Robisz sobie żarty!? Mordo! Nie było Cię.... wróciłeś... i znów sobie odchodzisz?
Dafuq kto naprawi mi samochód? XD
Szkoda, naprawdę. Dobrze, że chociaż dodałeś mnie zawczasu na steamie. Trzymaj się ziomeczku!
FrixoTu :3
A Ty na głowę czasem nie upadłeś? Jakie odchodzę? Gdzie? Dokąd? Ty, Ty! Ja Cie widzę znów na serwie.
Pozwolę Ci odejść jak będziesz miał więcej pojazdów niż ZbyK!
Ale skoro musisz i chcesz to trzymaj się mordeczko, najlepszego!!
PS. idę na tym cejem hsdf do SAPD, podanie juz napisałem
sQu grafiki od AMD są bardzo dobre, aktualne bardzo konkurują z tymi od GeForce i powiem Ci, że na niektórych stopniach cenowych są lepsze.
Procesory są tylko troszkę gorsze, ale skąd pomysł, że wyższa temperatura to gorsza wydajność?
I odpowiedz "weź tego bo więcej GHz" to tak jakby "Kupić sobie Labradora czy Tarantule?" - "ooo weź pajunka bo wincy nóg!"
Do tematu.
i3-6300t. Więcej cache, wygodniejsza stopka, nowsza technologia, większa wydajność.
Zapraszam do mnie na PW. Dodam was do świetnej grupy, gdzie naprawdę składają super komputery. Ponad 20tys osób, które ogarniają temat.
+do tego maja kod na złożenie i przesyłkę za 1zł.