-
Postów
283 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez TymeK*
-
@Czeko_2115 oraz @Tomsonessa zostają awansowani na rangę Explorer. @Barto$zek @Garcia. @PoczciwyIgi @uLanek zostają awansowani na rangę Gejmer. @MAXU. zostaje okresowo zwolniony ze składek z powodu wpłaty 3000PLN na konto organizacji. @kjex zostaje zwolniony z opłat składek z powodu przepisania pojazdu o wartości ponad 500 tys. PLN. @TAGO.mir zostaje okresowo zwolniony ze składek z powodu wpłaty 7000PLN na konto organizacji. @Nikay_ odchodzi z organizacji na własne życzenie, pozostaje on z nami na randze Przyjaciel organizacji.
-
@Pietrekwixapowraca do organizacji na rangę Majster. @Quekuodchodzi z organizacji na własne życzenie, pozostaje na naszym discordzie z rangą przyjaciela organizacji. @Blackness_ powraca do organizacji na rangę Explorer. @kamil12309 @Barto$zek @PoczciwyIgi @wolajsek777 @TAGO.mir @RetoQ @NANI @MAXU. @kjex zostaje awansowany na rangę Gejmer. @Nikay_ zostaje awansowany na rangę Explorer. @Wysmarzonypowraca do organizacji na rangę Gejmer. @Matti183powraca do organizacji na rangę Kierownik Budowy. @Mlodymaciek_powraca do organizacji na rangę Gejmer. @Tuzin. powraca do organizacji na rangę Explorer. @Thorusiwoodchodzi z organizacji na własne życzenie, pozostaje na naszym discordzie z rangą przyjaciela organizacji. Z przyjemnością informuję iż drogą rekrutacji na stanowisko Zarząd okres próbny dostają się osoby takie jak: @_Ewela_ @Klaudiox Pragnę serdecznie pogratulować w/w osobom, przejdą one standardowo trwający 14 dni okres próbny.
-
@Nikay_powraca w nasze szeregi na rangę Stażysta. @kjexzostaje awansowany na rangę Explorer. @Garcia. dołącza do organizacji na rangę Stażysta. @Xavi420 dołącza do organizacji na rangę Stażysta. @Mlodymaciek_ odchodzi z organizacji na własne życzenie, tym samym pozostaje on na naszym discordzie z rangą Przyjaciel Organizacji. @radzikson oraz @Thorusiwozostają awansowani na rangę Gejmer. @Pietrekwixapowraca do naszych szeregów na rangę Majster. @KaMeeLpowraca do organizacji na rangę Explorer.
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
@*Norbercik* zostaje awansowany na rangę Gejmer, @Yaxuu zostaje awansowany na rangę Gejmer, @NationaL27 zostaje awansowany na rangę Gejmer, @AdrianMazdaLover zostaje awansowany na rangę Explorer, @papiezollo zostaje awansowany na rangę Explorer, @jasiu;) zostaje zdegradowany na rangę Explorer, @*Norbercik* otrzymuje plusa z powodu bezinteresownej pomocy członkowi zarządu, @Nonexi12 odchodzi z organizacji na własne życzenie. @_Pemar_, @elita_1337, @Szpin dołączają do naszych szeregów na rangę Stażysta.
-
@misiek. oraz @Szalix59 zostają awansowani na rangę Gejmer. @14000, @NIKOXXX oraz @Nonexi12.pl dołączają do organizacji na rangę Stażysta. @Anoxe^ zostaje wydalony z organizacji w związku z notorycznym łamaniem regulaminu i nieuregulowaniem kosztów kar finansowych. @Yaxuu odchodzi z organizacji na własne życzenie. @KAWA.odchodzi z organizacji na własne życzenie. @URSUS. odchodzi z organizacji na własne życzenie. @radzikson odchodzi z organizacji na własne życzenie. @xmatrix123 odchodzi z organizacji na własne życzenie. @NIKOXXX odchodzi z organizacji na własne życzenie. @Szalix59odchodzi z organizacji na własne życzenie, dodatkowo otrzymuje on zakaz powrotów w jej szeregi z powodu tzw. "hotelarstwa",
-
Skarga na TymeK* oskarżony przez GoroncyAdam
TymeK* odpowiedział(a) na jacherek temat w Archiwum skarg
Witam, poniżej załączam nagranie. Nie mam nic więcej do dodania. Link - https://www.youtube.com/watch?v=AfrtfcK4s9k Pozdrawiam, TymeK*. -
@Szalix59 zostaje wydalony z organizacji z powodu obrazy członka zarządu. @Zkazaniec dołącza do grona grafików naszej organizacji, otrzymuje on także specjalną rangę na naszym discordzie. @kaczka5 powraca do organizacji na rangę Stażysta. @VEENQ dołącza do organizacji na rangę Stażysta, tym samym zostaje zwolniony z opłat cotygodniowych składek z powodu przepisania pojazdu o wartości przekraczającej 500 000 PLN. @patryk_312 zostaje wydalony z organizacji z powodu porzucenia w parkingu policyjnym pojazdu, braku aktywności na discordzie oraz łamania podstawowych postanowień regulaminu. @*Przemek* powraca do organizacji na rangę Stażysta. Członek głównego zarządu @Zkazaniec zostaje zawieszony w swoich prawach z powodu otrzymania bana do czasu jego wyjaśnienia. @cieplas.gg odchodzi z organizacji na własne życzenie. @Marom, @Anoxe^, @DolceZwita, @jureo96, @DjDawidzio, @Norbert2k5 dołączają do naszej ekipy na rangę Stażysta, witamy!
-
Skarga na TymeK* oskarżony przez burgundy.
TymeK* odpowiedział(a) na burgundy temat w Archiwum skarg
Witam! Na samym początku chciałbym podziękować za Pańską wizytę na forum celem wyjaśnienia całego zajścia. Poniżej przedstawię moją wersję zdarzeń. Od dłuższego czasu był Pan pod obserwacją jednostki Investigative Staff w związku ze statusem osoby poszukiwanej w MDT, wraz z @Netfliks. otrzymaliśmy informację, że przebywa Pan na nowym mechaniku w Los Santos, tak więc nie tracąc czasu podjęliśmy próbę zatrzymania. Po opuszczeniu pojazdu podjął się Pan ucieczki pieszej, co było równoznaczne z niewykonywaniem poleceń detektywów, tak więc doliczyłem Panu stosowany w tej sytuacji mandat, o czym został Pan poinformowany na początku całej procedury w naszym radiowozie. Po otrzymaniu tejże informacji był Pan łaskaw obrazić dywizję do której przynależę nazywając ją "żałosną", tak więc z sierżantem potraktowaliśmy to jako zniewagę z Pańskiej strony, ponieważ należymy do w/w jednostki, więc w tej sytuacji również doliczyłem stosowany mandat o którym został Pan poinformowany wraz z całkowitą kwotą obu mandatów, proszę także pamiętać o tym, że słowa które według Pana nie są obraźliwe innych mogą urazić w większym lub mniejszym stopniu, co miało miejsce właśnie w omawianej sytuacji. W międzyczasie stwierdził Pan, że wrócił na serwer po długiej nieobecności, a uprzednio odsiedział Pan przedstawiony wpis w MDT, wezwał Pan w tym czasie administratora @Kubula który poprosił o datę odsiadki (w celu odnalezienia logów potwierdzających odsiadkę), której nie był Pan w stanie podać dodatkowo kierując w jego stronę wulgaryzm, ale oczywiście był Pan łaskaw pominąć to w swoich logach, a przypominam, że wzór skargi mówi o załączeniu dowodów z całego zajścia, a nie z jego części. Twierdzi Pan, że wielokrotnie dopominał się o podanie ilości czasu spędzonego w więzieniu, tak jakby trwało to na prawdę sporo czasu, a w rzeczywistości trwało to 2 minuty podczas których zapytał Pan o to aż trzy razy, następnie zaczął życzyć mi Pan "wywalenia na prostej drodze" aż dwukrotnie i użyte zostały wobec mnie inne tego typu sformułowania np. "możesz mi klaputonga dotknąć" , które również zostały pominięte w załączonych logach, ale za to dla przypomnienia można zobaczyć je poniżej i o ile mógłbym polemizować w sprawie podania przeze mnie długości odsiadki o tyle nie pozostawia wątpliwości fakt, że nie zachował Pan grama kultury w stosunku do officerów SAPD oraz samej administracji serwera, co finalnie udowodnił Pan sformułowaniem na chacie CB po opuszczeniu przeze mnie serwera, jednak wtenczas zwrot tyczył się już całej frakcji SAPD, a nie jej pojedynczych officerów, ale o tym również poniżej. Na koniec Pańskiej wypowiedzi zastanawiająca jest kwestia odmowy podania przeze mnie ilości odsiadki w więzieniu co nie miało miejsca, a widać to zarówno na Pańskich jak i moich dowodach. Wie Pan być może na serwerze, gdzie piastuje Pan funkcję lidera SAPD takie zachowania wobec funkcjonariuszy są dopuszczalne, jednak na serwerze 4Life zalicza się to pod wykroczenie które jest karane mandatem karnym. Mimo wszystko jest mi niezmiernie miło, że przejawia się u Pana troska o moje ego, jednak zapewniam, że nie jest to konieczne! Aby nie być gołosłownym w załącznikach pozwolę sobie zostawić nagranie z całego zajścia oraz zrzuty ekranu gry przedstawiające Pańskie zachowanie na chacie CB jak i chacie lokalnym. Dziękuję bardzo za przeczytanie mojej wypowiedzi. Pozdrawiam TymeK* Zachowanie na chacie CB oraz local'u - https://imgur.com/a/ibBg8vw Nagranie z całej akcji - https://youtu.be/Z6eAq_noT-o -
Nazwa nieruchomości: Kryjówka.ID nieruchomości: 618.Cena za dobę: 300 PLN.Lokalizacja: Commerce Los Santos nieopodal SWAT HQ i tunera.Cena: Czekam na sensowne oferty. SS’y: https://imgur.com/2gnZShICoś od siebie: Świetna baza pod organizację z otwieraną bramą. Wewnątrz jest sporo miejsca, a lokalizacja nieruchomości jest całkiem dobra. Serdecznie zapraszam do zakupu jak i składania ofert. Baza opłacona na miesiąc!
-
@Nonexi12.pl, @niewiem12345, @olek:(, @xXVirtexXx., @KaMeeL, @WrenchWD, @Mlodymaciek_, @Kubiq432, @KubusieQ1945, @kain5005, @Kasia_kc, @Nikoo16, @metjuu-_-, @peppula, @badboyx10, @Fibon, @Matiks61, @kaczka5, @KubusieQ1945, @Szalix59, @bubusZiom, @Aksenolek, @patryk_312 dołączają do naszej ekipy na rangę Stażysta. @cieplas.gg zostaje awansowany na rangę Explorer z powodu uzbierania czterech plusów. @GrubyBolo12, @Nexur, @MBiK2001, @Klaudiox, @GeorgeGwizdek, @Matti183, @tlumica_lsn., @Angina., @radzikson, @Clyde*, @szymi_2020, @Masterek427, @^Patyk^, @Queku, @xmatrix123 ,@*___Ewela___*, @hzzZ zostają awansowani na jedną rangę wzwyż z powodu minięcia 3 tygodniowego stażu. Z dniem 06.03.2021r. zostały wprowadzone następujące aktualizacje: - zmodernizowano §.2 regulaminu oraz w związku z ową modernizacją powstał dodatkowy kanał na naszym serwerze discord, - dodano nowe emoji na serwer discord w związku z zaakceptowaniem propozycji składanych przez członków.
-
@VarVist witamy w Extreme. Proszę zgłoś się do kogoś z zarządu w grze celem dodania do panelu jak i discorda.
-
@OLCIA:DOO @toNatka06 dołączają do organizacji na rangę Stażystka. @ursus330 @KAWA. @Vemi @Jerry_5 @BuildingNinja @!Panda @xSerrek @Grzesio02 @Cieplas @PolskiAndrzejj @*Przemek* @Yaxuu @BlackAng3L @RuskaLufa @Wermat61 @Macixk. @miodek516 @Ahmed18 dołączają do organizacji na rangę Stażysta. @jasiu;) zostaje wydalony z organizacji z powodu toksycznego zachowania. Członek zarządu @Pietrekwixa odchodzi z organizacji na własne życzenie, w imieniu całego zarządu jak i swoim bardzo dziękuje za poświęcony czas na rzecz rozwoju Extreme. Na naszym discordzie osoba ta pozostaje z rangą Przyjaciel organizacji. @Maly_Karakan zostaje wpisany na czarną listę BMA z powodu obrazy lidera oraz innych członków organizacji, krótko po swoim dołączeniu w nasze szeregi. Odradzamy innym organizacjom przyjmowania tego oponenta w swoje szeregi.
-
Skarga na TymeK* - oskarżony przez xDanielowsky
TymeK* odpowiedział(a) na xDanielowsky temat w Archiwum skarg
Witam, z mojej perspektywy wyglądało to nieco inaczej, mianowicie parkując mój radiowóz w celu chwilowego postoju zachowałem bezpieczną odległość nie taranując przy tym Pańskiego pojazdu, odjechałem od Państwa nieco dalej ze względu na celowe wsiadanie Pana kolegów do mojego radiowozu, co utrudniało mi pracę - po zatrzymaniu Sabre sprawdziłem nagranie czy aby na pewno nie dokonałem uszkodzenia pojazdu należącego do Pana, krótko po tym odjechałem ze względu na to, że na materiale który nagrywałem nie był widoczny celowy taran z mojej strony. Aby nie być gołosłownym poniżej załączę link do w/w materiału, dodatkowo pozwolę sobie pozostawić screenshot na którym dokładnie widać jaka odległość została zachowana przy zjeżdżaniu na chodnik. Screenshot - https://imgur.com/eq04Mcz Nagranie - https://www.youtube.com/watch?v=deCO7VzKaw8&feature=youtu.be Z poważaniem Detective I TymeK* -
@Alanex95 dołącza do nas na rangę Stażysta. @jasiu;) zostaje zwolniony z opłat cotygodniowych składek z powodu przepisania pojazdu o wartości przewyższającej 300 000 PLN. @Naiwny* dołącza do organizacji na rangę Stażysta. @Maddie odchodzi z organizacji na własne życzenie, tym samym rezygnuje ze stanowiska Zarząd Okres Próbny. @<Coca-Cola> odchodzi z organizacji na własne życzenie. @AdaSkoo odchodzi z organizacji na własne życzenie. @mlodziutki_ dołącza do organizacji na rangę Stażysta. @xquesu dołącza do organizacji na rangę Stażysta. @Ada* dołącza do organizacji na rangę Stażystka. @Clyde* dołącza do organizacji na rangę Stażysta, tym samym zostaje zwolniony ze składki i wpisany na listę zasłużonych z powodu przepisania pojazdu o łącznej wartości wyższej niż 1 500 000 PLN. @MirekSpawacz dołącza do organizacji na rangę Stażysta. Z przyjemnością informujemy, iż drogą rekrutacji na stanowisko Zarząd Okres Próbny dostają się osoby takie jak: @Pajton @Maddie @haell42,5 Standardowo osoby te przejdą 14 dniowy okres próbny po którym okaże się czy są w stanie pełnić funkcję pełnoprawnego członka zarządu Extreme. W imieniu swoich jak i pozostałych "zarządowców" serdecznie gratuluję i życzę sukcesów. (zaległe z dnia 17.01.2021r.)
-
Witam, w dniu dzisiejszym otwieramy rekrutację do ekipy Extreme. Extreme to organizacja powstała już w 2018 roku. Nasza ekipa jest zgrana, życzliwa i bardzo pomocna. Panuje u nas dyscyplina na wysokim poziomie i jesteśmy otwarci na każdego członka który chce dołączyć w nasze szeregi, traktując każdego indywidualnie. Baza naszej organizacji oraz zasób pojazdów jest możliwy do wglądu w Whetstone nieopodal kopalni. Zapraszamy do naszej ekipy, a na pewno się nie zawiedziesz! Jakie stawiamy wymagania? • Dojrzałość emocjonalna, • kultura osobista na wysokim poziomie, • ukończone 15 lat (możliwe wyjątki), • Discord, • posiadanie co najmniej 3000LP, • Zobowiązanie się do wpłaty tzw. wpisowego oraz składki na bieżący tydzień (2000 PLN) Podania piszemy w ODPOWIEDZI DO TEGO TEMATU, zgodnie z poniższym wzorem: Nick: Imię: Wiek: Ilość godzin przegranych na serwerze: Ilość LP: Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem oraz go akceptujesz?: Posiadasz Discord'a?: Coś od siebie: WAŻNE! Rekrutacja jest otwarta na czas bliżej nie określony, oznacza to że podania można składać tak długo dopóki owy temat nie zostanie zamknięty. Jeżeli twoja rekrutacja zostanie rozpatrzona pozytywnie odezwiemy się do Ciebie w wiadomości prywatnej na forum. Na odpowiedź masz 48h w przeciwnym wypadku tracisz szanse dołączenia w nasze szeregi. Życzymy powodzenia! Zarząd Organizacji Extreme
-
@Xerox zostaje wydalony z organizacji z powodu porzucenia znacznej ilości pojazdów w parkingu policyjnym i przechowywalni, bez zgłoszenia tego faktu zarządowi co jest równoznaczne z łamaniem regulaminu. @aragorium dołącza do ekipy na rangę Stażysta. @Pistacyjka2115 zostaje zwolniony z opłat cotygodniowych składek w związku z przepisaniem pojazdu na poczet organizacji. @samolot_ dołącza do ekipy na rangę Stażysta. @bober2 dołącza do ekipy na rangę Stażysta. @Pajton z racji ogromnej pomocy zarządowi w grze zostaje zwolniony ze składki w pierwszych 2-óch tygodniach stycznia! Dziękujemy za wzorową postawę członka Extreme. @jasiu;) otrzymuje awans na rangę Explorer z powodu otrzymania 4-ech plusów. @xmatrix123 dołącza do ekipy na rangę Stażysta. @anthonymykooot dołącza do ekipy na rangę Stażysta.
-
Stażysta @Klaudiox zostaje awansowany na rangę Explorer. @szvmon_ dołącza do organizacji na rangę Stażysta. @Pan_Damian oraz @TixesTV_Pl odchodzą z organizacji na własne życzenie.
-
Gejmer @Sergio Donputamadre odchodzi z organizacji na własne życzenie. @DzejDiMafija dołącza do organizacji na rangę Stażysta. Z dniem 30.09.2020r. do zasobu pojazdów naszej organizacji dołączyła Sabre 2.4 FT (bez nitra). Pojazd możliwy do wglądu na bazie organizacji mieszczącej się w hrabstwie Tierra Robada.
-
@KillMaster dołącza do organizacji na rangę Stażysta. @haell zostaje awansowany na rangę Majster. @BabkaBadyla zostaje awansowany na rangę Kierownik Budowy. @Kubixior zostaje awansowany na rangę Kierownik Budowy. @Maddie zostaje awansowana na rangę Gejmerka.
-
@PostmanPat dołącza do organizacji na rangę Stażysta. @LordBagietka dołącza do organizacji na rangę Stażysta. @LordBagietka zostaje wydalony i wpisany na czarną listę organizacji z powodu jej opuszczenia bez poinformowania o tym fakcie zarządu. @Maddie zostaje nagrodzona plusem z powodu bezinteresownego działania na rzecz organizacji.
-
@Colabo odchodzi z organizacji na własne życzenie (zaległe). @gus, @ariekope, @BluePatryk, @adamox26, @KoKuseeek dołączają do organizacji na rangę Stażysta. Witamy serdecznie! Z przykrością informuję iż @Lady4K zostaje wydalona z organizacji z powodu zerowej aktywności w grze jak i na discordzie.
-
Trzymaj się, również dzięki za wspólne chwilę w organizacji jak i na całym serwerze - będzie co wspominać. Mógłbyś wyjść w końcu z domu!
-
@BabkaBadyla po dłuższej nieobecności w naszych szeregach powraca do organizacji na rangę Gejmer. @misiek552, @GeorgeGwizdek, @xrey128, @MBiK2001 dołączają do organizacji na rangę Stażysta. Explorer @Kubixior oraz @Contraya zostają awansowani na rangę Gejmer. Z dniem 03.07. br. organizacja Extreme dzięki uprzejmości członka głównego zarządu @Destruktor wzbogaciła się o nową bazę: