Skocz do zawartości

Propa

Gracz
  • Postów

    463
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Propa

  1. Najlepiej to ty pojdz do szkoly, potem pisz powrót.
  2. Propa

    Ja sie zwijam.

    Tak, odchodzi po wynikach, i ma świętą rację. Bo siedząc tu rok, zasługiwał na więcej niż support. Żegnaj snóp, chyba i ja zacznę się zastanawiać nad tym.
  3. Propa

    Miło byłoo

    Mam prawo do wypowiedzi. Wolność słowa. Coś jeszcze ?
  4. Propa

    Miło byłoo

    Nie dziękuję, nie przyda się bo już po Ale jak skończyłaś, możesz iść. Zmieniłaś się bardzo, ale dla kogo... egh... poprostu żal mi jest tu cokolwiek pisac. Pozdrówcie tam całą waszą świętą grupkę odchodzącą z 4 Life, ekipa się sypie? Odeszliście i ludzie wrócili, po 170 osob siedzi. Sayonara.
  5. Propa

    Miło byłoo

    Jeżeli masz coś do mnie - ekhem... Skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Narazie. PS. To się nazywa oczernianie
  6. Propa

    Odchodzę-SyNTheTiC

    Zostań, parufko <3 :C
  7. Serwer nie upada, jest dalej, traci poprostu jednego RCONów. Żegnaj NeXie, w swoim czasie odwaliłeś dobry kawał roboty, jednak nie potrafię zrozumieć twojej decyzji, nie potrafię zrozumieć dlaczego zaufałeś takim osobom, które pociągnęły Cię za sobą na dno, mam nadzieję, że kiedyś otrzeźwiejesz i zrozumiesz o co mi chodzi, nie mniej jednak rozumiem decyzję odejścia z powodu nauki i bliskich, te dwie rzeczy są najważniejsze, ale pamiętaj, ważne są jeszcze ambicje. Cześć :-)
  8. Zapraszam do oceniania moje audycji! ;)

  9. Propa

    Koniec tego dobrego

    Jak szmaty? Bardzo dobrze potraktowal. Musicie zrozumiec ktos ze zawsze jest ktos pod kims i ktos nad kims. Nue bede tu spamil bo szkoda slow na Was.
  10. Propa

    Co was wkurza na 4l?

    Dobra, Administrator zadecydowal, ja jednak uwazam zebra ze od tego jest dzial propozycje albo na kogos to skargi na graczy. To twoja decyzja, nie wchodze juz w ten temat. Co do tamtego postu - tak edytowalem go gdyz zapomnialem ze juz nie wszyscy moga moderowac eszystko, dlatego go zmie ilem.
  11. Propa

    The End.

    Żegnam. PS. Nie pisz o mnie glupot że właziłem Ci w du*e, szkoda sie brudzić.
  12. Propa

    Co was wkurza na 4l?

    @up, Proszę o nie wypowiadanie się do czasu zatwierdzenia wątku przez Administrację.
  13. Propa

    Co was wkurza na 4l?

    Twój prowokatorski temat, regulamin to regulamin, proszę o wypowiedź kogoś z wyższej administracji a temat tego wątku.
  14. Propa

    Koniec tego dobrego

    No, kazdy odchodzi bo Damiana wywalili, i bardzo słusznie zrobili. Za kilka dni bedziecie chcieli wrócić także nie żegnam się.
  15. Mamy kontakt na GG, bedziemy pisac codziennie, przyjacielu Do zobaczenia! Najlepszy przyjacielu Forever <3
  16. Propa

    Definitywny koniec :*

    Szender, pomimo spin - szanowałem Cię jak mało kogo, w pewnej kwestii rozumielismy się jak nikt. Zaglądnij tu kiedyś. Bywaj przyjacielu. Dziękuję za wszystko.
  17. Propa

    To Koniec...

    Myślałem, że o mnie wspomnisz, ale nie, może to i lepiej... ZbyK postąpił bardzo dobrze z Damianem. Nie zasługiwał na tą rangę. Powodzenia.
  18. Propa

    Siemaneczko

    Zostajesz, idziesz do Efbijajejów
  19. Przepowiednia dla 4Life : Dziś w nocy, będzie ciemno.

  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  21. Polecacie zainstalować Win10 czy zostać przy 8 ? :-)

    1. Pokaż poprzednie komentarze  6 więcej
    2. PanDafuQ

      PanDafuQ

      10 możesz śmiało brać śmiga jak talala;D

       

    3. Valentino_Minetti

      Valentino_Minetti

      Przesiadłem się z 7 na 10. Jestem zadowolony, polecam!

    4. sQu

      sQu

      Jezu tak polecacie a nie wiecie jakie on ma w sobie haczyki ...

    5. misiek123
    6. TheKruzii

      TheKruzii

      Ja miałem 10, miałem 8, miałem XP, najbardziej polecam XP, ale jako iż technologia idzie do przodu to teraz windows 7 jest chyba najbardziej zoptymalizowany.

       

  22. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin