Skocz do zawartości

Ania97

Gracz
  • Postów

    69
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Ania97

  1. Ania97

    Konkurs [Premier]

    Kto wygrał poprzednio bliste? Bo nie mogę znaleźć zwycięscy
  2. Ania97

    Konkurs [Blista Compact]

    Blista blista ona jest zaje****a powodzenia
  3. Ania97

    Wszystko stracone

    Wtf? Odchodzisz ? Ban czy co ? O co chodzi. Ziomek wracaj . ja też za 2 tyg kończę grę z powodu przeprowadzki na stare śmieci ;/ dam Ci klucze od moich autek żebyś się opiekował
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Ania97

    Sprzedam vicek

    Model: vincent Id . cyganskie Poj silnika: 1.4 Przebieg: cygański Dodatki: cygański zapach Cena : 10 k Coś od siebie: kupiony wczoraj podczas pościgu za 12.500 za 10 oddaje odrazu. Jeżeli ktoś planuje kupić vicka to lepiej u mnie za 10 niż u cygana za 12.500 pozdro
  6. Vincent 1.6 malowane fele, spoiler id 3 k 25 000 PLN bez nego
  7. Ania97

    Dom / Wille

    Nazwa nieruchomości:Dom Willa ID nieruchomości:504 Cena za dobę:120 Lokalizacja:Los Santos - Marina Cena:14k Bez nego SS’y:https://imgur.com/a/nellNGfCoś od siebie: Duży domek . Opłacony do 1.06.2018 . Blisko przecho , duży parking . Nic więcej nie warto dodawać . ssy pokazują wszystko. Cena bez nego , ponieważ opłacony do 1 czerwca więć dość długo . Tylko kasa. zapraszam do kontaktu pod postem , bądź PW w grze .
  8. Ciężko. Bo dziś mało będę grał. Podjedź do la i tam stoi manana i kilka waltonow
  9. Mam w LS koło przecho za 12 k . miejsca dużo na auta i sam budynek w środku też spoko
  10. Ania97

    Chwila przerwy :D

    Prank xd mnie byś mógł chociaż oznaczyć ceju xd
  11. Szkoda że spadasz. Ja już też mało gram przez życie prywatne np ale mądrzy ludzie wiedzą co ważniejsze. Powodzenia
  12. Nie mam domu , kupię dwa auta i jako bezdomny oddam Ks.Rydzykowi a potem umrę xd
  13. Ania97

    Post bez like wygrywa

    Bart ? Idz sie wypróżnij xd
  14. Model:Stalion Cabrio ID:21183 Pojemność silnika:1.6 Przebieg pojazdu:3300 (rośnie) Dodatki:feleCena:48k Coś od siebie:fajne autko na ciepłe dni bez dachu może głowę urwać v max 155 (widać jakby 160) SS’y:brak. Giełda lv
  15. Nick na 4Life: Alwinos PID:104486 Ja co przeznaczyć nagrode: Jak się uda to będzie up1 w manance
  16. 9/10 obiadem na lapaniu fotoradaru xd
  17. Ania97

    Prank :D

    No to zaczynajmy Witam was Przyjaciele, Koleżanki oraz Cjoty Proszę Administrację o nie banowanie danej osoby ; ) Ponieważ pewna osoba wjechała sobie kurierem w ogień i uszkodziło jej to dość mocno pojazd , więc postanowiłem jej 'pomóc' żeby podskoczyła do mecha naprawić Prank na 4+ xD Oto dowody --->https://imgur.com/a/Q3Lar Ps.Proszę się nie smiać oraz nie brać przykładu Pozrawiam
  18. Nick: Alwin Na co przeznaczysz wygraną: Szybiej ubieram na silnik 2.2
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin