 Czy spełniasz powyższe wymagania?:Oczywiście Dowód na pobyt w organizacji: @Norsek @Hubus. @A$U$ Greyna i pare innych osób aleee... : https://imgur.com/a/9zwDxCY Czy oświadczasz, iż zapoznałeś się z zasadami i we wniosku napisałeś tylko prawdę?: Tak jest, Zostajesz przywrócony na rangę Książe Ciemności, proszę zgłosić się do zarząd w celu dodania.
  6. BCK

    Kupie do 1,1kk coś

    https://mta4life.pl/vehicles?s_t=2&s=EventiSe&check=72412 Jak dorobisz troche
  7. @Lock manana zmieniła właściciela
  8. Dzięki za starcik No już sie fajnie zaczyna robić !
  9. Model: Albany Manana ID: 78441 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: 93421,9km Dodatki: Bak benzyny: 35 litrów Butla LPG: 75 litrów Modyfikacje pojazdu: spoiler (1158), progi (1017), światła (1024), stereo, felgi (1096), wydech (1019), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (D1 DEVIL), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, dodatkowy Klucz. Cena: Zbieram offki Coś od siebie: Cóż fajna mananica, na dokończenie, myśle że nie jednemu siądzie rgb, lampki ultramaryny idealnie komponują się z złotymi wstawkami oraz oczywiście kolorem. Jest to cabrio, czyli jedna z ładniejszych wersji nadwozia ;). SS’y: Więcej fotek -> https://imgur.com/a/1IJbKqy
  10. Banshee, 2.2 Total ft, z nitrem up3 i hydrą? Na niebieskich?
  11. Zmień pojemnosc silnika savki, bo to 1.6, a nie 1.2 ;). 5,5 perek zeby pkt nie bylo
  12. Login: EventiSe Ranga: Upadły Anioł Powód odejścia: Brak chęci do gry.. Znajomi też w większości opuscili organizację. Dziękuję za wspólne 5 msc :). Miło było was wszystkich poznać, może jeszcze kiedyś się spotkamy! Bajo
  13. BCK

    LOCK

    Myslalem nad jakims 1.6kk
  14. BCK

    LOCK

    https://mta4life.pl/vehicles?s_t=2&s=EventiSe&check=72412 Totalny FT z nitrem
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. BCK

    Jak tam wakacyjny czilaut?

    1. norsek

      norsek

      dobry klimat, wlasnie sie opalam B)

  19. BCK

    [Kupie kolumbryne do 310k]

    Nie chce ranczera/ next
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin