Nick funkcjonariusza: @veeniX, @darkmon @GhostTownPL , @Yuri.. I może ktos jeszcze nwm bylo tam duzo ludzi.
Data i godzina zdarzenia:12.02: 15:50 +/-
Pełen opis sytuacji:Więc tak.. Jakieś 2h temu miałem pościg, udało mi się uciec na dm dostałem wpis. Potem schowałem auto do przecho poszedłem pojezdzić. Teraz będąc koło dm jeżdżąc zupełnie innym autem zacząłem jezdzic za bodajże @veeniX. Wjechali na lotnisko, ja za nimi, nagle wyciagneli bron i zablokowali mi wyjazd. Nie sprawdzili żadnych danych ( byłem w innym aucie i 2 h po poscigu) Wyskoczyli z aut i zatrzymali mnie bez sprawdzenia. Jakim cudem wiedzieli, że to ja skoro nawet auto sie nie zgadzało i minęło 2h?. Może policja SAPD ma jakieś info od Boga, że to akurat ja?. Zostałem odwieziony do jail, domagam się ukarania oskarżonych
Dowód, który to potwierdza całe zajście:
Ssy zawierają wszystkie wiadomosci zaraz po ujęciu.
https://ibb.co/jLnQW0p https://ibb.co/svmRR13 https://ibb.co/hytCGzs https://ibb.co/3cnWf4m https://ibb.co/KL5qCnb https://ibb.co/GsK16bF https://ibb.co/r3y35Rq
Ja, <EventiSe> zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.