Skocz do zawartości

Ania97

Gracz
  • Postów

    69
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Ania97

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Ania97

    Konkurs o samochód

    Co z nią zrobisz : Skasuje na Maxa. Będzie bez maski , drzwi , klapy bagażnika i będę miał pojazd do piłowania na ręcznym ;p Czy polubiłeś temat : Tak.
  3. Ania97

    KONKURS NA 60K

    Biorę udział ;)!
  4. Ania97

    Post bez like wygrywa

    Jak likniesz masz bana . Taka opcja
  5. Ania97

    Sell Alpha .

    Model: Alpha ID :17822 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: 10K Dodatki : UP 1,2,3, Licznik, Mal,Fele,Ogr,CB,wykrywacz,Klucz Cena : 340k Coś od Siebie : Pierwsze lepsze autko moje , ładnie się prezentuje i dobrze się driftuje. Sprzedaję ponieważ chce najlepszy motor SSy : https://zapodaj.net/3e6bb4e4c1e64.png.html https://zapodaj.net/9a8159e98a738.png.html lepszych nie miałem, do obejrzenia giełda LV +250K
  6. Nick : Alwin Coś od siebie : Może tym razem się uda powodzenia wszystkim
  7. Ania97

    Konkurs na 50K

    PID :104486 Coś od siebie: nie mam nigdy szczęścia, ale spróbować warto
  8. O 10 ? To jeszcze będę spał xd ale postaram się wstać xd sweperami na górę wjechac ? To dobra godzinka xd
  9. Ania97

    Silnik

    Siemaneczko !! Moje pytanko brzmi ile daje do v maxu zwiększenie silnika z 1.8na 2.0 ? Samochód Alpha . i czy warto zwiększyć silnik będąc biedakiem Ps. Sprzedam Fcr pw
  10. gratulacje kto ma szczęście w miłości nie ma w grze xd
  11. Na nic innego nie wymienisz ziom mogę ci dac 8K bo potrzebuje na wystawe
  12. Alpha 1.8 up 1 . coś tam jeszcze ma. Na giełdzie stoi w Lv cena coś do nego
  13. I oby dwoje mieli pełne gacie
  14. Nick : Alwin Coś od siebie : Gratulacje dla wygranego
  15. Model; Club Pojemność silnika ; 1.8 Przebieg : coś koło 6 tyś Dodatki:Alu , CB radio , majtki po kochance Cena ; 87K ( oczywiście coś do nego) Coś od siebie : brak xd
  16. Ania97

    Konkurs o 90k !

    Nazwa na YT : Piotr Fiedler Nzawa w MTA : Alwin
  17. Gratulacje ;)! WsYstkiego dobrego na nowy rok
  18. Ania97

    Konkurs o 10 TYSIĘCY

    Nick : Alwin PID: 104486 Coś od siebie: Kolega polecił grę w Csie i jakoś tak zacząłem grać w to tracąc Admina w Cs.Coś kosztem czegoś, nie ukrywam że dycha dla mnie to nie mało i przydała by się na zakup jakiegoś lepszego pojazdu Pozdrawiam i wszystkiego dobrego w Nowym Roku
  19. Ania97

    Podwojone zarobki

    No ok. Ale więcej osób pisało że pracuję i za wczesne godziny
  20. Ania97

    Podwojone zarobki

    A można zmienić te godziny? Bo niektórzy może pracują i nie dadzą rady wpaść w tych godzinach. Np fajniej by było 16-22
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin