Skocz do zawartości

Danio*

Gracz
  • Postów

    217
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Danio*

  1. Model: Windsor ID: 13906 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 3250km Dodatki: atrapa nitro (1008), felgi (1096), tablica rejestracyjna ( HARUKI ), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, Butla LPG 25dm3Cena: Oferty poniżej. Coś od siebie: Sprzedam Aston Martin DB5 (windsor). James Bond jeździł takim autem w filmie Skyfall z 2012 roku. Zapraszam do składania ofert poniżej. SS’y: https://imgur.com/0Gun7zr https://imgur.com/A1k0A39
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Danio*

    Sultan 2.2

    Model: Sultan ID: 39216 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 5400km Dodatki: Pojazd posiada prawie wszystko (oprócz Up2, Nitra, Baku benzyny i lpg).Cena: Poproszę oferty. Coś od siebie: Jest to ładne auto. Świetnie się prowadzi. Nie potrzeba Up2, gdyż fabrycznie jest 4x4. Zapraszam do oferowania. SS’y: https://imgur.com/05t1PEI https://imgur.com/hjYH0hG https://imgur.com/i3segGx https://imgur.com/aytscjO
  5. Danio*

    Banshee 1.8

    Model: Banshee ID: 47051 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: 575km Dodatki: felgi (1080), ogranicznik prędkości, Moduł Up3.Cena: Oferty Coś od siebie: Banshee to ładne i szybkie auto. V-max 195. Bez problemu odwraca się na koła. Zapraszam do składania ofert poniżej. SS’y: https://imgur.com/Gc7Xxsb https://imgur.com/shUCckr https://imgur.com/QmXKFHP
  6. Wiesz co.. jednak chyba nie chcę tego elegy. Za taką cene wolę cos z lepszym vmaxem kupic. Przepraszam za kłopot.

    1. Revik.
    2. Candy_

      Candy_

      A nie mogłeś tak o napisać na pv? XD Nie no luźno, aczkolwiek elegy bez baku chodzą po 375-390 :) Z mojej strony to wszystko,  dziękuję. 

    3. Danio*

      Danio*

      Nie chodzi o cenę auta, bo cena jest ok. Tylko troszke vmax mały jak dla mnie.

  7. Danio*

    Pojazdy do kolekcji

    Bobcat 2.2 Prawie FT. Modyfikacje pojazdu: atrapa nitro (1010), felgi (1080), tablica rejestracyjna ( HONDA), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), 2 Kluczyki, Baki Wszystkie Największe.
  8. Dlatego, że jest to auto stworzone typowo pod kolekcjonerów, nie do zwykłego jeżdżenia.
  9. Zobaczymy jakie dalej będą oferty.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin