Skocz do zawartości

Brodaty.

Gracz
  • Postów

    1 884
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Brodaty.

  1. Siedząc tam wpadłem na pomysł pracy na egzamin z Histroii stosunków międzynarodowych! musisz się zgodzić!
  2. Brodaty.

    Kupie cos do 33 k.

    Greenwood, cena do dogadania na pw, ss'y tez mogę wysłać
  3. Brodaty.

    Moja grafika :D

    Skin premium+ jest osiągnięciem? :V
  4. Zapowiada się fajnie, efekt końcowy powinien być bardzo dobry! Czekam.
  5. Ładne, nie pasują mi tylko te kwiatki :B
  6. Ładne i ciekawe, lecz czy pasuje? Tu nie zbyt. Ale i tak plus.
  7. Przerwa w dostawie internetu, dodało się dwa razy.
  8. Deeeeelta planujesz tknąć jakoś Phoenixa? :V Bo jak widzę co Ty wyprawiasz ... to może zaprojektuj tą grę ogółem od nowa!!
  9. Podoba mi się Twoje podejście! Dlatego kibicuje Ci żeby dalsze projekty były lepsze! Oceniając, jak na pierwsze prace, dla mnie nice.
  10. Brodaty.

    Pożegnanie :(

    Robisz sobie żarty!? Mordo! Nie było Cię.... wróciłeś... i znów sobie odchodzisz? Dafuq kto naprawi mi samochód? XD Szkoda, naprawdę. Dobrze, że chociaż dodałeś mnie zawczasu na steamie. Trzymaj się ziomeczku!
  11. Zamień się, będziesz miał z tego więcej. A5 to ścierwo, G4 git.
  12. FrixoTu :3 A Ty na głowę czasem nie upadłeś? Jakie odchodzę? Gdzie? Dokąd? Ty, Ty! Ja Cie widzę znów na serwie. Pozwolę Ci odejść jak będziesz miał więcej pojazdów niż ZbyK! Ale skoro musisz i chcesz to trzymaj się mordeczko, najlepszego!! PS. idę na tym cejem hsdf do SAPD, podanie juz napisałem
  13. Brodaty.

    Pytanko

    sQu grafiki od AMD są bardzo dobre, aktualne bardzo konkurują z tymi od GeForce i powiem Ci, że na niektórych stopniach cenowych są lepsze. Procesory są tylko troszkę gorsze, ale skąd pomysł, że wyższa temperatura to gorsza wydajność? I odpowiedz "weź tego bo więcej GHz" to tak jakby "Kupić sobie Labradora czy Tarantule?" - "ooo weź pajunka bo wincy nóg!" Do tematu. i3-6300t. Więcej cache, wygodniejsza stopka, nowsza technologia, większa wydajność.
  14. Stop gotowcom! FrixoTu na morele jest kod na złożenie i przesyłkę za 1zl XD
  15. Możliwe, że lepszym rozwiązaniem bedzie 380X zamiast GTX960. Napisz PW, pomyślimy.
  16. Zapraszam do mnie na PW. Dodam was do świetnej grupy, gdzie naprawdę składają super komputery. Ponad 20tys osób, które ogarniają temat. +do tego maja kod na złożenie i przesyłkę za 1zł.
  17. Brodaty.

    @lock

    I tak jesteś cejot.
  18. Miło poznać, witamy ????
  19. Brodaty.

    Wracam :P

    Witam przyjacielu! :3 <3
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin