Zaciąganie ręcznego pojazdom w ruchu, by założyć na niego blokadę? Chyba musimy się jednak trochę cofnąć w czasie, bo to było podkreślane na pierwszym szkoleniu akademii i zawsze mówimy to z naciskiem, że jest to zabronione.
Po drugie nie jesteś funkcjonariuszem, że gracze mają słuchać się wszystkich Twoich poleceń, a na pewno nie takich jak te, w dodatku mało idealne, bo samo "stój" jest trochę nie na miejscu. Prosta sprawa, gracz nie miał założonej blokady na koło to mógł odjechać, Twoim zadaniem jest założyć ją żeby nie odjechał, a jak odjechał to Twoja strata. Tylko nie wiem czy później postanowiłeś pokazać wyższość zatrzymując go czy coś innego, ale w tym przypadku to rzeczywiście nie najwyższy poziom jeżeli mam być szczery.
Oczywiście oskarżający też mogłeś darować "śmieszne teksty", wystarczyło "Informuję o skardze.".
Pracownik zostaje ukarany karą zawieszenia.