No cóż mam mówić odchodzę chce zacząć układać życie prywatne . Na serwerze mam dobre wspomnienia z tymi wieloma osobami
To tak na serwa wbiłem przez kumpli, a dokładnie @DanielRB, @Szubi, @osa999944 @wencki231 za co im dziękuje, nie wspomnę o tym że po 50h na serwie zostałem sam. Po około 300h poznałem @Tymin.cj ,lecz on też grał mało kiedy więc stwierdziłem ze pogram jeszcze chwilę i odejdę, ale stało się coś bardzo dziwnego,Jak zwykle przebywałem na giełdzie sf, stałem na parkingu i podjechał @AroM2K, Spytał się czy się nudzę, pomyślałem że coś robię źle czy coś. Po tym jak napisał czy mam discorda albo coś powiedziałem że nie mam ale możemy wbić na messenger. I dzięki niemu zostałem na serwie i poznałem @arrow222, czas mijał. Były plany na organizacje, w końcu była org Exiled do której zapraszam. Połowa osób powie że tylko reklama org czy coś, ale tam poznałem parę spoko osób, które potrafiły pomóc nie tylko w grze . Godziny na tym serwie to nic straconego bo to 1700 to nic jak gra się z takimi ludźmi jak oni. Wiem że na serwie może znany nie byłem bo nie miałem infka i majątku wielkiego ale było warto. Pisałem już pożegnanie lecz nie mogłem się oderwać on serwa, ale próbuje drugi raz i mam nadzieję że ostatni raz, bo nie mam już sił na to, sam już nie wiem czy będę wgl na serwa wbijał.
Wymianie trochę osób które poznałem za serwie i spędziłem z nimi trochę czasu
@AroM2K Dzięki za wszystko,tylko dzięki tobie poznałem osoby niżej wymienione.Dzięki za to chwilę spędzone,te prawko na 3dni jak ci dm zrobiłem,niezapomniane Kontakt jest i mam nadzieje że się nie urwie, trzeba się zgadać jak pojadę do twojego miasta
@arrow222 Tobie też dziękuje że to co zrobiłeś dla mnie, bo takich ludzi jak ty to mało jest na tym serwie . Kontakt jest i będzie, do ciebie mam dosyć daleko ale zawsze da się zgadać
@xHyper Jesteś dobrą modro masz twoje fochy ale da się to wytrzymać Zrób to elegy 2.2ft, kozak będzie.
@WhiteNigga* Takich ludzi jak ty to mało jest na serwie, wróć na serwa i realizuj plany
@[Sw0jaK] Wiedzę że masz już wyjeban* na naszą ekipa ale wypada się pożegnać
@Wiesi3k. Od czasu jak dostałeś admina masz mnie w dupi*. Mam nadzieję że będziesz grał jak kiedyś wbije(To mute hah)
@MaciekMaster Te derby o 05;00 kozak było, dzięki za wszystko
@Orbit Kiedyś wpadnę zobaczyć perasa Trzymaj się
@Zuzanna:3 Byłaś spoko, dzięki za te spędzone chwile na serwie
@Matjus Ogarnij tego bana, pisz jak było nie kręcić nic, Trzymaj się
@Szewczyk Dzięki za czas spędzony z tobą na serwie, daj jakiś kontakt do ciebie
@TeamForEver Mało też już grasz na serwie ale kozak było Poznałem cię tylko dla tego że miałem blade, Trzymaj się
@ciacho191 Dzięki za wszystko i ten pościg haha
@PeterParter No cóż byłeś i cię nie ma ale wiesz drzwi dla cb zawsze otwarte Trzymaj się
@Kozixon Mam dobre wspomnienia z tobą Trzymaj się
@Tymin.cj Dzięki tobie zostałem na serwie za co bardzo ci dziękuje Trzymaj się
@Rudi. Dobra modra z cb była, Trzymaj się
@GrubyStachu Dzięki za wszystko, to odwalanie kozak było Trzymaj się
@Silny To mute na 14 dni, pobiłeś SP. haha, Trzymaj się
@Zebra Dzięki za tego ub , Trzymaj się
@ArTurek* Dzięki za wszystko Trzymaj się
@Greyna.gg Nie zapomnę tego jak Zbychu... do cb pisał hahaha, Trzymaj się
@AdaSkoo Dzięki za wszystko To elegy nie zapomniane Trzymaj się
@Stuba Dużo że sobą nie graliśmy mordo, Trzymaj się
@ZbyK.gg Dodaj tą pracę w końcu Trzymaj się
@Hejlo Dobra morda z ciebie Trzymaj się
@Rain* Dobra morda z cb, Trzymaj się
@NaTalaa^ Dziękuję za wszystko Trzymaj się (Daj jakiś kontakt do cb na pv)
@Liber Wsadzi lampki do oceanica Trzymaj się
@JuliaShaforostov Dziękuję za te odwalanie Dbaj o sadlerka
@Lisa_ Powodzenia w administracji, Pa
@Tymin Jeszcze będzie grane w lola
@Peter. Kontakt jest powodzenia
@VENOMEQ Tak mnie męczyłeś o to elegy
@MikiYTONG Rozwijaj ten kanał na yt I powodzenia
@KubotyJeremiasza Nie przyjmuj już kasy od niego Narka
@kalahim Było odwalane Z zysku z previonka zrób jakieś derby Trzymaj się mordo
@Matjus Trzymaj się Powodzenia
@ThePitu.. Dzięki za Wszystko, powodzenia
I tu jeszcze parę osób
@Amalyssek @Mattez @wetr0x. @Angry @ShataN @Pawi. @uvug @Mamlagga @Fl0dy. @LilBart @lilmxcioo @Suchy2132
Również dziekuje całej frakcji Tsa :d Może kiedyś wbij range Nowy Kierowca Dzięki jeszcze raz i powodzenia
Jeżeli o kimś zapomniałem Przepraszam Za wszystkie błędy które popełniałem i dalej to robię, przepraszam No cóż mam jeszcze pisać odchodzę może kiedyś wrócę, Jeżeli masz sprawę albo coś pisz Mam podane Fb/numer tel na forum Żegnajcie Kocham was
Jeszcze raz dziękuje za wszystkie chwile :d Nie tylko te dobre