Skocz do zawartości

Sedzik

Gracz
  • Postów

    1 229
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Sedzik

  1. 08.03.2021 Adept @SH_NFZ zostaje wydalony w związku z niegodnym reprezentowaniem frakcji oraz otrzymaniem kary serwerowej. Adept @BrachoL. zostaje wydalony z frakcji w związku z zerową aktywnością na szkoleniach. Adept @Danny. zostaje wydalony z frakcji w związku z zerową aktywnością na szkoleniach. Adept @KosakenFest zostaje wydalony z frakcji w związku z zerową aktywnością na szkoleniach. Adept @Whit* zostaje wydalony z frakcji w związku z zerową aktywnością na szkoleniach. Adept @MajChatu zostaje wydalony z frakcji w związku z zerową aktywnością na szkoleniach.
  2. Musisz wrzucić dowody ze swojej strony, inaczej pochwała będzie musiała zostać odrzucona.
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Niestety @Kavin* nasz pracownik nie będzie tracił pieniędzy ze względu na to, że odholował pojazd prawidłowo. Nie ma nawet pewności czy nie zamierzasz po prostu wyłudzić tego pół tysiąca. Pracownik zostaje uniewinniony, a jeżeli uważasz, że był to błąd serwera to zgłoś go tutaj na forum w dziale Błędy. Tam zajmie się tym administracja RCON i jeżeli taka sytuacja miała miejsce - zwróci Ci pieniądze.
  5. Pracownik odholował pojazd poprawnie. To nie jest miejsce do parkowania swojego pojazdu, a wszystkie zasady z rzeczywistości nie odnoszą się do zasad w grze.
  6. 05.03.2021 Adept @Ks.Wolf zostaje wydalony z frakcji w związku z otrzymaną karą, jednocześnie zostaje wpisany na czarną listę w związku z napisaniem odejścia i próbą ucieczki od konsekwencji. Adept @lukasz566 odchodzi z frakcji na własne życzenie. Adept @|NT|Joker. odchodzi z frakcji na własne życzenie. Adept @Grumbelbi odchodzi z frakcji na własne życzenie.
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Sedzik

    SKARKA

    Nie, następnym razem przeczytaj ładnie regulamin, bo szkoda naszego czasu. Jeżeli będziesz w 100% pewien, że robisz to dobrze, wtedy napisz, ale upewnij się przed tym jeszcze kilka razy. §7. Zarząd frakcyjny zastrzega sobie prawo do automatycznego odrzucenia skargi z powodu braku dowodów bądź niedostosowania się do innych punktów regulaminu skarg.
  10. Sedzik

    SKARKA

    Popraw nazwe tematu.
  11. 02.03.2021 Pracownik @_Katexiaa_ zostaje zawieszony na okres 10 dni w związku z otrzymaną karą. Adept @LoleczkaV odchodzi z frakcji na własne życzenie.
  12. §7. Zarząd frakcyjny zastrzega sobie prawo do automatycznego odrzucenia skargi z powodu braku dowodów bądź niedostosowania się do innych punktów regulaminu skarg.
  13. Matko jedyna, zostawić na chwilę, to cwaniaki będą buszować i to o pierwszej w nocy! Naprawdę nie ma nic lepszego do roboty, niż kłócenie się o takiej godzinie o auto, które było źle zaparkowane? Uważam, że po takim czasie nasz organizm powinien doznać odpoczynku, bo później musimy czytać takie głupoty jak te. Nic nie widzę tutaj ze strony oskarżającego oprócz coraz to kolejnego czepiania się elementów, które nic nie znaczą. Mam wrażenie, że próbujesz na siłę udowodnić winę naszego pracownika, pomimo że nie ma tutaj jego błędu, a zaledwie Twój. Pozostawiłeś pojazd nieprawidłowo zaparkowany, wystawał na chodnik, a Adept posiada dowód jak nie ma Ciebie ani w pojeździe, ani w jego pobliżu. Mógł zatem zabrać pojazd i się przy tym nie wahać. A co do bomby... też mi coś. Ciężko mi to w ogóle skomentować, masz mute i teraz w skardze chcesz udowodnić, że tam była bomba? Oczywiście pracownik zostaje uniewinniony, prawidłowo odholował pojazd. Gdybym o tym wiedział wcześniej, to zamknąłbym tę skargę szybciej. Szkoda naszego, ale przede wszystkim Waszego czasu na niepotrzebne kłótnie.
  14. Zapraszam do przeczytania wywiadu, redaktor się postarał!

     

  15. 01.03.2021 Adept @Veilo odchodzi z frakcji na własne życzenie. Adept @Vitero zostaje wydalony z frakcji w związku z otrzymaną karą serwerową. Operator @TheBodziak zostaje wydalony z frakcji w związku z otrzymaną karą serwerową, jednocześnie zostaje wpisany na czarną listę w związku z niegodnym reprezentowaniem frakcji. Adept @K@milo$*ZLN zostaje wydalony z frakcji w związku z otrzymaną karą serwerową.
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. 26.02.2021 @Poi$on.UwU powraca do frakcji na rangę Pracownik.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin