Skocz do zawartości

Orbit

Gracz
  • Postów

    305
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Orbit

  1. @Kacperix3 JEDEN POST a nie MILION! Umiesz czytać? ;-;
  2. @Mr.Sahima daj proszę chociaż 1 ss a wówczas napewno Ci odpiszę ile dam bo nie jestem pewny lokacji owego F.Fooda
  3. Rozumiem @1337dawidxek w każdym razie jeśli coś z rowerkiem komuś nie będzie działało - śmiało uderzać do mnie Jak będę umiał to pomogę jak najlepiej
  4. Orbit

    Nie dziala myszka

    Odpowiedz mi proszę na wszystkie pytania, a jeśli jesteś leń sprawdź TYLKO TO: - czy kabel nie jest uszkodzony? - czy laser świeci cały czas czy przerywa przy użytkowaniu? - czy nie ma jakiegoś "babola" w porcie [końcówce kabla lub wejściu] USB w myszy lub PC? - czy myszka nie upadła / nie została zalana przez Ciebie / kogoś innego ?
  5. Czyżby Scorpion z Mortal Combat? @xXkozakXx
  6. Po jednym, sejoty forumowe, niedobre wy sejotki
  7. Orbit

    Pokaż swoją twarz

    No to i pora na mnie A w myślach: "kurła, 12 mpix aparat przód a widok do du*y..." Tak, Xperia M5
  8. Orbit

    Nie dziala myszka

    @AveniK nie zalałeś jej? Nie masz wirusa? Nie świeci laser pod spodem? Kabel jest sprawny? Świeci i reaguje jakiś czas? Nie reaguje ani nie świeci? Może bateria nie działa? Sprawdzałeś w innym porcie USB? Sprawdzałeś czy PC działa z inną myszką?
  9. @1337dawidxek poproszę o zdjęcie usterki, wtedy coś podpowiem
  10. W końcu w domku. Po robocie pyszna zupka w brzuszku głośno gra  ^.*  B) 

    1. andegawen
    2. Orbit

      Orbit

      @andegawen koperkowa :) Młode ziemniaczki itd w środku, pyszności B) Polecam gorąco <3 

  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Łee, jakieś byle Frari na fajnych felach z Golfika
  13. Pracownik fizyczny, znudzony władzą komunistyczną...
  14. Taranowanie i taranowanie... Tak, w realu napewno ktoś miałby szansę z AUTOBUSEM... Poza ciężarówką - NIKT! Ktoś poszedłby do pracy zarobić, przy okazji taranując i tracąc w głupi sposób pieniądze? Nie bardzo... Dla mnie spoczko, przemyślane zadaszenie, praca autobusu napewno odmieniłaby codzienną jazdę lawetami. Miejsce spoczko, ale pomysł był odrobinkę wcześniej rzucony przez kogoś innego, lecz nicku nie pamiętam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin