Skocz do zawartości

Orbit

Gracz
  • Postów

    305
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Orbit

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Radio Radio Radio Radio Jazda Jazda Jazda Jazda Pozdro pozdro...
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Orbit

    Masz czy nie?

    Byłem nie raz Ale zawsze wyszedłem Miałeś kiedyś 5 na koniec z przedmiotu w sql? (muzyka, wf itd się nie liczy )
  6. Orbit

    Masz czy nie?

    Jasne C: Masz perełkę? (perka)
  7. Orbit

    Masz czy nie?

    Pewnie Masz głowę?
  8. Orbit

    Masz czy nie?

    Pewnie, 4 na biurku Masz myszkę z kablem czy bez?
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Orbit

    Masz czy nie?

    Nie, ale mam kakałko A Ty mas?
  11. 46k gotówcią pachnącą
  12. Orbit

    Żegnam 4Life <3

    @Lucek* byłeś jednym z pierwszych, którzy mnie na tym serwie zauważyli wśród wielu sejków Pamiętam jak pokazałeś co kupiłeś (tak, tune kompo LV i sgt ) I to Ty mi założyłeś hydrę do PacMana (Tahomki ) Będzie mi Cię brakowało, no ale nie mogę Cię zatrzymywać Rozwijaj się wciąż, oby szczęście się nigdy od Ciebie nie odwróciło, Przyjacielu
  13. Pewnego pięknego dnia wpadnę do Ciebie i opróżnimy parę słusznych browarków. Powodzenia w życiu Piwoszku Dzięki za to, że mogliśmy spędzić tu troszkę czasu, przyjacielu @Harnas_PL
  14. Orbit

    Masz czy nie?

    Nie, wolę bez Masz kolację w brzuszku?
  15. Orbit

    Masz czy nie?

    Ne pale Masz kubek (czy wolisz szklankę)?
  16. "A nawet jeśli, to kto mi to udowodni?"     XD 
    "Ja Cię mogę zbanować za wszystko"     XD 
    "Niekontrolowane ruchy"    XD 

    No bez jaj ;D 

    Zapomniałem, to przecież ja nie mam kultury :) 

     

    1. FockeWulf

      FockeWulf

      gdzie ty bez kultury nieeeee

    2. Kacperix3

      Kacperix3

      2 godziny temu, ULTIY napisał:

      gdzie ty bez kultury nieeeee

      :D

  17. Trzeba patrzyć na ludzi, których mijasz w szkole Na mbl kiedyś widziałem
  18. Orbit

    Masz czy nie?

    Nie w gotówce Masz 1 zł przed oczami?
  19. Gdzieś coś kiedyś na forum, pamiętam ten awatar
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin