Skocz do zawartości

Propa

Gracz
  • Postów

    463
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Propa

  1. "Czekam na publiczne przeprosiny" Hahahhahahahhahahahahahahah - Zaczalem sie tak smiac ze o 23 obudzilem wszystkich w domu xDDDDD

    1. Zebra
    2. hoopak
    3. Propa

      Propa

      To tak smiesznie zabrzmialo, jie zebym zkogo drwil xd

  2. Propa

    Nic nie trwa wiecznie

    Gregorybe, trzymaj sie i powrotu do zdrowia zycze. W sumie od Ciebie zaczalem w SAPD, pamietam te pododdzialy SAPD - bylem w kryminalnej ahhh, to byly czasyyy.
  3. Propa

    Bywajcie!

    Ja przeciwnie chyba o tym co myślisz, nie żałuję, że Cię poznałem. Mimo kłótni, wyzwisk które padły lubiałem Cię dalej. Jednak twojego powrotu nie udało mi się załatwić, jesteś ode mnie bardziej szanowany, nawet w życiu prywatnym, ja jestem zwykłym OSP, ty za to spełniłeś dziecięce marzenia, chciałbym też spotkać takie szczęście, ale co prawda, jeżeli miałbym wybierać pomiędzy PSP a komputerem , wybrałbym PSP, niestety... moje problemy ze wzrokiem nie pozwolą mi chyba dojść do służby w PSP, ale... przecież jest jeszcze Ratownictwo Medyczne, czy nawet Policja. Wkońcu robimy to z pasji. Chciałem powiedzieć że spiny między nami już dawno zapomniałem, i chcialbym abys tez zapomnial, nie mniej jednak, twoje slowa... "Propa, jesteś..." zapadną mi na dlugo w sercu, jednak nie czuję do Ciebie urazy i mam nadzieję że spotkamy się kiedyś na jednej akcji, i nawet nie zauważysz że jesteś w Rocie z Propą, mamy do siebie blisko, mam nadzieje ze spotkamy sie keidys na piwie, i to obgadamy. Powodzenia na służbie. Bogu na chwałę, Człowiekowi na ratunek. Czuwaj druhu.
  4. 7:32 - Uwielbiam was wszystkich <33333333

    1. PyzateKK105

      PyzateKK105

      7:48 - Idę spać dalej. ;_;

    2. hoopak

      hoopak

      7:53 jeszcze tylko 14 godzin i będzie nagroda - 6 godzin snu <3

    3. Lukos_8fps

      Lukos_8fps

      10:27 - yy idę dalej spać ;-;

    4. hoopak

      hoopak

      10:39 2 litr kawy tej doby pyknął. Sen jest dla słabych, a tachykardia to codzienność.

    5. Croatian

      Croatian

      22:55 ide spać xd

  5. Zbyku, dosaedl do cb ten wniosek na maila? ;d

  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. ZbyKu - patrzyles wniosek? czy zapomniales xdd

  9. Oxyyyy patrz pm forum

  10. Oxyyyy patrz pm forum

  11. "Zawsze po pochmurnym dniu przychodzą dni słoneczne"

    1. hoopak

      hoopak

      Wolę: "Jutro będzie gorzej. O ile się tego jutra dożyje..." ;)

  12. PyzatKKu masz tutaj dużą rację, powiem szczerze ze duzo winy jest tez z mojej strony... bo jest. Powiem jeszcze ze strasznje zrobilo mi sie przykro gdy ujżałem dwie skargi na mnie które w tym momencie mnie "udupią" - prosze o nie karanie punktami. Skargi sa sluszne ale nie do konca. Skarga DeltaRona jest bardzo sluszna, ma dowody itd... i nie wiem czy wygrzebię sie z tego choć pisząc to na tamtym forum, nie mialem na mysli tam wracac, a pokazac ze nie mam do czego wracac bo wiem jaka by byla reakcja "Rajka" Powiem szczerze od siebie ze od pory tego sporu chodze zamyslony i co chwile wytykam sobie i mysle ze zrobilem zle, jednak musielismy zareagowac z sytuacja gen. Insp. Taka jest prawda, zaluje jednak ze ukrylismy to, ale zrobilismy to po to aby inni funkcjonariusze wypowiadajacy sie nie mieli "zepsutego" sumienia i zeby byli bezpieczni, bo pewnie polecialyby dyscyplinarki. Rowniez po tej calej akcji zaluje ze nie mozemy juz ze soba spedzac czasu. Mam dosc juz tego sprou chce się od tego odsunac ale nie wiem czy mogę poniewaz glownie dotyczy on mnie, chcialbym juz pozostac neutralny. Chcialbym abyśmy zakopali ten topór wojenny i mogli ze sobą normalnie pogadać itd. Zabolało powiem szczerze pyzatku co do mnie napisales na GG ale wiem ze kazdy zasluguje na durga szanse bo w nerwach mowi sie wszystko. Wyciągam rękę do zgody i biorę P1 na przeorosiny xd przyjmuje je. Oraz sam licze na wybaczenie. Przeprzasza rowniez za to co zrobilem, nie mam ochoty sie juz klocic, licze na przyjecue przeprosin. Ja swoja skargę na uBitka wycofuję. Nie chcę tego ciągnąc i niszczyć starego przyjaciela. Bogu na chwałę, człowiekowi na ratunek PyzateKk
  13. Kwadrat ma 4 boki, 4 boki kwadrata są sumą 100% - co 100:4 = 25 , 25 w pierwiastku kwadratowym daje 5 - czyli kwadrat jest 5 -cio bokiem.

    1. gibipl
    2. Krul.wd
    3. Leon*

      Leon*

      Straszna rozkmina O.o

    4. iWanted

      iWanted

      A wiesz ze kury latają jak sie odpowiednio patyka wsadzi?

  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin