Skocz do zawartości

Sedzik

Gracz
  • Postów

    1 229
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Sedzik

  1. 26.03.2021 Adept @TadziusNoreK odchodzi z frakcji na własne życzenie. Pracownik @Barteu odchodzi z frakcji na własne życzenie.
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. 25.03.2021 Budowlany @Kvmykk__ odchodzi z frakcji na własne życzenie. Adept @*_Misterek_* zostaje wydalony z frakcji w związku z otrzymaną karą serwerową. Adept @Arktiz odchodzi z frakcji na własne życzenie.
  4. 24.03.2021 Inspektor @Kameleon. odchodzi z frakcji na własne życzenie. Pracownik @stachu24 odchodzi z frakcji na własne życzenie. Pracownik @Poi$on*|THC| odchodzi z frakcji na własne życzenie. Pracownik @Szymeq315 odchodzi z frakcji na własne życzenie.
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. 23.03.2021 Operator @PalGrom odchodzi z frakcji na własne życzenie.
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Pracownik nie zrobił nic źle i jeżeli miałby zwrócić Tobie kwotę wyjęcia pojazdu z parkingu policyjnego to wtedy on byłby poszkodowany. Nie da się tego inaczej nazwać niż po prostu pech, bo skoro wyrzuciło Cię z gry dwa razy pod rząd w sytuacji kiedy bardzo starałeś się wejść to trochę pechowa sytuacja, ale niestety wynika ona bardziej z Twoich problemów sprzętowych. Jeżeli miałbyś ręczny, to pojazd byłby nie do ruszenia, bo nawet jeżeli ktoś chciałby faktycznie ten pojazd przepchnąć, to by już nie mógł tego zrobić.
  10. "Tłok" to sytuacja, kiedy jest sporo graczy wokół nas i my naszymi działaniami możemy po prostu utrudniać przejazd lub przeszkadzać. W takich sytuacjach można wziąć pojazd bez RP, natomiast Ty miejsca miałeś sporo, tłoku wokół Ciebie nie było, no i właściwie to teren giełdy znajduje się za ogrodzeniem, ty byłeś po prostu na ulicy obok. Należało wykonać akcję holowania pojazdu.
  11. @PanKierowniK nie jest obowiązkiem pracownika, by musieć na siłę dogadywać się z graczem, w dodatku kiedy posiada on nałożoną karę mute to już w ogóle jest absurd. Wrócę jednak do tematu RP, jako jedyna rzecz czego tutaj zabrakło to właśnie akcji Role-Play. @I_Was_There, miejsca było sporo, nie przeszkadzałeś nikomu, nie można było tego zdefiniować jako miejsce zatłoczone, bo tłoku wokół Ciebie nie było, więc dlaczego nie odegrałeś akcji RP?
  12. 21.03.2021 Pracownik @zuppek odchodzi z frakcji na własne życzenie.
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. 16.03.2021 Adept @OskareQ3 zostaje wydalony z frakcji w związku z otrzymaną karą serwerową. Adept @Vider221 zostaje wydalony z frakcji w związku ze złamaniem zasad dotyczących egzaminu.
  15. 11.03.2021 Pracownik @Kris123 odchodzi z frakcji na własne życzenie. Adept @sajmon66 odchodzi z frakcji na własne życzenie. Adept @Log1n zostaje wydalony z frakcji w związku z zerową aktywnością na szkoleniach. Adept @StaLowy.ZLoM zostaje wydalony z frakcji w związku z zerową aktywnością na szkoleniach. Adept @fortun1910 zostaje wydalony z frakcji w związku z zerową aktywnością na szkoleniach. Adept @Ol3Kq* zostaje wydalony z frakcji w związku z zerową aktywnością na szkoleniach. Adept @milosz* odchodzi z frakcji na własne życzenie.
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. §5. Pochwały na adeptów nie będą brane pod uwagę.
  19. 10.03.2021 Pracownik @LordPrestizul zostaje wydalony z frakcji, jednocześnie zostaje wpisany na czarną listę w związku z niegodnym reprezentowaniem frakcji, brakiem kultury oraz niepoprawnym wykonywaniem obowiązków.
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  21. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  22. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin