Skocz do zawartości

Danio*

Gracz
  • Postów

    217
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Danio*

  1. Model: PerennialID: 45267Pojemność silnika: 1200 cm3Przebieg pojazdu: 104 000 kilometrów (lekko ponad)Dodatki: spoiler (1050), felgi (1073), wydech (1019), niestandardowe lampy (herbaciane), kolor felg (szare), podświetlenie licznika (herbaciane), przyciemnione szyby (60%). Nie mam pewności czy to wszystko.Cena: Lecimy z licytacją od 100k. Jeżeli cena mnie nie zadowoli - nie sprzedam. Minimalne przebicie 1k.Coś od siebie: Sprzedam perenniala w pięknym herbacianym kolorze. Auto pięknie się prezentuje na podjeździe. Dodatkowo jest to silnik 1.2 których teraz jest co raz mniej. Zapraszam do składania ofert.SS’y: https://imgur.com/a/MrEJ6pK (przepraszam za zepsuty zderzak na zdjęciu nr 4)
  2. @hoZa W święta najbardziej lubie dawać prezenty
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Biorę udział. Przyda się jak najbardziej
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Danio*

    Ziona 1.6

    Sprzedane @Lock
  8. Danio*

    Ziona 1.6

    Dobrze, ale dalej
  9. Danio*

    Ziona 1.6

    Model: Zion (Berkley's RC Van) ID: 53603 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 4404km Dodatki: spoiler (1146), felgi (1076), tablica rejestracyjna (WAFEL ), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, Bulta LPG 75dm3Cena: Oferty (tylko powyżej 200k - oferty poniżej 200k nie będą brane pod uwagę) Coś od siebie: Auto świetnie jeździ, lata bokiem oraz przyspiesza. V-max to 160km/h. ((Do ziona dokładam klientowi 0.7L)) SS’y:
  10.  Zapraszamy na 1 Odcinek 1 Sezonu Sons Of Gangster !!

     

    Jest to 1 odcinek więc proszę o wyrozumiałość dla nas.

    1. TARGET.

      TARGET.

      95ICBAr.png

      Czy ta osoba powinna się tu znaleźć?

      Członkiem "Sons Of Gangsters" jest minionek202 xD
      Na początku ledwo da się zrozumieć narratora, wasze dialogi są przykre, a sam film ubogi.

      Dużo do poprawy, powodzenia.

    2. progenxd

      progenxd

      Dobra @Danio* tu mnie zaskoczyles XDD

       

  11. Danio*

    Clovera 1.6

    Sprzedane, @Lock
  12. Danio*

    Clovera 1.6

    Model: Clover ID: 56412 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 2068km Dodatki: Felgi (1077)Cena: 40k do negocjacji Coś od siebie: Ładne oraz fajne w jeździe auto. Zapraszam do składania ofert. SS’y: https://imgur.com/a/0fizepb
  13. Model: Manana ID: 13233 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 3590,3km Dodatki: felgi (1076), wydech (1019), tablica rejestracyjna (Wygrana), podświetlenie licznika (Biały)Cena: Cena początkowa - 10k. Coś od siebie: Auto w pięknym stanie, jak widać na ss. Zapraszam do brania udziału w licytacji. Jeżeli cena mi się nie spodoba - nie sprzedam. SS’y: https://imgur.com/J2U6iaS https://imgur.com/ODFxjfn https://imgur.com/RfbI7q3
  14. Zapraszam wszystkich serdecznie !

     

     

     

  15. Danio*

    Powrocik Dania* !!

    Powrót !! Postanowiłem powrócić na serwer 4life. Kara się skończyła to wracamy na pełnej. Co prawda z wyzerowanym kontem ale damy radę !! Kto ma do mnie jakieś sprawy niech piszę na /pm kiedy jestem na serwerze. No i cóż.. widzimy się na serwerze po prostu !
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. No więc stało się ! Odejście z serwera nie jest rzeczą łatwą.. Z wielkim bólem serca muszę to zrobić. Głównym powodem odejścia jest brak chęci na granie.. No co tu dużo mówić.. wypaliłem się i tyle. Poznałem wiele wspaniałych osób z którymi mam kontakt do dziś. Niestety również poznałem wiele osób które okazały się fałszywymi.. tak bywa. Serwer wspominam bardzo dobrze.. jednak niektórzy członkowie administracji są po prostu nie fer. Nie będę wymieniać bo to nie ma sensu. Na ten moment kończę z graniem w Multi Theft Auto. Dziękuję wszystkim za fajne akcje i dużo wspomnień. Dostałem przed chwilą bana na 3 lata i wiem, że raczej już się nie zobaczymy na serwerze ale kto wie.. Osoby, z którymi najlepiej mi się grało: @progenxd - Świetny przyjaciel z którym dalej będę utrzymywał kontakt. Fajnie się odwalało razem oraz robiło RP. Dużo mnie wspierałeś w trudnych chwilach. Może jeszcze kiedyś razem zagramy na 4lifie. @Szender - Dużo graliśmy razem, handlowaliśmy i odwalaliśmy. Ciągle chciałeś podwózki . Dobrze mi się z tobą grało.. myślę, że jeszcze kiedyś zagramy razem. @Tomxcio* - Krótko się znaliśmy ale grało się fajnie.. wiem, że się nie sprawdziłem w TSA za co bardzo przepraszam. @Emiljusz - Dzięki za egzaminy w TSA oraz za miłe rozmowy na mumble. @KAMIL720 - Sprawiedliwy oraz miły moderator. Znaliśmy się z TSA. @Pawi. - Fajne audycje w radiu oraz świetnie się grało razem w TSA. @Orbit - Kiedyś dużo graliśmy razem ale po twoim banie kontakt się urwał. Może jeszcze kiedyś pogadamy. @huracann. - Fajne akcje i fajne wykopki na kopalnii.. nigdy tego nie zapomnę Jeżeli o kimś zapomniałem to bardzo przepraszam. Co tu dużo mówić, przegrałem na tym serwerze ponad 1500 godzin. Moim zdaniem było warto. Dziękuję wszystkim za grę ! Dziękuję również frakcji TSA, że mi zaufała i dała mi szansę bycia w tej cudnej frakcji. Dziękuję administracji za wszelkie pomoce oraz eventy na serwerze jak i po za nim. Siemanko wszystkim !
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin