Skocz do zawartości

Orbit

Gracz
  • Postów

    305
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Orbit

  1. Orbit

    Lock.

    Setkę w pitosie dam
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Model: Savanna ID: 110123 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 964,5km Dodatki: https://mta4life.pl/vehicles/?s_t=2&s=Orbit&check=110123 oraz 1 dod klucz Cena: Czekam na oferty, nie oddam za bezcen Coś od siebie: Miała zostać ale wyszło inaczej SS’y: https://imgur.com/a/TpFd9kf
  4. Nie American Truck Simulator?
  5. Gratki Panowie <3 
    @MKKC musimy więcej grać w duo :P 

     

      

    W dniu 7.01.2025 o 04:16, kvmykk.ogf napisał:

    Najlepszy prezenter 4Music:

    1. @Orbit & @MKKC - 8 głosów!
    2.@TKO_Hugokopter - 7 głosów! 
    3. @Milek! - 5 głosów!

     

    1. MKKC

      MKKC

      A no trzeba by więcej grać wspólnie :D

  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Złe czasy nadeszły


     

    Spoiler

    Z przykrością informujemy, iż Światowej Klasy Prezenter @Kaminskyy odchodzi z radia na własne życzenie. 

    Z przykrością informujemy, iż Starszy Prezenter @filipso* odchodzi z radia na własne życzenie. 

     

  8. Mega przeogromne dzięki <3
    Mimo tego że w ogóle nie dałem rady choćby minuty przegrać od połowy listopada :( 

    Ale wróciłem!

    Spoiler

    Najlepszy prezenter 4Music:

    1. @TKO_Hugokopter - 12 głosów!
    2. @Orbit - 10 głosów!
    3. @Grubeuu - 7 głosów!

    Gz @TKO_Hugokopter oraz @Grubeuu <3 

    1. TKO_Hugokopter

      TKO_Hugokopter

      A co ja mam powiedzieć xD

    2. wonderxoxo

      wonderxoxo

      zasłużone dla każdego z was pozdro, @Grubeuu kocham Cie

    3. TKO_Hugokopter
  9. A ty po co się pałętasz i szwędasz po moim profilu?

    1. Desterek

      Desterek

      boli go wielki 4Music. XSANTI BMA BMA BRAK MOZLIWOSCI APELACJI 

    2. N4stixX

      N4stixX

      Żebyś wiedział, że wielki i nie zastąpiony przez nikogo do tej pory, aż widać jak was wszystkich z 4music  to boli :D 

    3. Desterek
    4. goroncydamus

      goroncydamus

      orbit what a simga? why so serious? pozdrawiam.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin