Siema! Mnie chyba znacie prawda?! No ale niestety piszę pożegnanko. Po tych 1560h nie mam już ani sił ani chęci do gry na serwerze. STOP! >
< klik i zapraszam do lektury. Może kiedyś się zobaczymy ;p Na pewno jeżeli macie ochotę usłyszymy bo na mumblu będę często ;D Już tradycyjnie wymienię kilka osób tych grających lub tych którzy też już odeszli;p -Lukster555 Łukaszku no co ja mogę o tobie powiedzieć... od zawsze najlepszy, najbardziej zaufany kolega z 4life'a dzięki za wszystko stary za każdy odpał każdą pożyczkę lub po prostu rozmowę! -PluszowY^akaPlushNinja dlaczego wspominam PlushNinje? bo takiego Cię poznałem Pluszak ;D kawał dobrej mordy zawsze mogłem na Ciebie liczyć ^.^ -byalkoo Paweł Ty to z tych którzy już odeszli niestety ;( ale nie mogłem Ciebie tutaj nie zapisać... to tak na prawdę Ty pokazałeś mi 4lifa. Uczyłeś jak zarabiać, gdzie zarabiać ( to chyba oczywiste 26k lp XDPL!) Dzięki mordo! mamy kontakt na facebooku. Mr...Danboss- No co bambusku? też jeden z mniej/wcale widzianych już na serwerze szkoda mordo bo to właśnie ty z byalkiem zatrzymaliście mnie tutaj przez tyle czasu! Dzięki! Grabsio331- Grabsiu Grabsiu! :C Pierwsza osoba jaką poznalem na serwerze, dosłownie pierwsza .Dziękuję Ci stary za wszystkie rady, pomoce, zawsze mogłem do Ciebie napisać jak czegoś potrzebowałem, nigdy mnie nie olałeś Arthur*- Arciu Francuziku mój ;D dobry ryjek z Ciebie choć znamy się stosunkowo niedługo ;p ale nie będe się rozpisywał bo i tak gramy w LoL'a czy CS'a na codzień ;D BANDITO.- Tobie Bandiciak chciałem przede wszystkim podziękować za wszystkie rady dotyczące handlu na serwerze, serio pomogłeś się dorobić Dobry chłopak jesteś! Facebook mordo wbij jeszcze czasem pogadać Krystex*- Wiecznie sie tyraliśmy Krysia, ale jak kumple nie wrogowie o Tobie też nie zapomnę trzymaj sie stary powodzeniu w zrealizowaniu planu z odkupieniem mojego infka! NinjSS- Ty już nie grasz, i pewnie tego nie zobaczysz ale mimo wszystko chciałem Ci podziękować bo długo ze sobą graliśmy ;D s1xxu- Stary trzymaj się tam! powodzenia jeszcze wyższych awansów w SAMD! miroszka- Awansików w SAMD stary! zasługujesz ;D PS. Snapuj pls SnowMan- Handlarzu ach handlarzu... Dzięki za pomoc, rozmowy i inne stary Trzymaj się Tigerro- My też się już kawał czasu znamy ;p Pomimo tamtej spiny która mam nadzieje już odeszła w niepamięć Dzięki stary! miło się z tobą grało, rozmawiało i.... ODWALAŁO! bo to właśnie Ty mnie tego nauczyłeś hsdf. - Hasiek! Ciebie stary nie zapomnę jesteś moim top 1 supporterów, byłeś nim i na pewno będziesz! życzę Ci admina Hasiek! zasługujesz w 100%! Arczi* - Stary znamy się moze i nie długo ale jesteś na prawdę bardzo porządnym gościem! Wal śmiało FB jeżeli czegoś potrzebujesz. Hyak - Świetny gość! Dzięki za wszelką pomoc jak i każdy przypał ;D mamy Facebooka w razie czego ;3 ENOMEK. - xEnomie pyszny aromacie sprytu! porządny ryjek jesteś. Dzięki za gierkę i Weed ;> PrzybysZ* - Dzięki za wszystko Będę dobrze wspominał ;> pisz FB. w razie czego hoopak - Jeden z najlepszych administratorów takich po prostu - dla gracza! można było pogadać pośmiać się itp. dzięki hoopaczek! PS. 00. Kirge - XDDDDDDDDDDDDDDDD no co ja mogę napisać innego o tobie Kircz! po prostu XDDDD Baker - Bater to p... świetny gość ;> Trzymaj się baterek FocuS* - Wątpie że przeczytasz ale też byłeś jesteś i będziesz jednym z najbardziej zaufanych kumpli z serwera ;> Trzymaj się. Ruskyy* - Co do Ciebie stary to mam pewność że nie przeczytasz! ale mimo wszystko wiedz że masz tutaj miejsce stary! Emialski - Emial Emial... SoundFM [*] trzymaj sie stary cyganie z szafy ;D Dziewiatka Nafukany Fighter - 3 największych meneli jacy stąpali po ziemiach 4lifa! dzięki mordeczki :> Wojtek. - Najlepszy, jedyny uczciwy i szczery pracownik ówczesnego TSA Wojtuś wszystkiego co najlepsze. KRISU. - mimo że mało gadaliśmy na MM to w grze dużo więcej ;> pomogłeś mi nieraz Dzięki! :> Adik* - najgorszy cejocie Ty! trzymaj się :> Kasia105 - Cześć Staśka ;p TheSokol - też wątpie żebyś w ogóle to zobaczył stary ale trzymaj się ciepło! xTedi - Tedzik mordeczko ;D Trzym sie dobrze MaTTiX - Ty pewnie też nigdy tego nie zobaczysz :C szkoda Matiś żegnaj ;C KNX/Tobiasz63/Altec63 - Siema Ci mimo wszystkich spin itd. ten serwer nie byłby takim jakim jest bez Ciebie ;p Na pewno o kimś zapomniałem ;( Przepraszam z góry! Trzymajcie sie dobre mordy! Hrydziu*
Wklejam za Hrydzia