Skocz do zawartości

Sedzik

Gracz
  • Postów

    1 230
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Sedzik

  1. 21.07.2020 Adept @Centuss zostaje wydalony z frakcji w związku z zerową aktywnością na szkoleniach. Adept @Cichy125 zostaje wydalony z frakcji w związku z zerową aktywnością na szkoleniach. Adept @gobos^^ zostaje wydalony z frakcji w związku z zerową aktywnością na szkoleniach. Adept @H4b3k zostaje wydalony z frakcji w związku z zerową aktywnością na szkoleniach. Adept @KozaczeQ.gg zostaje wydalony z frakcji w związku z zerową aktywnością na szkoleniach. Adept @TiVo. zostaje wydalony z frakcji w związku z zerową aktywnością na szkoleniach. Adept @Vixu odchodzi z frakcji na własne życzenie. Adept @Wh1t3* zostaje wydalony z frakcji oraz wpisany na Czarną Listę w związku z nie poinformowaniem Zarządu o otrzymanej karze.
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Jest napisane tak dlatego, że pojazd ma zaciągnięty ręczny. Gdyby pojazd miał spuszczony ręczny pisałoby "Zaciągnij ręczny". Jak widać na załączonych dowodach Adept poprawnie odholował Twój pojazd.
  8. Ależ proszę. §8. Zarząd frakcyjny zastrzega sobie prawo do automatycznego odrzucenia skargi z powodu braku dowodów, nieusunięcia formatowania bądź niedostosowania się do innych punktów regulaminu skarg.
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. 16.07.2020 Adept @XandirekkZ odchodzi z frakcji na własne życzenie. Adept @Q3RN0 odchodzi z frakcji na własne życzenie. Adept @DzapstaYT zostaje wydalony z frakcji w związku z zerową aktywnością na szkoleniach. Adept @PolskiSlovianek zostaje wydalony z frakcji w związku z zerową aktywnością na szkoleniach. Adept @RZULTY* zostaje wydalony z frakcji w związku z zerową aktywnością na szkoleniach.
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. W takim razie: §7. Oskarżający ma obowiązek usunąć formatowanie tekstu podczas uzupełniania wzoru.
  14. 1. Najlepszy Support: @Maciek. @HrazY @Drasiek 2. Najlepszy Moderator/ka: @Princessa* @egzo_11 3. Najlepszy Administrator/ka: @Masellko @VenomeQ 4. Najlepszy Starszy Administrator/ka: @Grzengol 5. Najlepszy Administrator/ka RCON: @XQward @Zebra @Greyna.gg 6. Najlepszy Biznes: Redakcja 4Life News Radio 4Music 7. Najlepsza frakcja: SARA 8. Gracz non stop grający na serwerze: @Domciol @.MaQda 9. Najlepsza Organizacja: --- 10. Najbardziej pomocny gracz serwera: @Princessa* 11. Eventowiec miesiąca: @HrazY 12. Najlepszy pracownik Frakcji: @Domciol @milkilej 13. Najlepszy prezenter: @Hisia 14. Najlepszy Redaktor: --- 15. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": @Domciol 16. Najlepszy tuner: @Kindzia:* 17. Najlepsza aktualizacja na serwerze: Interior SARA Nowy kurier 18. Najlepsza praca na serwerze: Kurier Kopalnia Lawety 19. Przegryw miesiąca: --- 20. Najbogatszy Gracz: --- 21. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): ---
  15. * Przysługuje Ci za to wynagrodzenie w wysokości 1000070.00 PLN.

    Zrobiłem w końcu 6 zer B)

    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. Girappa

      Girappa

      Na zarządie to se możesz. Zbierz tyle z akademii

    3. Sedzik

      Sedzik

      1 minutę temu, xWolfQ napisał:

      Na zarządie to se możesz. Zbierz tyle z akademii

      Nie po to siedzę we frakcji 2 lata, żeby zbierać pitos z Akademii ;D

    4. BloodD

      BloodD

      800 tysięcy zarobiłeś na afku 

    5. Peter_Gryfter

      Peter_Gryfter

      Podziwiam za wytrwałość

    6. veneR

      veneR

      Ja to już bym 100 razy tą kasę wybrał 

  16. 15.07.2020 Zastępca Kierownika @Domciol przechodzi okres próbny z wynikiem pozytywnym. Adept @PredatorXMister odchodzi z frakcji na własne życzenie.
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Sedzik

    Przerwa ~ Gr33N.

    Do następnego
  19. Sedzik

    Przywitanie!

    Witaj, życzę miłej gry
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin