Skocz do zawartości

beenet

Gracz
  • Postów

    131
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez beenet

  1. No czekam na ofki ale normalne :d
  2. Ty to ziomek chyba z choinki się urwałeś...
  3. Model: Tampa ID: 40428 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: 66k Dodatki: 2.0 ft bez cb.wyk foto,nitra Cena: Offy Coś od siebie: Sellam z bólem serca ale muszę SS’y: https://imgur.com/PQhyKzH
  4. beenet

    Cześć i czołem

    Wracam do was po przerwie,
  5. Ten blade, tyle akcji, a kontaktu nie ma Trzymaj się mordeczko I nawet nie odpiszesz chujcu... I tak cię jeszcze gdzieś dopadnę
  6. beenet

    Czas na mnie :(

    Trzymaj się Powodzenia
  7. beenet

    Yo - SZYM!X

    Trzymaj się, mordeczko :d
  8. beenet

    Pożegnanie: Stryju

    Trzymaj się, powodzenia
  9. beenet

    Narka :/

    Kiedyś jeszcze będzie
  10. beenet

    Narka :/

    Na pewno wpadnę, bedzie odwalane
  11. beenet

    Narka :/

    Będę wbijał i to często
  12. beenet

    Narka :/

    Musisz jakis kontakt dac do cb ❤
  13. beenet

    Do widzenia - Namik209

    Trzymaj się, pododzienia I tak wrócisz ❤
  14. beenet

    Narka :/

    Cicho Pozmieniane
  15. beenet

    Narka :/

    Chciałbym ale wiesz jak jest Wpadnę raz na mm i pogadamy
  16. beenet

    Narka :/

    Może kiedyś
  17. beenet

    Narka :/

    No cóż mam mówić odchodzę chce zacząć układać życie prywatne . Na serwerze mam dobre wspomnienia z tymi wieloma osobami To tak na serwa wbiłem przez kumpli, a dokładnie @DanielRB, @Szubi, @osa999944 @wencki231 za co im dziękuje, nie wspomnę o tym że po 50h na serwie zostałem sam. Po około 300h poznałem @Tymin.cj ,lecz on też grał mało kiedy więc stwierdziłem ze pogram jeszcze chwilę i odejdę, ale stało się coś bardzo dziwnego,Jak zwykle przebywałem na giełdzie sf, stałem na parkingu i podjechał @AroM2K, Spytał się czy się nudzę, pomyślałem że coś robię źle czy coś. Po tym jak napisał czy mam discorda albo coś powiedziałem że nie mam ale możemy wbić na messenger. I dzięki niemu zostałem na serwie i poznałem @arrow222, czas mijał. Były plany na organizacje, w końcu była org Exiled do której zapraszam. Połowa osób powie że tylko reklama org czy coś, ale tam poznałem parę spoko osób, które potrafiły pomóc nie tylko w grze . Godziny na tym serwie to nic straconego bo to 1700 to nic jak gra się z takimi ludźmi jak oni. Wiem że na serwie może znany nie byłem bo nie miałem infka i majątku wielkiego ale było warto. Pisałem już pożegnanie lecz nie mogłem się oderwać on serwa, ale próbuje drugi raz i mam nadzieję że ostatni raz, bo nie mam już sił na to, sam już nie wiem czy będę wgl na serwa wbijał. Wymianie trochę osób które poznałem za serwie i spędziłem z nimi trochę czasu @AroM2K Dzięki za wszystko,tylko dzięki tobie poznałem osoby niżej wymienione.Dzięki za to chwilę spędzone,te prawko na 3dni jak ci dm zrobiłem,niezapomniane Kontakt jest i mam nadzieje że się nie urwie, trzeba się zgadać jak pojadę do twojego miasta @arrow222 Tobie też dziękuje że to co zrobiłeś dla mnie, bo takich ludzi jak ty to mało jest na tym serwie . Kontakt jest i będzie, do ciebie mam dosyć daleko ale zawsze da się zgadać @xHyper Jesteś dobrą modro masz twoje fochy ale da się to wytrzymać Zrób to elegy 2.2ft, kozak będzie. @WhiteNigga* Takich ludzi jak ty to mało jest na serwie, wróć na serwa i realizuj plany @[Sw0jaK] Wiedzę że masz już wyjeban* na naszą ekipa ale wypada się pożegnać @Wiesi3k. Od czasu jak dostałeś admina masz mnie w dupi*. Mam nadzieję że będziesz grał jak kiedyś wbije(To mute hah) @MaciekMaster Te derby o 05;00 kozak było, dzięki za wszystko @Orbit Kiedyś wpadnę zobaczyć perasa Trzymaj się @Zuzanna:3 Byłaś spoko, dzięki za te spędzone chwile na serwie @Matjus Ogarnij tego bana, pisz jak było nie kręcić nic, Trzymaj się @Szewczyk Dzięki za czas spędzony z tobą na serwie, daj jakiś kontakt do ciebie @TeamForEver Mało też już grasz na serwie ale kozak było Poznałem cię tylko dla tego że miałem blade, Trzymaj się @ciacho191 Dzięki za wszystko i ten pościg haha @PeterParter No cóż byłeś i cię nie ma ale wiesz drzwi dla cb zawsze otwarte Trzymaj się @Kozixon Mam dobre wspomnienia z tobą Trzymaj się @Tymin.cj Dzięki tobie zostałem na serwie za co bardzo ci dziękuje Trzymaj się @Rudi. Dobra modra z cb była, Trzymaj się @GrubyStachu Dzięki za wszystko, to odwalanie kozak było Trzymaj się @Silny To mute na 14 dni, pobiłeś SP. haha, Trzymaj się @Zebra Dzięki za tego ub , Trzymaj się @ArTurek* Dzięki za wszystko Trzymaj się @Greyna.gg Nie zapomnę tego jak Zbychu... do cb pisał hahaha, Trzymaj się @AdaSkoo Dzięki za wszystko To elegy nie zapomniane Trzymaj się @Stuba Dużo że sobą nie graliśmy mordo, Trzymaj się @ZbyK.gg Dodaj tą pracę w końcu Trzymaj się @Hejlo Dobra morda z ciebie Trzymaj się @Rain* Dobra morda z cb, Trzymaj się @NaTalaa^ Dziękuję za wszystko Trzymaj się (Daj jakiś kontakt do cb na pv) @Liber Wsadzi lampki do oceanica Trzymaj się @JuliaShaforostov Dziękuję za te odwalanie Dbaj o sadlerka @Lisa_ Powodzenia w administracji, Pa @Tymin Jeszcze będzie grane w lola @Peter. Kontakt jest powodzenia @VENOMEQ Tak mnie męczyłeś o to elegy @MikiYTONG Rozwijaj ten kanał na yt I powodzenia @KubotyJeremiasza Nie przyjmuj już kasy od niego Narka @kalahim Było odwalane Z zysku z previonka zrób jakieś derby Trzymaj się mordo @Matjus Trzymaj się Powodzenia @ThePitu.. Dzięki za Wszystko, powodzenia I tu jeszcze parę osób @Amalyssek @Mattez @wetr0x. @Angry @ShataN @Pawi. @uvug @Mamlagga @Fl0dy. @LilBart @lilmxcioo @Suchy2132 Również dziekuje całej frakcji Tsa :d Może kiedyś wbij range Nowy Kierowca Dzięki jeszcze raz i powodzenia Jeżeli o kimś zapomniałem Przepraszam Za wszystkie błędy które popełniałem i dalej to robię, przepraszam No cóż mam jeszcze pisać odchodzę może kiedyś wrócę, Jeżeli masz sprawę albo coś pisz Mam podane Fb/numer tel na forum Żegnajcie Kocham was Jeszcze raz dziękuje za wszystkie chwile :d Nie tylko te dobre
  18. beenet

    Pożegnanie - ShataN

    Trzymaj się powodzenia
  19. beenet

    Pożegnanie

    Trzymaj się i powodzenia
  20. beenet

    @lock

    Będe pamiętał :d
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin