Skocz do zawartości

Orbit

Gracz
  • Postów

    305
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Orbit

  1. Orbit

    Infernus 1.6 PFT

    85434 + dopa sianem ode mnie do dogadania ?
  2. Orbit

    sprzedane

    400k szmalem na gó**o start
  3. @Wiktoria.Bungee @Danio* @KsawiKK @Bolo95
  4. Świetna robota Panowie, super się czytało no i przede wszystkim zdjęcia w mega jakości
  5. Orbit

    Off-topic motoryzacji

    A kupujesz czy sprzedajesz? Hah
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Po drugie - wyskoczyłeś (jak później napisałem - co jest w logach) z mojej prawej strony jeżdżąc po bezdrożach (co w taryfikatorze mandatowym jest określone jako prowadzenie pojazdu w miejscu do tego nieprzystosowanym) Stałem tam na POBOCZU bo byłem afk, a potem wyjechałem z pobocza spowrotem na jezdnię, a wówczas "strzeliłeś z ucha" czy co tam. "Co do kwestii pasa zieleni - było to moje przejęzyczenie" - No fakt, często się to Panu zdarza "Twój brak kultury i agresywne nastawienie wzięło górę" - Tu nie oceniamy mnie tylko Ciebie "Najlepsze jest to, że na początku chciałem dać Ci pouczenie" - Nie rozśmieszaj mnie, w tej frakcji nie ma pouczeń Musicie wygrać i dlatego wasza dzisiejsza postawa a zwłaszcza Pana sprawiła że straciłem 30 minut wolnego czasu za co uprzednio podziękowałem.
  8. Potem zdziwienie ze sapd nikt nie lubi XD 
     

     

  9. Nick funkcjonariusza: @ospatryk Data i godzina zdarzenia: 11.05.25r 10.05? Pełen opis sytuacji: Ogółem stałem na poboczu bo afk byłem. Potem nie zerknąłem do tyłu a tam była radiolka z graczem @ospatryk a ten mnie wysuszył i tam 122 km/h było i kazał się mi zatrzymać - Ok, zatrzymałem się. Spytał czy znam powód zatrzymania - ja że nie. Ten mi mówi że po pasie zieleni jechałem - POBOCZE NIE JEST PASEM ZIELENI - natomiast on upiera się że jest. Pas zieleni panie @ospatryk: Ogółem dziękuję za zepsucie 30 minut życia w wolnym dniu panie ospa tryk. I faktycznie mało miałem doń kultury, ale jeśli chcemy innym uprzykrzać życie to wypada najpierw się doedukować, co nie? Dowód, który to potwierdza całe zajście: Miejsce akcji: Logi itd i dowód że hop jest dziwny i niestały w zeznaniach: https://imgur.com/a/79yl80K Ja, Orbit zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  10. Model: Turismo ID: 87857 Pojemność silnika: 2,2 Przebieg pojazdu: 8,6k km Dodatki: https://mta4life.pl/vehicles/?s_t=2&s=Orbit&check=87856 (+1dod klucz oraz nitro) Cena: Oddam dopiero gdy ta mnie usatysfakcjonuje Coś od siebie: świetna fura choć z brakami SS’y: https://imgur.com/a/RIO79Xc
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin